Samsung_Galasy_S10+
Samsung Galaxy S10+

Novinky vyhovejú požiadavkám všetkých vekových kategórií.

Bratislava, 8. marca 2019 – Záujemcovia na Slovensku si už od dnes, piatku 8. marca, môžu kúpiť najnovšie vlajkové lode radu Galaxy S – smartfóny S10+, S10 a S10e, vo voľnom predaji a u mobilných operátorov.  Nový rad Galaxy S10 bol navrhnutý s ohľadom na špecifické potreby dnešného trhu so smartfónmi, a umožňuje spotrebiteľom robiť viac vecí, ktoré sú pre nich dôležité. Každé z nich ponúka novú generáciu zážitkov v kategóriách, ktoré sú pre spotrebiteľov najdôležitejšie: revolučné inovácie týkajúce sa displeja, fotoaparátu a výkonu.

Samsung_Galaxy_S10
Samsung Galaxy S10

Galaxy S10+ poteší najmä spotrebiteľov, ktorí sa uspokoja len s takým zariadením, ktoré je doslova naplnené funkciami, pretože posúva na novú úroveň prakticky všetky parametre – počínajúc displejom, cez fotoaparát až po výkon. Galaxy S10e bol vytvorený pre tých, ktorí chcú získať všetky nevyhnutné atribúty prémiového smartfónu v kompaktnom prístroji s plochým displejom. Rad Galaxy S10 prichádza s úplne novým Dynamic AMOLED displejom, fotoaparátom novej generácie a inteligentne riadeným výkonom. Ponúka spotrebiteľom viac možností voľby a nastavuje v oblasti smartfónov nový štandard.

Samsung_Galaxy_S10e
Samsung Galaxy S10e

„Záujem o našu najnovšiu vlajkovú loď, ktorý sme zaznamenali už počas predobjednávkovej akcie a dosiahol rekordných hodnôt, je dôkazom toho, že sme sa trafili do vkusu spotrebiteľov. Preto ma teší, že môžem oznámiť, že modely Galaxy S10 sa postupne dostávajú do distribúcie pre všetkých slovenských zákazníkov, ktorí túžia po revolučných inováciách displeja, fotoaparátu a výkonu,“ uviedol Tomáš Balík, riaditeľ mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak

Modely Samsung Galaxy S10, ktoré sú v predaji

Produkt Farby Odporúčaná  maloobchodná cena
Galaxy S10+ 1 TB
Ceramic čierna
1 599 €
Galaxy S10+ 512 GB
Ceramic čierna
1 249 €
Galaxy S10+ 128 GB
čierna, biela, zelená
999 €
Galaxy S10 512 GB
čierna, biela, zelená
1149€
Galaxy S10 128 GB
čierna, biela, zelená
899 €
Galaxy S10e 128 GB
čierna, biela, zelená, žltá
749 €

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here