Bratislava, 26. augusta 2022 – Nové skladacie telefóny s ohybným displejom Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4, štvrtú generáciu novodobých skladacích smartfónov s ohybným displejom, dnes uvádza na slovenský trh spoločnosť Samsung. Súčasne s nimi začína predaj nových smart hodiniek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro a tiež bezdrôtových slúchadiel Galaxy Buds2 Pro. Odporúčaná maloobchodná cena skladacieho telefónu Galaxy Z Fold4 začína na sume 1 799 eur za verziu s 12 GB RAM/256 GB internej pamäte, pri Galaxy Z Flip4 na 1 099 eur za variant s 8 GB RAM/128 GB internej pamäte.

galaxy z fold4

Skladacie telefóny radu Galaxy Z s množstvom vylepšení

Galaxy Z Fold4 je dostupný aj vo verzii 12 GB RAM/512 GB internej pamäte s odporúčanou maloobchodnou cenou 1 919 eur a vo verzii 12 GB RAM a 1 TB vnútornej pamäte s odporúčanou maloobchodnou cenou 2 159 eur. Galaxy Z Flip4 je k dispozícii aj vo variante 8 GB RAM/256 GB pamäte s odporúčanou maloobchodnou cenou 1 159 eur a 8 GB RAM a 512 GB internej pamäte s odporúčanou maloobchodnou cenou 1 279 eur. Galaxy Z Fold4 je možné zakúpiť v čiernej, šedozelenej a béžovej farbe, Galaxy Z Flip4 v šedej, fialovej, zlatej a modrej farbe.

galaxy z flip4

Galaxy Z Flip4 vychádza z preverenej a obľúbenej dizajnovej koncepcie a pridáva celý rad vylepšených funkcií, napr. lepší fotoaparát, batériu s dlhšou výdržou alebo bohatšie možnosti úprav na mieru. Mimoriadne kompaktné prevedenie pritom samozrejme zostáva. Galaxy Z Fold4 zase ponúka doposiaľ nevídané funkcie a vynikajúci výkon – potenciálnych záujemcov určite poteší modulárne prevedenie, dva skvelé displeje a multitasking, aký doteraz poznáme len z osobných počítačov. Medzi ďalšie prednosti patrí vylepšený fotoaparát a špičkový procesor.

galaxy buds2 pro

Nová generácia slúchadiel Galaxy Buds2 Pro s inovovaným dizajnom

Spoločne s novými telefónmi radu Galaxy Z prichádzajú na slovenský trh aj najnovšie slúchadlá Galaxy Buds2 Pro. Model najvyššej triedy sa vyznačuje skvelým zvukom, elegantným true wireless prevedením, vylepšeným dizajnom a bezproblémovým pripojením, takže sa dokonale hodí na každodenné použitie v akejkoľvek situácii. Galaxy Buds2 Pro sú k dispozícii v grafitovej, bielej a fialovej farbe a ich odporúčaná maloobchodná cena je 229 eur.

Smart hodinky Galaxy Watch5 Pro s najlepšou výdržou v histórii

galaxy watch5 Pro

Samsung taktiež spúšťa predaj nového radu smart hodiniek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro s novými analytickými funkciami a celkovo vylepšenými parametrami. Model Galaxy Watch5 sa sústredí hlavne na vylepšenia obvyklých funkcií, ktoré zákazníci od hodiniek čakajú, zatiaľ čo horúca novinka od Samsungu, Galaxy Watch5 Pro, ponúka najlepšiu výbavu aj výdrž v histórii. Oba modely majiteľom nepochybne pomôžu v plnení každodenných cieľov v oblasti zdravia, fitness a wellness.

Galaxy Watch5 40mm je možné zakúpiť v grafitovej, ružovo-zlatej a striebornej farbe (s fialovým remienkom) za odporúčanú maloobchodnú cenu 299 eur, vo verzii Galaxy Watch5 40mm LTE za 349 eur. Galaxy Watch5 44mm sú k dispozícii v grafitovej, zafírovo modrej a striebornej farbe (s bielym remienkom) za odporúčanú maloobchodnú cenu 329 eur, vo verzii Galaxy Watch5 44mm LTE za 379 eur. Na dobrodruhov so záujmom o štýlové, odolné a výkonné hodinky potom čaká model Galaxy Watch5 Pro. Ten sa predáva v čiernom a šedo titánovom variante s priemerom 45 mm. Odporúčaná maloobchodná cena je 469 eur, vo verzii Galaxy Watch Pro LTE 519 eur.

ZDIEĽAŤ