Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, predstavuje MasterKeys Pro L NVIDIA Edition. Špeciálny model klávesnice ponúka typické zelené LED podsvietenie s niekoľkými režimami, Cherry MX Red spínače, systém nastavenia „on-the-fly“ a dizajn využívajúci prvky spoločnosti NVIDIA.

Unikátny dizajn
Robustná klávesnica kopíruje štandardný vzhľad klávesnice MasterKeys Pro L. Klasické rozloženie klávesov dopĺňa numerický blok a grafické prvky NVIDIA na vybraných klávesoch. Cielenie produktu na fanúšikov výrobca grafických kariet reprezentuje svietivo zelené podsvietenie umocnené bielou kovovou podkladovou doskou, ktorá napomáha intenzite odlesku.

On-the-fly system
Intuitívny systém „on-the-fly“ využíva funkčný kláves k nastaveniu širokého spektra možností bez nutnosti inštalácie softvéru. Nastaviť je možné niekoľko režimov podsvietenia, maker a užívateľské profily. Súčasným stlačením FN a ESC je možné klávesnicu prepnúť z herného módu do pracovného na zabránenie nechceného použitia makra. Samotný funkčný kláves tak umožňuje jednoduchšiu orientáciu v on-the-fly režime jednoduchým pohľadom na klávesnicu.

Cooler Master MasterKeys Pro L NVIDIA Edition bude k dispozícii na trhu v priebehu augusta za odporúčanú koncovú cenu 135 eur s DPH.

Tlačová správa