Creative Sound Blaster PLAY! 4

SINGAPUR – 9 Február 2021 – Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Sound Blaster PLAY! 4, vreckového USB DAC, ktorý je obohatený o nové funkcie, ktoré používateľom pomáhajú efektívne komunikovať. Vďaka úplne novej súprave SmartComms (pre Windows), Sound Blaster PLAY! 4 prichádza s radom inteligentných komunikačných funkcií, ako sú VoiceDetect a obojsmerné potlačenie hluku, vďaka ktorým je každý konferenčný hovor ľahký a bezproblémový pre všetkých používateľov pracujúcich z domu.

Sound Blaster PLAY! 4

Vďaka Sound Blaster PLAY! 4 je online komunikácia ľahšia a inteligentnejšia, takže práca z domu bude jednoduchšia

Najnovšia funkcia VoiceDetect umožňuje používateľom hovoriť voľne bez prerušovania, keďže sa tlačidlo mute prepne na základe detekcie hlasu – mikrofón sa okamžite zapne , keď detekuje hlas používateľa, a automaticky sa vypne, keď používateľ dohovorí. Nie je potrebné manipulovať so žiadnymi tlačidlami a používatelia sa môžu sústrediť na to, na čom záleží najviac – na samotnú konverzáciu. Na druhej strane funguje šikovná funkcia obojsmerného potlačenia hluku, ktorá redukuje nežiaduce zvuky na pozadí pri online hovoroch na oboch koncoch – NoiseClean-in pre prichádzajúci zvuk a NoiseClean-out pre odchádzajúci zvuk – takže zreteľne počujete iba hlasy používateľov počas každej konverzácie.

Napriek malým rozmerom Sound Blaster PLAY! 4 poskytuje silnú zvukovú nálož, ktorá sa od Sound Blasteru očakáva, s 24-bitovým / 192 kHz rozlíšením pri 110 dB. Prináša okamžité vylepšenie zvuku, ktoré je jasnejšie a bohatšie ako predvolený zvuk obsiahnutý v zariadeniach. Používatelia si môžu vylepšiť zvukovú kvalitu svojho hudobného, ​​filmového a herného obsahu aj pomocou funkcií Bass Boost a Dynamic EQ pomocou vhodne umiestneného tlačidla EQ.

Creative Sound Blaster PLAY! 4

Okrem toho si používatelia ponechávajú prístup k renomovanému zvukovému modulu Sound Blaster Acoustic Engine, ktorý ponúka sadu špičkových technológií na spracovanie zvuku, ako napríklad Surround imersion a CrystalVoice.

Ku všetkým týmto funkciám má pohodlný prístup úplne nová aplikácia Creative, čo je nová softvérová platforma s integrovaným užívateľským rozhraním pre rôzne produkty.

Sound Blaster PLAY! 4 je ľahko nastaviteľný a kompatibilný na viacerých platformách – od PC, Mac po PS5, PS4 a Nintendo Switch. V spojení so šikovnými novými funkciami pre inteligentnejšiu komunikáciu a vyššiu prenosnosť je Sound Blaster PLAY! 4 jednoduchou voľbou pre používateľov pracujúcich z domu ako dokonalé riešenie pre akékoľvek pracovné hovory.

Cena a dostupnosť

Sound Blaster PLAY! 4 má atraktívnu cenu 29,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here