Slúchadlá Sennheiser CX True Wireless

Uznávanému výrobcovi sa podarilo ponúknuť zvukovú kvalitu prémiových slúchadiel za veľmi priateľskú cenu. Nechýba pritom ani odolnosť proti striekajúcej vode a príkladná konektivita. Poteší i výdržou batérie až 27 hodín na jedno nabitie.

Spoločnosť Sennheiser zahájila predaj plne bezdrôtových slúchadiel Sennheiser CX True Wireles s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon. Ich TrueResponse meniče, ktoré sú vyrábané priamo v nemeckej centrále spoločnosti, ponúkajú nekompromisný vyvážený prednes v celom frekvenčnom pásme 5 Hz – 21 kHz. Milovníkov dôraznejšieho basu tak poteší možnosť doladiť prejav podľa vlastného vkusu pomocou mobilnej aplikácie Sennheiser Smart Control pre systémy Android a iOS. Podpora moderného Bluetooth 5.2 a pokročilé zvukové kodeky AAC a aptX zaisťujúce bezproblémový prenos všetkých hudobných nuancií sú samozrejmosťou.

Slúchadlá Sennheiser CX True Wireless

Slúchadlá poskytnú až 9 hodín posluchu na jedno nabitie a v praktickom nabíjacom puzdre ukrývajú energiu na ďalších 18 hodín. Výrobca nezabudol ani na zvýšenú ochranu voči vode podľa štandardu IPX4 ani sadu pokročilých technológií. Užívatelia sa tak môžu tešiť na duálne MEMS mikrofóny s technológiou Beamforming na lepšie zachytenie hlasu pri telefónnych hovoroch, alebo funkciu Adjustable Sidetone. Tá približuje komunikáciu bežnému hovoru cez mobilný telefón pomocou presunutia hovoru do jedného zo slúchadiel tak, aby užívateľ počul i svoj vlastný hlas. Pripravená je i podpora asistentov Google Assistant a Siri.

„Slúchadlá CX True Wireles ponúkajú užívateľom skutočne kvalitný zvuk za dostupnú cenu,“ hovorí produktový manager spoločnosti Sennheiser Anton Zgurskiy. „Prinášajú špičkové technológie, osvedčenú ergonómiu v súlade so štúdiami zameranými na užívateľské pohodlie a v neposlednej rade vynikajúci prejav, ktorý poslucháči ocenia doma i na cestách.“

Cena a dostupnosť

Slúchadlá Sennheiser CX True Wireless sú dostupné v čiernej a bielej farbe na stránkach www.pantershop.cz, e-shopu spoločnosti Panter s.r.o. výhradného zastúpenia Sennheiser pre ČR a Slovensko, a u vybraných partnerov za cenu 129 €.

Slúchadlá Sennheiser CX True Wireless

Celodenná zábava a úplné pohodlie

S celkovou výdržou 27 hodín na jedno nabitie poskytnú slúchadlá prístup k zábave i pohodlnej komunikácii po celý deň a prepracovaná ergonómia sa postará o odpovedajúce pohodlie. Silikónové ušné adaptéry, ktoré sú v balení v štyroch veľkostiach, navyše skvele izolujú od okolitých ruchov. Športovcov poteší certifikácia IPX4, vďaka ktorej sa o slúchadlá nebudú musieť báť pri športe ani v ľahkom daždi.

Nekompromisná konektivita a pohodlné ovládanie

Sennheiser CX True Wireless poteší užívateľov intuitívnym dotykovým ovládaním, ktoré je možné prispôsobiť podľa osobných preferencií pomocou aplikácie Sennheiser Smart Control. Tá zaistí i aktualizácie firmware, zmenu zvukového prejavu pomocou ekvalizéru a tiež nastavenie funkcie Sidetone. S jej pomocou je telefonická komunikácia pohodlnejšia vďaka možnosti počuť pri hovore vlastný hlas. Čerešničkou na torte je možnosť využiť ktorékoľvek zo slúchadiel ako samostatné handsfree.

ZDIEĽAŤ