CREATIVE CHAT

Online svet je všade prítomný okolo nás. Na lepšie sústredenie a ničím nerušený posluch pri online mítingoch či konferenciách spoločnosť Creative ponúka celohlavové slúchadlá s označením Chat, ktoré sme v redakcii techvia.sk mali možnosť vyskúšať.

CREATIVE CHAT

Dizajn

Slúchadlá Creative Chat sú na dotyk príjemné, použité materiály na ušniciach sú z mäkkého materiálu. Rám, ktorý sa nachádza okolo hlavy je taktiež potiahnutý mäkčeným materiálom. Takže aj pri dlhšom používaní slúchadlá na hlave netlačia. Celá konštrukcia hlavovej súpravy je dostatočne pevná. Hmotnosť slúchadiel je 192 gramov. Na slúchadlách sa nenachádzajú žiadne ovládacie tlačidlá.

CREATIVE CHAT

Mikrofón, ktorý je súčasťou slúchadiel nie je odnímateľný. Nachádza sa na ľavej strane slúchadiel. K ľavej mušli je pripevnený pomocou otočného kĺbu. Samotný mikrofón disponuje možnosťou nastavenia uhla voči tvári.

slúchadlá CREATIVE CHAT

Zvuk

Zvuk, ktorý ponúkajú slúchadlá Creative Chat je dobrý. V ušniciach sa nachádzajú 40 mm neodymové reproduktory, ktoré sú dostatočné na reprodukciu hovoreného slova. V prípade, že si prostredníctvom slúchadiel chcete vypočuť hudbu, pozrieť film alebo zahrať hru, tak slúchadlá Creative Chat zvládnu aj tento zvuk. Samozrejme treba však počítať s tým, že slúchadlá typu Chat nie sú primárne určené na tento druh zvuku.

Hlas, ktorý sa prenáša pomocou mikrofónu je pre druhú stranu dobre zreteľný vzhľadom na to, že mikrofón disponuje pasívnym kondenzátorovým mikrofónom s potláčaním okolitého hluku.

mikrofón slúchadlá CREATIVE CHAT

Ovládanie

Slúchadlá Creative Chat pripájame pomocou klasického 3,5 mm audio jacku, napríklad k notebooku. Kábel prenášajúci signál je pevne spojený so slúchadlami.

audio jack slúchadlá CREATIVE CHAT

Dĺžka kábla je 200 cm. Na strane kábla pri slúchadlách sa nachádza ovládanie hlasitosti pomocou otočného kolieska a prepínač zapnutia a vypnutia mikrofónu.

Konferenčné slúchadlá CREATIVE CHAT

Záver

Slúchadlá Creative Chat sú dobrým spoločníkom pri online mítingoch, konferenciách či pri nikým nerušenom základnom počúvaní hudby. Slúchadlá dobre držia na hlave, netlačia. Sklon mikrofónu je možné si nastaviť pomocou ohybného kĺbu. V prípade, že mikrofón nepoužívate, tak si ho jednoducho otočíte a ostane v polohe kopírujúcej rám slúchadiel. Slúchadlá na svoju činnosť nepotrebujú žiadne prídavné podporné programy. Stačí ich len pripnúť k zariadeniu a používať, všetko nastavenie prebehne automaticky.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here