Huawei Watch GT Cyber

Bratislava, 10. marca 2023 – Minulý týždeň sa v španielskej Barcelone konal Mobile World Congress (MWC 2023). Na tomto podujatí si nositeľné zariadenia Huawei vrátane Huawei Watch Buds a Huawei Watch GT Cyber získali pozornosť svetových médií a získali 16 mediálnych ocenení za svoj najmodernejší dizajn, resp. za špeciálne puzdro s rýchlou výmenou. Tieto vyznamenania odrážajú celosvetové uznanie odborných znalostí spoločnosti Huawei v oblasti nositeľných zariadení a náskok spoločnosti na globálnom trhu s technológiami.

HUAWEI

Zdravý život s novými možnosťami

Novinka Huawei Watch Buds, ktorá spája slúchadlá TWS a inteligentné hodinky, získala 8 mediálnych ocenení za svoj priekopnícky dizajn. Hodinky sa stali hlavnou hviezdou šou vďaka svojmu špičkovému dizajnu 2 v 1, ktorý u hostí vzbudil veľký záujem a obdiv až natoľko, že si ich vyskúšali na vlastnej koži. Huawei Watch Buds ako prvé inteligentné hodinky spájajú TWS (True Wireless Stereo) slúchadlá a smart hodinky do jedného šikovného nositeľného zariadenia, vďaka čomu raz a navždy vyriešia problém so zabudnutím alebo stratou slúchadiel počas každodenného používania. Slúchadlá podporujú technológiu adaptívnej identifikácie, ktorá pri nosení automaticky koriguje ľavý a pravý zvukový kanál a v reálnom čase inteligentne prispôsobuje najlepšiu kvalitu zvuku pre rôzne štruktúry zvukovodu. Vďaka tomu slúchadlá používateľom umožňujú vychutnať si skvelú hudbu vlastným tempom. Širokoplošné dotykové ovládanie umožňuje prístup k viacerým funkciám jednoduchým ťuknutím na ucho, a teda umožňuje širší rozsah a presnejšie rozpoznávanie dotykov.

Huawei Watch Buds

Podľa portálu Phone Arena sa hodinky môžu chváliť inovatívnou vychytávkou: „Huawei otvára nové možnosti a rovnako ako niekoľko prvých skladacích telefónov, aj Huawei Watch Buds sú produktom, ktorý má potenciál nanovo definovať to, čo dnes poznáme pod pojmom inteligentné hodinky/slúchadlá.“ Po troch rokoch neúnavného navrhovania vhodného dizajnu hodiniek a slúchadiel 2 v 1 Huawei stiera hranice medzi zariadeniami, integruje vlastnosti a funkcie oboch zariadení a otvára tak novú kapitolu v oblasti inteligentných nositeľných zariadení.

HUAWEI

V prípade modelu hodiniek Huawei Watch GT Cyber si na svoje prídu najmä milovníci módy. Hodinky sa vyznačujú jedinečným nastavením, ktoré používateľom umožňuje meniť puzdro hodiniek podľa vlastného výberu. Novinka z radu Huawei Watch GT s prívlastkom Cyber získala 8 mediálnych ocenení ako uznanie za svoje štýlové vymeniteľné “puzdro“.

Huawei Watch GT Cyber

Hodinky sa dajú prispôsobiť rôznym outfitom a štýlom, vďaka čomu môžu globálni spotrebitelia vyjadriť samých seba vo všetkých možných prostrediach, aj prostredníctvom svojich smart hodiniek. Po podujatí vyjadrili médiá spoločný názor a zhodli sa, že ide o jedinečný a najvýkonnejší produkt spoločnosti Huawei, ktorý odráža odhodlanie spoločnosti Huawei k odvážnym inováciám a neustálemu skúmaniu.

Huawei Watch GT Cyber

Hodinky Huawei Watch GT Cyber budú k dispozícii v troch verziách: Urban Edition, Sport Edition, and Elegant Edition[1]. Ako vôbec prvý produkt Huawei prinášajú hodinky odnímateľné telo Smart Movement a rýchlo vymeniteľné puzdro. Sú navrhnuté tak, aby spĺňali rozmanité potreby používateľov na celom svete a ich túžbu po sebavyjadrení prostredníctvom módy.

V oblasti fitness a zdravia spoločnosť Huawei zaviedla komplexnú a hlbokú súdržnosť hardvéru, softvéru a služieb na podporu zdravého životného štýlu prostredníctvom nových digitálnych možností. V minulom roku inteligentné nositeľné zariadenia Huawei naďalej prinášali spotrebiteľom na celom svete lepšie skúsenosti s produktmi prostredníctvom inovácií v oblasti dizajnu, výrobného procesu a softvérových a hardvérových funkcií.

Okrem vysoko inovatívnych hardvérových produktov spoločnosť Huawei dosiahla prelomové výsledky v oblasti softvérových schopností. Prostredníctvom inovatívnych technológií ako TruSeen™, TruSport™, TruSleep™ poskytujú nositeľné zariadenia Huawei používateľom po celom svete profesionálne monitorovanie zdravia a cvičenia. V budúcnosti budú nositeľné zariadenia Huawei naďalej integrovať možnosti a výhody softvérových a hardvérových služieb, vďaka čomu prinesú prémiové služby v oblasti fitness a zdravia spotrebiteľom na celom svete.

[1] ​​Verzie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny/regiónu. O dostupnosti na Slovensku zatiaľ nebolo rozhodnuté.

ZDIEĽAŤ