Huawei Watch 4

Leto sa kráti a pomaly na dvere klope september. To znamená len jediné. Je čas vrátiť sa späť do školy. Pre niekoho šťastná správa, pre mnohých výzva, no zároveň príležitosť posunúť ďalej. Aj preto je dôležité mať po ruke spoľahlivých technologických pomocníkov, ktorí žiakom a študentom pomôžu zvládnuť náročné školské úlohy a zároveň umožnia vychutnať si aj voľný čas. Huawei má v aktuálnom portfóliu širokú škálu produktov, ktoré sú pripravené pomôcť školákom úspešne prekonať školský rok.

Poznámky na dosah

Písanie a ukladanie poznámok je neodmysliteľnou súčasťou školy. V dnešnej modernej dobe už však papier a pero, či zošit takmer vyšli z módy, a nahradili ich notebooky, či dokonca smartfóny. Písanie poznámok do telefónu, len tak, hocikam však môže byť nepohodlné, a riskuješ navyše ich stratu, či vymazanie. Tomu je však koniec vďaka funkcii Huawei SuperMemo, s ktorým sa tento proces stane oveľa jednoduchším. Už nikdy nezabudneš na dôležité informácie alebo termíny vďaka skenovaniu dokumentov, konverzii hlasu na text, či oprave dokumentov. SuperMemo ti pomôže udržať krok s tvojim štúdiom a zabezpečí, že budeš mať vždy všetky poznámky pod kontrolou.

Všetko na jednom mieste

S koncentráciou na učenie má často problém nejeden školák. Našťastie, je tu Huawei SuperHub. Táto super funkcia ti umožní mať všetky potrebné dokumenty na jednom mieste. Či už sú to poznámky z prednášok alebo lekcií, obrázky, či snímky obrazoviek, všetky súbory teraz môžeš jednoducho zdieľať naprieč pripojenými zariadeniami jedným prstom. S možnosťou organizácie úloh, plánovania času a monitorovania postupu, už nezabudneš na žiadnu dôležitú úlohu, či zadanie. Takže ak potrebuješ priestor pre svoje myšlienky a úlohy, SuperHub bude tvojim verným partnerom na ceste k akademickému úspechu.

SuperMemo a SuperHub nájdeš v telefóne Huawei nova 11, ktorý ti pomôže dosiahnuť akademické výsledky, aj si odpočinúť napríklad pri hraní obľúbených hier.

Huawei nova 11

Škola hrou

Nový model Huawei Nova 11 je viac ako len smartfón. Je to verný spoločník, ktorý ti umožní zvládnuť náročné školské úlohy aj si užiť voľný čas. S výkonným procesorom a bohatým displejom je ideálny na hranie hier po namáhavom dni vďaka GameEngine a TouchTurbo 3.0.

Navyše, jeho vynikajúci fotoaparát zabezpečí, že všetky dôležité okamihy, prezentácie, či lekcie budeš môcť zachytiť s úžasnou kvalitou. Za zmienku stojí aj výdrž batérie a vďaka 66W Turbo Charging nebudeš nikdy sedieť v škole s vybitou baterkou.

Kvalitný zvuk pri učení aj počúvaní hudby

Návrat do školy prináša veľa práce, ale po škole si treba aj oddýchnuť. S Huawei FreeBuds 5i budeš mať kvalitný zvuk po ruke vždy, keď ho budeš potrebovať a navyše na nich neminieš celé vreckové. So skvelou funkciou aktívneho potlačenia hluku (ANC) sa môžeš rozlúčiť s hlukom pri cestovaní do školy, či učení na písomky a skúšky a zároveň si vychutnať hudbu alebo podcasty s úplným sústredením.

Ohúria ťa aj výdržou batérie. Slúchadlá Freebuds 5i vydržia hrať až 28 hodín v kombinácii s nabíjacím puzdrom, a už za 10 minút nabíjania si užiješ ďalšie 4 hodiny počúvania svojich obľúbených zvukov.

Slúchadlá Freebuds 5i
Slúchadlá Freebuds 5i

Štýlový asistent pre zdravý balans

Zvládanie stresu je kľúčovým prvkom úspešného školského roka. S hodinkami Huawei Watch 4 to však nie je žiadny problém. Hodinky sú navrhnuté tak, aby ti pomohli sledovať zdravotný stav a úroveň stresu po celý čas. Okrem toho, s elegantným dizajnom a schopnosťou prehrávať hudbu a dokonca telefonovať, bude Watch 4 tvojim štýlovým doplnkom na každý školský deň.

ZDIEĽAŤ