slúchadlá Sennheiser HD 250BT
Novinka ponúkne ohromujúce basy, výdrž 25 hodín na jedno nabitie i podporu pokročilých zvukových kodekov. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na bezproblémový prenos všetkých detailov obľúbenej hudby i perfektnej synchronizácii zvuku s obrazom.

Spoločnosť Sennheiser zahájila predaj dostupných bezdrôtových slúchadiel Sennheiser HD 250BT. Tie prinášajú ohromujúci zvuk s dynamickými basmi, výdrž 25 hodín na jedno nabitie a odolnú konštrukciu. Tú dopĺňajú komfortné náušníky skvele izolujúce od okolitých hlukov. Pohodlie užívatelia ocenia nielen pri cestovaní a posluchu hudby, ale tiež pri práci a telefónnych hovoroch, ktoré ľahko vyriadia prostredníctvom vstavaného handsfree.

Hráčov a konzumentov video obsahu poteší podpora aptX Low Latency zaisťujúca perfektnú synchronizáciu zvuku s obrazom. Spolu s kodekom AAC, ktorý príde vhod užívateľom zariadení  značky Apple, tak dáva istotu, že sa pri bezdrôtovom prenose nestratia žiadne detaily obľúbených nahrávok. Aplikácia Sennheiser Smart Control navyše umožní upraviť frekvenčnú charakteristiku reprodukcie s rozsahom 20 Hz – 22 kHz tak, aby vyhovovala osobnému vkusu poslucháča.

slúchadlá Sennheiser HD 250BT

Cena a dostupnosť

Slúchadlá Sennheiser HD 250BT sú dostupné na stránkach  www.pantershop.cz, e-shope spoločnosti Panter s.r.o. výhradného zastúpenia Sennheiser pre ČR a Slovensko, a u vybraných partnerov za cenu 69 €.

Strhujúci posluch plný energie

Navzdory priaznivej cene slúchadlá Sennheiser HD 250BT nezľavujú z vysokých kvalitatívnych štandardov nemeckého výrobcu. Pýšia sa neotrasiteľným basom a frekvenčným rozsahom 20 Hz – 22 kHz. Nechýba tak žiadna zložka počuteľného spektra ani dostatočný výkon pre milovníkov výrazného efektného zvuku. Charakter prejavu je pritom možné upraviť pomocou intuitívneho ekvalizéra aplikácie Sennheiser Smart Control, ktorá je dostupná pre smartfóny so systémom Android i iOS. Uspokojí tak fanúšikov tanečnej hudby i zástancov vyrovnaného prednesu.

Odolnosť, pohodlie a batéria na celý deň

Sennheiser HD 250BT majú odolnú konštrukciu, ktorá sa skvele hodí pre aktívny životný štýl. Vďaka  zvoleným materiálom sú však zároveň ľahučké, čo spolu s komfortným polstrovaním zaisťuje vysokú mieru pohodlia. To užívatelia ocenia obzvlášť v kombinácii s 25 hodinami výdrže batérie, ktorej kapacitu ľahko doplnia pomocou moderného konektora USB-C. Poteší i výrazná pasívna izolácia okolitých hlukov a pamäť pre 8 Bluetooth zariadení, ktoré je možné so slúchadlami používať bez nutnosti opakovaného párovania.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here