Bratislava, 2. apríla 2024 – Jar je oficiálne tu, a mnoho z nás cíti potrebu znovu naštartovať svoj aktívny životný štýl. Pre extra dávku motivácie je dobré mať poruke smart pomocníka. V portfóliu nositeľných zariadení od Huawei nájdeme ideálneho adepta – smart hodinky Huawei Watch GT 4, ktoré vďaka množstvu inovatívnych funkcií inšpirujú k aktívnemu životnému štýlu.

Monitorovanie zdravia a športu

Zdravie je kľúčovým aspektom nášho života, a preto Huawei Watch GT 4 ponúkajú pokročilé sledovanie zdravia a športu, vrátane merania srdcového tepu, monitorovania spánku a sledovania úrovne stresu. Navyše, vylepšená funkcia Activity Ring posúva sledovanie všetkých aktivít na vyššiu úroveň. Zakorenená vo vedeckom výskume, obsahuje nové výpočty sledovania, ktoré používateľom poskytujú komplexné a presné pochopenie ich každodenných aktivít. S integrovaným GPS budete mať vždy prehľad o svojej trase a vzdialenosti. Bez ohľadu na to, či sa venujete bežnému tréningu, behu, plávaniu alebo iným športom, tieto hodinky vám poskytnú dôležité údaje o vašom výkone a následnej analýze.

Huawei Watch GT 4

Hodinky navyše podporujú viac ako 100 športových režimov a pokrývajú ešte viac typov tréningu, vrátane profesionálneho športového režimu, ktorý zahŕňa vnútornú a vonkajšiu chôdzu, beh, cyklistiku a plávanie, a novo pridaných vlastných režimov pre futbal, basketbal alebo padel. Algoritmy sledovania TruSeen™ 5.5+ sú špeciálne naprogramované na meranie výkonu a výsledkov konkrétnych aktivít.

V súlade s rastúcim dôrazom na zdravie a wellness predstavuje rad Huawei WATCH GT 4 úplne novú vedeckú aplikáciu na správu hmotnosti – aplikácia Stay Fit pomáha pri vedeckom riadení kalórií a poskytuje poradenstvo používateľom, ktorí sa snažia udržať alebo dosiahnuť svoju ideálnu hmotnosť.

Dlhá výdrž batérie a výkon

S Huawei Watch GT 4 nemusíte mať obavy o výdrž batérie. S inteligentným riadením spotreby batérie a výkonným hardvérom môžete hodinky používať nepretržite až niekoľko dní na jedno nabitie. Navyše, hodinky Huawei Watch GT 4 nie je len samostatné zariadenie je to súčasť širšieho ekosystému produktov od Huawei. Prepojenie s inými smart zariadeniami vám umožňuje synchronizovať údaje, získavať aktuálne notifikácie a vytvárať plnohodnotný zážitok z používania.

Moderný dizajn pre každodenné nosenie

Nech už je váš štýl akýkoľvek, Huawei Watch GT 4 prichádzajú s dizajnom, ktorý sa hodí ku každej nálade či osobnosti. Vďaka množstvu farebných variantov a možnosti vymieňať remienky umožňujú prispôsobiť hodinky presne podľa vášho vkusu. Rovnako ako nespočetné množstvo rozkvitnutých farieb jari, aj väčší, 46 mm Huawei WATCH GT 4 prichádza so 4 farebnými prevedeniami – čiernym, hnedým, zeleným a strieborným, a Huawei WATCH GT 4 vo veľkosti 41 mm je k dispozícii v bielej, svetlo zlatej a striebornej farbe. Vďaka takejto personalizácii, rozmanitosti a nekonečným možnostiam sebavyjadrenia, množstvu dizajnov a viac ako 10 000 oficiálnych ciferníkov, z ktorých si môžete vybrať v obchode Huawei Watch Face Store, s hodinkami vyjadrite svoj individuálny štýl a bránou do sveta neobmedzeného prispôsobenia.

Huawei WATCH GT 4

Štýl a pohodlie v jednom

Jar prináša okrem iného aj dlhšie dni a kratšie noci. Predĺžené denné svetlo poskytuje viac príležitostí na cvičenie vonku. To umožňuje väčšiu flexibilitu pri plánovaní tréningov, vďaka čomu si ľudia s rušným životom ľahšie nájdu chvíle na cvičenie. Huawei WATCH GT 4 môžu tiež pomôcť sledovať spánku, čím zaistia, že budete mať nielen dostatok času na odpočinok, ale aj primeranú kvalitu spánku.

Všetky zariadenia Huawei WATCH sú navyše plne kompatibilné s akýmkoľvek zariadením so systémom Android alebo iOS a ľahko sa pripájajú nielen k smartfónom pomocou špecializovanej aplikácie Huawei Health (Zdravie), ale môžu sa vzájomne prepojiť aj s inými inteligentnými zariadeniami, aby ste mali vždy prehľad o všetkých vašich dátach.

A to najlepšie? Jar ponúka príležitosti na spoločenské fyzické aktivity, vrátane vonkajších tréningových krúžkovči iných komunitných športov. Zapojenie sa do týchto aktivít je príležitosťou spojiť sa s ostatnými, ktorí zdieľajú podobné ciele, čím sa cvičenie zmení na príjemnú spoločenskú udalosť. Používanie obľúbených fitness aplikácií ako Strava alebo Komoot na Huawei Watch GT 4 Vám navyše umožní držať krok s úspechmi vašich priateľov pre extra motiváciu.

Huawei WATCH GT 4

Jarná ponuka od Huawei

Cena jarnej edície Huawei WATCH GT 4, vrátane 46 mm čiernych a 41 mm zlatých hodiniek, začína na 249 €. Pri kúpe navyše získate slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2 v bielej alebo modrej farbe ako darček. Zákazníci tiež dostanú navyše remienok Huawei WATCH v štyroch farbách inšpirovaných jarou, medzi ktoré patria 22 mm fluoroelastomerové remienky v zelenej a modrej farbe a 18 mm remienky v ružovej a zelenej farbe.

Hodinky Huawei Watch GT 4 sú ideálnym spoločníkom pre každého, kto si chce udržiavať aktívny životný štýl. S eleganciou, výkonom a širokým spektrom funkcií sú tieto smart hodinky pripravené sprevádzať vás každým krokom na vašej ceste k vášmu lepšiemu ja.

ZDIEĽAŤ