Aby sme vám priblížili naše prvé pocity z používania smartfónu Huawei P20, pripravili sme si pre vás krátke video, v ktorom vám túto novinku predstavíme. Celkové hodnotenie a všetky dôležité postrehy nájdete aj v pripravovanej recenzii, ktorú vám prinesieme už čoskoro.

HUAWEI P20 s úplne novou duálnou kamerou Leica posúva smartfónovú fotografiu na novú úroveň. Za jeho inovatívnym dizajnom sa skrýva zakrivené telo z tvrdeného skla, ktoré stelesňuje silu a svetlo. Prepracovaný displej HUAWEI FullView ožíva na 5,8-palcovej obrazovke RGBW. Výsledkom je žiarivo jasný displej pri nižšej spotrebe energie. Superspomalené 0,25s video, ktoré Huawei P20 natáča rýchlosťou snímania 960 snímok za sekundu je ekvivalentom približne 8 sekundového štandardného videa.

Umelú inteligenciu fotografického systému smartfónu HUAWEI P20 podporuje čipová súprava Kirin 970, ktorá prináša množstvo nových prémiových vylepšení a kreatívnych nástrojov pre dokonalý zážitok z používania smartfónu. Funkcia HUAWEI SuperCharge navyše umožňuje nabiť jeho výkonnú 3 400 mAh batériu vo veľmi krátkom čase.

techvia.sk