Skoda

Automobilka Škoda patrí medzi pomerne zaujímavé spoločnosti. Možno ste nevedeli, že táto automobilka začínala pôvodne ako spoločnosť na predaj a konštruovanie bicyklov. Po úspešnom začiatku na trhu s bicyklami sa spoločnosť začala zaujímať aj o výrobu motocyklov. V druhej polovici sedemdesiatych rokov začala Škoda vyrábať pretekárske autá. A ako je na tom Škoda dnes? Spoznajte s nami skvelé modely Škoda v edícii Monte Carlo!

Škoda Monte Carlo = kombinácia športovej minulosti s eleganciou a pohodlím

Modely Monte Carlo majú vo všeobecnosti niektoré zaujímavé vlastnosti. Jedná sa predovšetkým o športovo ladený dizajn, ktorý je oslavou športovej histórie tejto značky. Atraktívny vzhľad, plná výbava a športovo ladený dizajn sú skvelou voľbou, pretože takýto automobil prináša do všedných dní aj čosi viac. Zároveň priamo pre túto značku je športová minulosť priam emočnou záležitosťou.

Prvým modelom z tejto edície bola ŠKODA Fabia Monte Carlo v roku 2011, ktorá sa na trhu tešila veľkej obľube. Medzi typické znaky modelov Monte Carlo patria čierne masky chladiča, čierne kolesá a vyšší stupeň tónovania skiel od stĺpika B dozadu. Vo všeobecnosti môžeme povedať, že tieto modely majú množstvo čiernych kontrastných dizajnových prvkov. Aj interiér má množstvo zaujímavých športových doplnkov. Okrem iného však ide aj o nesmierne funkčné, pohodlné a bezpečné modely automobilov.

Škoda Scala Monte Carlo

Škoda Scala v edícii Monte Carlo disponuje v svojom vzhľade množstvom kontrastných čiernych doplnkov, čo jej dodáva športový a lukratívny vzhľad. Medzi typické znaky tohto vozidla patria aj zatmavené zadné okná Sunset, či panoramatická strecha. Interiér ako taký disponuje výrazným prvkom v podobe športových sedadiel. Zaujímavým športovým dizajnom sú opatrené aj dekoračné lišty, volant, palubná doska, hlavica riadiacej páky, či madlo ručnej brzdy.

Tieto zladené komponenty jednotlivo vytvárajú nesmierne ucelený, športový vzhľad. Celý vizuál je podporený ambientným LED osvetlením vo voliteľnej farbe. Dotvára atmosféru a osvetľuje stredový panel, priestor pre nohy, odkladacie vrecká aj kľučky. Práve preto vytvára nesmierne príjemný, ale aj sofistikovaný vzhľad. Ide tak o skvelé vozidlo pre milovníkov športového vzhľadu, no pritom dostanete ideálne vozidlo na bežné potreby.

Škoda Kamiq Monte Carlo

Škoda Kamiq v edícii Monte Carlo je druhým SUV modelom v športovej variante od značky Škoda. V tomto prípade sú opäť veľmi výraznými prvkami čierne komponenty doplňujúce vonkajší vzhľad vozidla. Aj keď ide o výzorovo športovo ladený automobil – disponuje komponentami, ktoré sú pohodlné na bežné užívanie. Napríklad športové sedadlá majú nesmierne estetický vzhľad, ale aj vysokú efektívnosť, pretože sa dajú omnoho lepšie nastaviť.

Vozidlá Škoda v edícii Monte Carlo sa snažia prepojiť sofistikovaný športový vzhľad s pohodlím a bezpečím bežného cestovania. Práve preto sa stávajú skvelým prienikom pre ľudí, ktorí si dajú záležať na vzhľade aj na pohodlí. V tejto edícii je dostupných množstvo vozidiel a preto nie je problém si vybrať to ideálne pre Vás. Dostupné sú aj ojazdené verzie, ktoré môžu splniť všetky Vaše požiadavky a pritom ich môžete kúpiť za výhodnejšiu cenu.

Zdroj obrázku: Prokop Harazim  / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ