slúchadlá Momentum Wireless
Inovovaná vlajková loď nemeckého výrobcu sa pýši nekompromisným zvukom a luxusným spracovaním. Nechýba bohatá ponuka moderných technológií na čele s vylepšeným potlačením okolitého hluku.

Praha, 6. septembra 2019 – Spoločnosť Sennheiser predstavila na veľtrhu IFA 2019 už tretiu generáciu  obľúbených štýlových slúchadiel Sennheiser Momentum Wireless. Milovníci hudby sa môžu tešiť na kvalitný zvuk i bohatú funkčnú výbavu. Skladacia konštrukcia  hlavového mosta zaistí príkladnú mobilitu i ovládanie napájania. Slúchadlá sa automaticky spustia pri rozložení a po zložení sa opäť vypnú. Praktické je i pozastavenie prehrávania vo chvíli zloženia slúchadiel z hlavy, vďaka ktorému už poslucháčovi nikdy neunikne ani takt z jeho obľúbenej skladby. Samozrejmosťou je podpora kodekov aptX i AAC. Verzia aptX Low Latency (ďalej LL) sa tak postará o perfektnú synchronizáciu zvuku a obrazu pri hraní hier a sledovaní videa. Pre káblový posluch a nabíjanie sú slúchadlá vybavené moderným konektorom USB-C, nechýba však ani konektor Jack na prepojenie s analógovými zdrojmi signálu.

slúchadlá Momentum Wireless

O cene a dostupnosti budeme informovať.

Muzikálny prejav, úplné ticho i bezpečie

Sennheiser Momentum Wireless sa pýši nekompromisným zvukovým prejavom. Jeho 42mm meniče bez problémov reprodukujú každý hudobný detail. S frekvenčným rozsahom 6 Hz – 22 kHz sa pýši krištáľovo čistým zvukom a neotrasiteľnými kontrolovanými basmi typickými pre radu produktov Momentum. Vďaka podpore Bluetooth 5 a kodekom AAC, aptX sa užívatelia môžu tešiť na bezproblémový prenos audia ako zo zariadenia so systémom Android, tak iOS i s tými najjemnejšími nuanciami. O perfektnú synchronizáciu zvuku a obrazu sa stará aptX LL. Nechýba ani vstavaný ekvalizér, ktorým si užívatelia môžu v aplikácii Smart Control nastaviť zvukový prejav presne podľa svojich aktuálnych potrieb.

Vylepšenia sa dočkal i systém aktívneho potlačenia okolitého hluku, ktorý je účinnejší než kedykoľvek predtým. Funkcia má navyše tri rôzne režimy, aby si užívateľ mohol vždy vybrať tú najvhodnejšiu intenzitu filtrácie zvukov z okolia. Pre situácie, kedy je naopak prehľad o situácii v okolí nevyhnutný, je pripravená funkcia Transparent Hearing. Tá umožní posluch hudby i zvukov okolia zároveň.

Perfektné spracovanie i funkčná výbava

slúchadlá Momentum Wireless

Prémiové materiály sú pre slúchadlá rady Momentum typické a nie inak je tomu v prípade Sennheiser Momentum Wireless. Celej konštrukcii vládne hlavový most z otryskanej nerezovej ocele, ktorá mu prepožičiava odolnosť i punc luxusu. Bezprecedentné pohodlie poskytuje polstrovanie z veľmi jemnej ovčej kože.

Ľahké a intuitívne ovládanie zaisťuje sada troch hlavných tlačidiel a dedikovaný spínač na spustenie hlasových asistentov Amazon Alexa, Google Asistent a Apple Siri. I párovanie je vďaka NFC dielom okamihu. Stačí priložiť slúchadlá a smartfón k sebe a všetko je pripravené k posluchu. Čerešničkou na torte je integrácia BT sledovania Tile, vďaka ktorému je takmer nemožné slúchadlá stratiť. S pomocou aplikácie Tile ich majiteľ vždy bez problémov nájde.

Tlačová správa