uživateľská recenzia Samsung Galaxy S7 edge

Vo februári 2016 vydal Samsung novú vlajkovú loď Galaxy S7 po predošlom modeli (S6/S6 edge) boli očakávania veľké a Samsung si dal záležať aby sa S7 stal novým reprezentantom v mobilovom priemysle. A podarilo sa.

Dizajn tohoto mobilu vypadá elegantne či už zaoblenými bočnímy stranamy aj zhora, aj zdola, či svojou veľkostou. S7 obsahuje výkonný 5.5“ AMOLED displej s vodeodolnou konštrukciou a s rozlíšením 2560 x 1440 (Quad HD). S rozmermi 150.9 x 72.6 x 7.7 (Výška x Šírka x Hrúbka) a s hmotnosťou 157 g je mobil vhodný na každodenne použitie. Mobil obsahuje aj 3600mAh (cca. 20hod.) čo je aj na rok 2018 veľmi dobré no bohužiaľ nie je vyberateľná, čo mi príde ako veľké mínus. Samsung S7 edge má v sebe Android verzie 6.0 ,Procesor s výkonom 2,3GHz ,32GB ,SIM slot o velikosti nanoSIM a aj slot na pamäťovú kartu o typu microSDHC/SDXC.

nasnímaná fotografiaFotoaparátom sa  S7 tiež nemusí hambiť Dual Pixel 12.0 Mpx možno si hovoríte, že 12Mpx je docela málo a aj je, no väčšiu rolu hrá Dual Pixel skrátene običajný fotoaparát vám umožní zaostriť obraz len o 10% z celkového počtu pixelov zatial čo Dual Pixel umožnuje zaostriť až 100%.

Mobil má aj hromadu nastavenii jedniu z nich sú Always On Display či kopu bočných panelov. No aj tento mobil má mínusy napríklad že sa na displeji zachitávajú odtlačky prstov, 32GB nie je moc ale je to jediná varianta na trhu, kvalita reproduktora je zlá a keď ovládate mobil jednou rukou palec sa vám môže zachitávať o okraj zaoblenej strany.

V balení sa nachádza samozrejme mobil ,rýchla nabíjačka , slúchadla a aj redukciu microUSB na USB. Mobil je v 3 farebných prevedeniach a to čierna ,zlatá aj strieborná.

+
Fotoaparát Reproduktor
 Displey Zanecháva odtlačky
Výkon V predaji iba 32GB varianta
Dizajn Klzké telo
Vodeodolnosť

Michal Istenik

Poznámka redakcie techvia.sk

Všetky užívateľské recenzie sú publikované v pôvodnom znení bez akejkoľvek úpravy.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here