Trust GXT668 Tytan

Dordrecht/Praha, 15. 5. 2018 – Spoločnosť Trust, výrobca širokého spektra príslušenstva pre digitálne zariadenia, uvádza na trh dvojicu reproduktorov typu soundbar so subwooferom Trust Tytan a Trust Unca.

Trust GXT 668 Tytan

Set sa skladá z horizontálne položeného dlhého zvukového panela, ktorý v sebe ukrýva 4 reproduktory a dreveného subwoofera s pulzujúcim LED podsvietením. Ovládanie je umiestnené na stred panela, pričom je k dispozícii taktiež jeho diaľkový variant. Okrem klasického multimediálneho nastavenia má užívateľ možnosť zvýšiť/znížiť výkon subwoofera, vypnúť LED podsvietenie, zvoliť zo štyroch prednastavených režimov ekvalizéra či stlmiť reproduktor. Systém disponuje celkovým výkonom 120 W a je možné ho pripojiť pomocou štandardného 3,5mm jack konektora a optického kábla (SPDIF), ktoré sú súčasťou balenia.

Trust GXT 668 Tytan je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 3599 Kč s DPH v Českej republike a 139,99 eur s DPH na Slovensku.

Trust GXT 664 Unca

Konzervatívnejšie vyzerajúci  2.1 set ponúka dva reproduktory integrované do horizontálneho zvukového panela tvarom v moderných oblých líniách a drevený subwoofer s celkovým výkonom 32 W. Tlačidlá na ovládanie hlasitosti a výkonu subwoofera sú umiestnené na pravom boku zvukového panela. Konektivitu zabezpečuje 3,5mm jack.

Trust GXT 664 Unca je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1599 Kč s DPH v Českej republike a 59,99 eur s DPH na Slovensku.

Tlačová správa