Huawei Watch GT2

Bratislava, 4. decembra 2019 – Smart hodinky Huawei Watch GT 2 nie sú len inteligentným asistentom, ktorý sleduje celú škálu údajov o zdraví výkonoch. Vďaka širokej ponuke ciferníkov predstavujú tiež doplnok na každú príležitosť. Na výber máte z viac ako štyroch desiatok dizajnov a ako pozadie si dokonca môžete nastaviť vlastnú fotografiu.

Prinášame krátky návod, ako si ich prispôsobiť podľa vlastných predstáv.

Hlavná obrazovka Huawei Health

Po spustení aplikácie Huawei Health na smartfóne sa zobrazí súhrn zozbieraných údajov z pripojených zariadení. Kliknite na tlačidlo „zariadenia“ v dolnej časti obrazovky.

Obrazovka správy zariadení

V tejto časti aplikácie Huawei môžete pridať nové zariadenia, aby ste z nej mohli dokončiť údaje. Ak máte spárované hodinky Watch GT 2 so smartfónom, môžete zmeniť ich nastavenia, rovnako ako nastavenia ďalších pripojených zariadení.

Do menu ciferníkov sa dostanete dvomi spôsobmi:

⦁ Priamo z obrazovky správy zariadení – kliknite na Ciferníky v časti Odporúčané.
⦁ Z obrazovky nastavení zariadenia. Ak na obrazovke správy zariadení zvolíte „Huawei Watch GT2“, zobrazí sa panel nastavení konkrétneho zariadenia (napr. Monitor stresu, pripomenutie aktivity atď.) Ak chcete vstúpiť do menu voľby ciferníkov, použite tlačidlo „Viac“ – umiestnené v časti Ciferníky.

Menu ciferníkov ponúka rôzne dizajny spolu so zobrazením ich stavu a možností. Tie môžu byť tri:

Nainštalované – stiahnuté a nainštalované ciferníky, pripravené na použitie
Aktualizovať – ciferník je už stiahnutý a nainštalovaný, ale je preňho k dispozícii aktualizácia.
Inštalovať – ciferník nie je nainštalovaný. Kliknutím na tlačidlo ho stiahnete a nainštalujete.

Po kliknutí na konkrétny ciferník zobrazíte jeho krátky popis a veľkosť. Po stiahnutí sa zobrazí možnosť nastaviť ho ako predvolený, čím sa aktualizuje aj priamo na pripojených hodinkách.

Fotka ako ciferník

Dizajn digitálneho ciferníka môžete plne prispôsobiť, a to zvolením akejkoľvek fotografie či obrázka zo smartfónu. V časti „Moje“ nájdite možnosť „Galéria“. Vlastnú ľubovoľnú fotografiu z galérie nahráte kliknutím na tlačidlo „+“. Ďalej si môžete zvoliť štýl a rozloženie, či prispôsobiť písmo a jeho umiestnenie na ciferníku.

Vymazanie ciferníkov

Ak máte stiahnutých príliš veľa ciferníkov, v sekcii „Moje“ môžete vymazať tie, ktoré už nepoužívate, a uvoľniť tak miesto pre nové.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here