sluchadla AKG
Nové bezdrôtové slúchadlá od AKG ponúkajú bohatý, plný a dynamický zvuk a batérie s extrémne dlhou výdržou a funkciou potlačenia hluku Noise Cancelling.

Bratislava, 14. júna 2019 – Spoločnosť Samsung predstavuje slovenským zákazníkom najnovší rad bezdrôtových slúchadiel so štúdiovou kvalitou zvuku a čistým a funkčným dizajnom prémiovej značky AKG. Kvalitné spracovanie skombinované s variabilitou jednotlivých modelov znamená široký výber, z ktorého si vyberú všetci fanúšikovia dobrej hudby. Dokonalý zážitok z počúvania tak zákazníci môžu očakávať od prémiového modelu N700NC aj od ľahučkých štupľov Y100. Distribúciu nových produktov AKG najnovšie preberá české a slovenské zastúpenie Samsungu, do ktorého koncernu značka patrí. Vďaka tomu budú slúchadlá AKG dostupné v širokej predajnej sieti vrátane značkových predajní Samsung či oficiálneho e-shopu www.samsung.sk.

Produkt Farby Odporúčaná maloobchodná cena Dostupnosť
AKG N700NC strieborná 349 € koniec júna
AKG Y500 čierna, modrá, zelená, ružová 149 € 17. júna
AKG N200A čierna, modrá, biela, oranžová 129 € začiatok júla
AKG N200NC čierna 249 € začiatok júla
AKG Y100 čierna, modrá, zelená, ružová 99 € koniec júna

Značka AKG je synonymom pre štúdiový zvuk a jej produkty v sebe stelesňujú vášeň pre čo najkvalitnejšie a najpresnejšie hudobné podanie a najhlbší zážitok z počúvania. Na slovenský trh najnovšie uvádzaná séria bezdrôtových slúchadiel k tomu všetkému pridáva ešte čistý dizajn v odolnom spracovaní.

„Dlhoročná skúsenosť spoločnosti AKG v oblasti vývoja a inovácie zvukovej techniky je v rámci trhu neporovnateľná, a sme tak veľmi hrdí na novo predstavené produkty, ktoré ponúkajú štúdiovú kvalitu zvuku všetkým zákazníkom,“ uviedol Marcus Deveaux, produktový manažér slúchadiel AKG a mobilného príslušenstva v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Nové bezdrôtové slúchadlá AKG sprostredkujú užívateľovi hudobný zážitok presne v takom podaní, v akom ho vytvoril sám umelec. Zákazník si z pätice slúchadiel môže vybrať tie, ktoré najlepšie zodpovedajú jeho potrebám. Či už sú to modely s dlhou výdržou batérie alebo s funkciou Noise Cancelling.“

Prémiové slúchadlá cez uši s funkciou Noise Cancelling

AKG_N700NC

Kombináciu toho najlepšieho dizajnu a kvality zvuku od AKG ponúka top model tohtoročného radu AKG N700NC. Najnovší kúsok špičkovej techniky je ideálny pre milovníkov kvalitného zvuku na tej najvyššej úrovni. To všetko je doplnené o rad inovatívnych funkcií, ktoré zo slúchadiel N700NC robia klenot v kategórii audio techniky:

  • Potlačenie hluku Adaptive Noise Cancelling: Funkcia adaptívneho odhlučnenia vonkajších ruchov vám dovolí splynúť s prehrávanou hudbou a navodí atmosféru, v ktorej neexistuje nič, než vy a váš zážitok z hudby. Stačí ale jedno stlačenie a hneď máte pod kontrolou všetko, čo sa deje okolo vás.
  • Funkcia Ambient Aware a Talk Thru: Pokiaľ ide o kvalitu telefonátu, dokážu slúchadlá N700NC odfiltrovať všetok šum a rušivé ozveny a váš hovor tak bude kryštalicky čistý. Zároveň vybalansujú pomer prepustených vonkajších hlukov tak, aby vás nerušili, ale aby ste sa zároveň mohli cítiť bezpečne s vedomím, že budete počuť všetko potrebné.
  • Batéria s dlhou výdržou: Telefonovať alebo počúvať hudbu môžete so slúchadlami N700NC viac než 20 hodín v kuse. To už je dosť na to, aby ste sa museli strachovať o úroveň batérie. A pokiaľ batéria predsa začne dochádzať, už za 10 minút nabíjania máte dosť energie na ďalšiu hodinu dokonalého počúvania.

Prémiový model slúchadiel AKG N700NC je možné ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie AKG Headphone, ktorá obsahuje napríklad intuitívny ekvalizér a je k dispozícii v rade svetových jazykov. Odporúčaná maloobchodná cena modelu N700NC je 349 Eur.

Ešte dlhšia výdrž pre hudobných maratóncov

AKG_Y500

Pre tých, ktorým je aj 20 hodín nepretržitého počúvania málo, sú tu slúchadlá AKG Y500. Kapacita ich batérie umožňuje prehrávanie hudby po dobu až 33 hodín. Y500 nezakrývajú úplne celé uši, prenikajúci okolitý hluk však spracováva funkcia okolitého zvuku Ambient Aware, takže vaše okolie nebude pôsobiť ako rušivý element a všetko potrebné zároveň budete včas počuť. A aby bol váš hudobný zážitok ešte hladší, ponúkajú slúchadlá AKG Y500 ďalšie špeciálne funkcie:

  • Multi-point prepojenie: Slúchadlá Y500 môžete prostredníctvom Bluetooth spárovať hneď s dvoma zariadeniami naraz a jednoducho medzi nimi prepínať.
  • Play & Pause: Aby vám neutiekol ani jeden takt, slúchadlá Y500 automaticky pozastavia prehrávanie vo chvíli, keď ich zložíte z uší – a keď ich opäť nasadíte, koncert v tej najvyššej kvalite ihneď pokračuje.
  • Super rýchle nabíjanie: Nielenže majú AKG Y500 extrémnu výdrž, ďalšiu hodinu počúvania získate už po 5 minútach nabíjania. Plnú kapacitu batérie následne oznámia po dva a pol hodinách nabíjania.

Odporúčaná maloobchodná cena modelu Y500 je 149 Eur.

Športové slúchadlá so štýlom

AKG_N200A

Ďalším z nových produktov AKG na trhu sú športové slúchadlá N200A, ktoré oslnia svojou nízkou váhou len 21 gramov. Slúchadlá majú vodoodolnosť certifikovanú štandardom IPx7 – teda do hĺbky jedného metra až po dobu tridsať minút. Na jedno nabitie vydržia 8 hodín telefónneho hovoru alebo prehrávania hudby a disponujú funkciami Ambient Aware a Talk Thru, s ktorými nestratíte kontakt s okolím. Čo sa týka spracovania slúchadiel, ich spájací kábel je obalený vysoko kvalitnou tkaninou a samotné štuple obsahujú magnety, ktorými ich spojíte, keď práve nepočúvate. Nekonečné rozmotávanie káblov tak nehrozí. Odporúčaná maloobchodná cena modelu N200A je 129 Eur.

Štuple s funkciou odhlučnenia

AKG_N200NC

Rovnako, ako najvyšší model nových bezdrôtových slúchadiel AKG, vedia aj štuple N200NC kompletne odfiltrovať vonkajší hluk pomocou technológie Noise Cancelling. Výdrž na jedno nabitie je až 10 hodín, a po 10-minútovom dobití máte dosť energie na ďalšiu hodinu počúvania. Slúchadlá disponujú pružným tylovým mostom a na každom z koncov sa nachádzajú doplnkové tlačidlá pre zapnutie slúchadiel, pre reguláciu hlasitosti a pre ovládanie hudobného prehrávania. Jedno z tlačidiel slúži aj pre aktiváciu funkcie Ambient Aware, čo umožní hlasitý odposluch zvukov okolo vás namierených priamo do slúchadiel. Odporúčaná maloobchodná cena modelu N200NC je 249 Eur.

Cenovo dostupné slúchadlá, ktoré prekvapia

AKG_Y100

Poslednými z nového radu slúchadiel AKG sú bezdrôtové slúchadlá Y100. Ide o najlacnejší model z aktuálneho radu, ktorý sa však môže pochváliť kvalitnými vlastnosťami. Určite vás potešia svojou kompaktnosťou, nízkou hmotnosťou 24 gramov a môžu sa pochváliť tenkým spojovacím káblom, na ktorého koncoch je umiestený modul s tlačidlami pre ovládanie hudby, mikrofón pre vybavovanie hovorov a taktiež 120mAh batéria. V dobe, keď sa nepoužívajú, môžete k sebe slúchadlá magneticky prichytiť. Slúchadlá Y100 vydržia na jedno nabitie až osem hodín aktívneho využívania, 15 minút na nabíjačke umožní ďalšie hodinové prehrávanie hudby. Plné nabitie slúchadiel trvá rovné dve hodiny. Odporúčaná maloobchodná cena modelu Y100 je 99 Eur.

Ceny a špecifikácie nových bezdrôtových slúchadiel AKG
 
N700NC
Y500
N200A
N200NC
Y100
Typ slúchadiel Cez uši Na uši Do uší Do uší Do uší
Váha 261 g 230 g 21 g 76 g 24 g
Výdrž na jedno nabitie 20 hodín 33 hodín 8 hodín 10 hodín 8 hodín
Doba nabíjania na 1 hodinu prehrávania 10 minút 5 minút 10 minút Nie je k dispozícii 15 minút
Režim Ambient Aware Áno Áno Áno Áno Áno
Funkcia Talk Through Áno Nie Áno Áno Nie
Technológia Noise Cancelling Áno Nie Nie Áno Nie
Bluetooth 4.2 Áno Áno Áno Áno Áno
Farby Strieborná Čierna, Modrá, Zelená, Ružová Čierna, Modrá, Biela, Oranžová Čierna Čierna, Modrá, Zelená, Ružová
Ďalšie funkcie   Automatické pozastavenie hudby pri zložení slúchadiel Vodoodolnosť IPx7    
Odporúčaná maloobchodná cena 349 € 149 € 129 € 249 € 99 €

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here