HONOR

Praha, 20. února 2020 – HONOR sa zameriava na nový segment inteligentných technológií. Značka globálne predstaví nový integrovaný ekosystém Smart Life. Na živý prenos a horúce novinky sa môžete tešiť v pondelok 24.2. od 18:30.

Deň D sa blíži. HONOR vstupuje do novej éry a vytvára úplne nový ekosystém produktov pre inteligentné bývanie Smart Life. Prvý z celého radu produktov je už pár týždňov na trhu, sú to inteligentné hodinky MagicWatch 2.

V roku 2019 zaznamenal HONOR na základe informácií IDC rýchly nárast na všetkých medzinárodných trhoch s medziročným navýšením 21% v oblasti mobilných telefónov v prvých troch štvrťrokoch. Vďaka úspešnej a vizionárskej stratégii 1+8+N produktov Smart Life dosiahol HONOR 1 333% medziročný nárast v dodávaní kategórie Wearables. Značka rastie naprieč všetkými trhmi.

Výhľadovo pre rok 2020 je HONOR nominovaný na niekoľko ocenení práve vďaka inovatívnym technológiam, notebooku, wearables, inteligentným audio produktom a produktom s inteligentnými obrazovkami. Určite ešte tento rok prekvapí.

Už čoskoro sa budeme môcť tešiť na ďalšie horúce novinky. A čo nás čaká? Nielen nový rad produktov, ale aj nové technológie. Sledujte živý prenos z globálneho predstavenia noviniek. Už v pondelok 24.2. vysielame naživo z Barcelony. Živé vysielanie sledujte na Facebooku HONOR CZ/SK.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here