Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop
Spoločnosť Samsung prichádza na trh so špecializovaným robotickým mopom Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

na vytieranie podláh. Samotné čistenie zabezpečuje technológia Dual Spin. Dve rotujúce podložky nahrádzajú kolieska na pohyb a otáčanie. Mop tlačí celou svojou váhou na podlahu, čím docieľuje efektívne čistenie.

Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

Jeho dvojité rotačné podložky vyčnievajú do strán a vytrú tak dokonalejšie špinu popri stenách a rohoch. Jedná sa o spotrebič na domáce využitie, nie je určený na použitie v priemyselnom ani komerčnom prostredí.

Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

Jetbot Mop obsahuje dva 50 ml zásobníky na čistú vodu, ktoré zabezpečujú, že čistiace mopy budú vlhké po dobu 50 minút. Pritom celková prevádzka prístroja na jedno nabitie je až 100 minút, vďaka vstavanej vysokokapacitnej 2 150 mA batérii. Mop tak vytrie väčšiu plochu bez nutnosti pravidelného dobíjania. Samozrejmosťou prístroja je veľmi dobrá priestorová orientácia, ktorú zabezpečuje systém Smart Sensing. Pomocou IR senzoru deteguje prekážky a snímač proti kolíziám znižuje riziko nárazu do stien pri čistení rohov. V spodnej časti sa nachádza senzor TOF, ktorý zamedzí pádu zo schodov. Po dokončení čistenia sa robot presunie do dobre osvetleného priestoru vďaka senzoru osvetlenia. Na vrchnej strane mopu sa nachádzajú signalizačné LED kontrolky, ktoré informujú podľa typu farby o stave batérie, potreby výmeny čistiacich kotúčov, nedostatku vody v zásobníkoch a výskytu prekážky.

Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

PRÍPRAVA JETBOT MOP PRED SAMOTNÝM ČISTENÍM

– čistiace podložky je potrebné dôkladne navlhčiť čistou vodou a vyžmýkať
– podložky sa k zásobníkom na vodu pripevňujú pomocou suchých zipsov
– zásobníky sa naplnia čistou vodou, uzatvoria gumeným uzáverom a pripevnia k hlavnej jednotke zariadenia (pri správnom pripojení počuť cvaknutie).

Po ukončení umývania je potrebné otvoriť gumený uzáver zásobníkov na vodu a vyliať všetku zostávajúcu vodu. Pri silnom znečistení kotúčov je vhodné použiť na čistenie silikónovú kefu, ktorá je súčasťou balenia, v kombinácii s prírodným čistiacim prostriedkom.

Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

 

TYPY ČISTIACICH PODLOŽIEK

– Čistiace podložky zo základnej priadze (sivá farba): Základná priadza je stokrát hrubšia ako mikrovlákno, a preto je ideálna na čistenie prachu v škárach a upratovanie rozliatych tekutín.
– Čistiace podložky z mikrovlákna (zelená farba): Ide o čistiace podložky s bohatšími a dlhšími vláknami, ktoré majú vynikajúce stieracie vlastnosti.

Robotický mop Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop ponúka 8 režimov čistenia, ktoré je možné prepínať pomocou priloženého diaľkového ovládača s dosahom 5 m. Komfortnejšiu možnosť ovládania ponúka aj spárovanie mopu s aplikáciou SmartThings.

Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

REŽIMY

Auto – základný režim čistenia, čistí celú oblasť.

Edge – čistenie rohov miestnosti.

Focus – intenzívne čistenie do kruhu.

Intensive – intenzívne čistenie rovným smerom a krúžiacimi pohybmi.

Pattern – dôkladné čistenie podľa vzoru nekonečnej krivky.

Step – čistenie zľava doprava smerom dopredu (čistenie schodov).

50min – náhodné čistenie priestoru, ktoré trvá 50 minút. Po uplynutí časového intervalu bliká modrá kontrolka a zaznie alarm. Na pokračovanie upratovania je potrebné doplniť zásobníky na vodu a podľa úrovne znečistenia vymeniť/vyčistiť čistiace kotúče.

Manual – čistenie podlahy podľa smerových tlačidiel na diaľkovom ovládači.

Za samostatný režim môžeme považovať ručný režim – Handy Mode. Vďaka váhe mopu naplneného vodou 1,7 kg je možné ručne čistiť nielen podlahy, ale aj stoly, pracovné dosky, dlaždice alebo okná.

Samsung VR20T6001MW Jetbot Mop

ZÁKLADNÉ PARAMETRE

Rozmery (Š x H x V): 32,69  x 16,51 x 13,59 cm
Hmotnosť: 1,59 kg (prázdne zásobníky na vodu)
Rýchlosť jazdy: 20 cm/s
Hladina hluku: 63 dBA
Čas nabíjania: približne 100 minút (v prípade úplného vybitia 150 minút)
Čas chodu: približne 100 minút (v závislosti od stavu podlahy)

ZDIEĽAŤ