XIAOMI Smart Doorbell 3

Spoločnosť Xiaomi prišla na trh s novým produktom pre domácnosť, ktorým je zvonček Xiaomi Smart Doorbell 3. V redakcii techvia.sk sme dostali možnosť tento produkt otestovať a pripraviť vám na tento inteligentný zvonček recenziu.

XIAOMI Smart Doorbell 3

Dizajn

Xiaomi Smart Doorbell 3 sa skladá z dvoch zariadení, z inteligentného zvončeka a reproduktora, ktorý vás ako prijímač upozorní o zvonení. Zvonček s rozmermi 128 x 60 x 23,5 mm je vyrobený z čierneho polyméru s lesklou povrchovou úpravou pôsobiacou elegantne. Prijímač je veľmi malý a s rozmermi 60 x 60 x 56 mm sa zmestí kamkoľvek v byte.

XIAOMI Smart Doorbell 3

Zvonček je bezdrôtový, pripája sa pomocou aplikácie na Wi-Fi sieť, čiže sa nemusíte starať o kabeláž. Nabíja sa pomocou USB-C konektora. Výrobca tvrdí, že zvonček vďaka 5200mAh batérii vydrží 4,8 mesiaca a stačí ho nabíjať 3x ročne. V našej redakcii sme tento produkt nemali k dispozícii na takú dlhú dobu a tak nebolo v našich silách tieto údaje overiť.

Xiaomi Smart Zvonček 3

Na prednej strane Xiaomi Smart Doorbell 3 je umiestnený 3MP fotoaparát, ktorý je schopný nahrávať v rozlíšení 2K, rozpoznať tváre a detegovať pohyb v rozsahu 180°. Zariadenie disponuje tiež tlačidlom zvončeka, ako aj reproduktorom a mikrofónom na obojstrannú komunikáciu pomocou aplikácie. V balení nájdete okrem iného aj skrutky na pripevnenie. Svojou konštrukciou je Xiaomi Smart Doorbell 3 vhodný výhradne len na vnútorné použitie. Na zadnej strane sa pod ochranným zadným krytom nachádza tlačidlo zapnutia a resetu.

Xiaomi Smart Zvonček 3

Prijímač je čiernej matnej farby s maximálnou hlasitosťou 79 dB a vďaka tlačidlu na prednej strane prijímača viete nastaviť 4 rôzne hlasitosti zvuku zvončeka.

Xiaomi Smart Zvonček 3

Aplikácia

aplikácia Xiaomi Home

Spoločnosť Xiaomi ponúka aplikáciu Xiaomi Home, kde si viete nastavovať všetky zariadenia od spoločnosti Xiaomi. Aplikácia ponúka všeobecný jazyk angličtinu, pričom slovenčina a čeština sa v ponuke nenachádzajú.

Po nainštalovaní Xiaomi Home je potrebné sa prihlásiť a následne môžete pridať zariadenie. Zariadenie musí byť na rovnakej Wi-Fi sieti ako vaše mobilné zariadenie. Problémy s aplikáciou boli minimálne, po pár pokusoch pripojenia a nastavenia potrebných krokov fungovala aplikácia bez problémov. V aplikácii môžete sledovať momentálny záznam kamery,  predchádzajúce oznámenia a videozáznamy. Pokiaľ niekto stojí pri dverách alebo zazvoní, aplikácia vám zašle upozornenie či chcete skontrolovať zariadenie. Pokiaľ nie ste doma, môžete cez aplikáciu zaslať krátku správu alebo sa prepojiť na zvonček a telefonovať cez neho.

aplikácia Xiaomi Home

Záver

Xiaomi Smart Zvonček 3

Zvonček so zabudovanou kamerou XIAOMI Smart Doorbell 3 je veľmi dobrou kúpou. Plusom je dlhá doba používania na jedno nabitie batérie a kvalitný záznam. Prijímač fungoval veľmi dobre, vďaka 4 nastaveniam hlasitosti si ho viete nastaviť podľa vlastných preferencií. Aplikácia je veľmi dobre spravená pre všetky zariadenia od spoločnosti Xiaomi, fungovala hladko a plynule. Zariadenie Xiaomi Smart Doorbell 3 odporúčame, pokiaľ hľadáte bezdrôtový zvonček k vašim dverám.

Xiaomi Smart Zvonček 3

 

techvia.sk

 

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here