HONOR 8A

Inteligentné telefóny HONOR série 8A sú od dnešného dňa dostupné taktiež vo vyššej verzii 3+64 GB, ktorú je možno zakúpiť za 169 Euro, a to naprieč celým trhom.

HONOR 8A na prvý pohľad zaujme veľkým 6,09″ bezrámčekovým displejom s kvapôčkovým vykrojením a rozlíšením 1560 x 720 px. Displej prešiel certifikáciou TÜV Rheinland skúmajúcou mieru pohodlia pre oči pri prezeraní. Znižuje emisie modrého svetla, čím obmedzuje poškodenie očí pri dlhom prezeraní.

HONOR 8A

Zadná strana telefónu je osadená 13Mpx fotoaparátom s širokou závierkou f/1,8, ktorá do šošovky prepúšťa viac svetla, a umožňuje tak vytvoriť veľmi kvalitné nočné snímky s ostrým pozadím. Predný 8Mpx fotoaparát ponúka inteligentnú funkciu Beauty mode, ktorú ocenia milovníci selfie fotografií.

HONOR 8A má výkonný zabudovaný reproduktor SmartPA, ktorý výrazne zlepšuje audio výkon telefónu. Bez káblového pripojenia alebo mobilných dát sa obíde aj zabudované FM rádio, ktoré k počúvaniu ponúka najrôznejší obsah.

HONOR 8A

HONOR 8A s RAM 3 GB beží na najnovšom Androide 9 Pie doplnenom o nadstavbu používateľského rozhrania EMUI 9.0. Internú pamäť 64 GB možno rozšíriť pomocou microSD karty až na 512 GB. Výkon zaisťuje taktiež osemjadrový procesor MT6765. Batéria má úctyhodnú kapacitu 3020 mAh.

Tlačová správa