Lenovo Yoga Book 9i

Spoločnosť Lenovo predstavuje všestranné zariadenie Yoga Book 9i s dvoma obrazovkami, úžasný stolný počítač Yoga, tablety definujúce kategóriu a nový koncept zariadenia na zachytávanie pohybu

Keďže hybridný život naďalej stiera hranice medzi prácou a oddychom, spotrebitelia uprednostňujú pohodlie a prvotriedne zážitky z viacstrannej a personalizovanej technológie. Ľudia pracujúci z domu alebo na cestách v súčasnosti požadujú všestranné technológie, ktoré im umožnia robiť viac vo všetkých aspektoch ich života – či už ide o spoluprácu medzi zariadeniami alebo zjednodušenie práce.

S ohľadom na to dnes spoločnosť Lenovo predstavila nové odvážne produkty, ktoré reagujú na široké spektrum potrieb moderného spotrebiteľa. Nový, špičkový Yoga Book 9i predstavuje novú kapitolu pre rad Yoga v oblasti neuveriteľných inovácií, prémiového štýlu a výkonu pre všestranné zážitky. Yoga AIO 9i zasa nanovo definuje, ako by mohol vyzerať stolný počítač typu „všetko v jednom“. V kategórii tabletov predstavuje funkčne bohatý Lenovo Tab Extreme a digitálny poznámkový blok Lenovo Smart Paper nové vzrušujúce možnosti pre školu, domácnosť a ďalšie oblasti. A v neposlednom rade koncept spoločnosti Lenovo s pracovným názvom Project Chronos predstavuje novú technológiu, ktorá zachytáva pohyb používateľa a umožňuje mu komunikovať a vykonávať činnosti v 3D virtuálnych svetoch bez okuliarov alebo nositeľných zariadení.

Pustite sa do knihy neobmedzených možností s Yoga Book 9i

Yoga Book 9i

Úplne nový Yoga Book 9i je prvým notebookom s dvoma OLED obrazovkami v plnej veľkosti a prichádza s jedinečnými funkciami, ktoré sú navrhnuté tak, aby umožnili kreatívnym ľuďom vytvoriť si vlastný príbeh. Výnimočne flexibilný notebook Yoga Book 9i s platformou Intel® Evo™, ktorý je univerzálnejší ako tradičný notebook, ponúka všestrannosť dvoch obrazoviek, funkcie viacerých režimov a vynikajúce možnosti zábavy. Yoga Book 9i je stvorený pre novú generáciu spotrebiteľov, ktorí posúvajú kreativitu na novú úroveň, tým, že podporuje ich mnohostranné digitálne požiadavky a posilňuje ich ambície, či už pracujú, tvoria, učia sa alebo sa zabávajú.

Úlohy na dvoch obrazovkách pre vyššiu úroveň efektivity

Yoga Book 9i poháňaný najnovšou generáciou procesorov Intel Core™ umožňuje používateľom využívať výhody plnohodnotného notebooku spolu s flexibilitou a potenciálom dvoch obrazoviek na vykonávanie viacerých úloh. Tieto tenké a ľahké notebooky postavené na platforme Intel Evo sú navrhnuté a skonštruované tak, aby poskytovali bezproblémové komunikačné zážitky v širokom spektre aplikácií a zároveň minimalizovali vplyv na odozvu, výdrž batérie a konektivitu.

Technológia dvoch obrazoviek na notebooku Yoga Book 9i umožňuje spotrebiteľom vychutnať si jedinečnú škálu všestranných zážitkov. Môžu jednoducho surfovať na webe a prezerať si obsah na dvoch plnohodnotných obrazovkách jednoduchým pohybom piatich prstov. Tí, ktorí chcú pracovať na dvoch samostatných súboroch súčasne, môžu zobraziť oba súbory zvlášť na každej obrazovke. Podobne môžu spotrebitelia sledovať video na jednej obrazovke a zároveň si robiť poznámky alebo vyhľadávať informácie na druhej obrazovke bez prerušenia.

Štíhly a ľahký konvertibilný tvar ponúka používateľom flexibilitu, vďaka ktorej môžu plynule prepínať medzi režimom notebooku, tabletu alebo stanu podľa svojich potrieb. Pri osobnom stretnutí môžu používatelia použiť režim stanu na zobrazenie prezentácie na jednej obrazovke a zároveň sledovať a ovládať prezentáciu z druhej obrazovky. Komunikácia a spolupráca na virtuálnych stretnutiach sa tiež zlepšuje vďaka možnosti dvoch obrazoviek – umožňuje hostiteľovi zdieľať prezentáciu na jednej obrazovke a zároveň sledovať chat, odpovedať na otázky a posúvať prezentácie z druhej obrazovky.

Yoga Book 9i sa dodáva aj so stojanom folio, ktorý používateľom umožňuje ľahšie pracovať na cestách. Odnímateľná Bluetooth® klávesnica zvyšuje potenciál multitaskingu, rovnako ako stylus Smart Pen navrhnutý spoločnosťou Lenovo, ktorý možno použiť na ďalšie zvýšenie produktivity.

Lenovo Yoga Book 9i

Sofistikovaný softvér a vyššia úroveň zábavy

Inovatívny softvér notebooku Yoga Book 9i navrhnutý spoločnosťou Lenovo v spolupráci so spoločnosťou Microsoft tiež zvyšuje potenciál používateľa pri práci, učení, streamovaní, tvorbe a hraní hier. Softvér beží na operačnom systéme Windows 11 a obsahuje funkcie inteligentného písania a čítania, ako aj funkcie písania poznámok pre tých, ktorí sa učia z domu. Táto funkcia umožňuje používateľovi robiť si poznámky na jednej obrazovke a zároveň sledovať online hodinu na druhej obrazovke.

Keď je čas sadnúť si a relaxovať, používatelia môžu sledovať film na jednej obrazovke a na druhej obrazovke vyhľadávať zaujímavé fakty o filme. Dva 13,3-palcové 2,8K OLED PureSight displeje so 100 % presnosťou farieb DCI-P3 a Dolby Vision® HDR poskytujú ohromujúce mimoriadne živé farby, ostrejší kontrast a bohatšie detaily obrazu. Spolu s priestorovým zvukom Dolby Atmos® a 360-stupňovou otočnou zvukovou lištou s reproduktormi Bowers & Wilkins® si spotrebitelia môžu vychutnať výnimočný zážitok zo zábavy. Ďalším výrazným dizajnovým prvkom Yoga Book 9i je jeho moderná a sofistikovaná farba Tidal Teal. Dodáva sa aj v ekologickom balení, pričom obalový materiál, darčeková krabička a vonkajšia škatuľa obsahujú 100 % recyklovaný papier.

Stolný počítač Yoga AIO 9i: Vrchol ohromujúcej výnimočnosti

Stolný počítač Yoga AIO 9i

Nový stolný počítač Yoga AIO 9i (32″, 8) je vytvorený s ohľadom na kreatívcov. Tento konštrukčný zázrak je navrhnutý tak, aby slúžil ako výrazný stredobod takmer každého pracovného priestoru a so svojím výkonom a grafikou podporoval rôzne umelecké vášne. Tento stolový All-in-one počítač radu Yoga, vyžarujúci sofistikovanosť, je vybavený rozsiahlym 31,5-palcovým bezrámčekovým displejom, s rozlíšením 4K a 100 % sRGB umiestnenom v tenkom paneli s kovovým pántom, ktorý sa nakláňa do požadovaného uhla. Skutočný šetrič miesta, diskrétna, vetraná základňa ponúka na svojej zadnej strane sedem portov pre lepšie vedenie káblov, ako aj zabudovanú bezdrôtovú nabíjačku pre smartfóny.

Vďaka najnovším procesorom Intel Core i9 až 13. generácie, ktoré možno spárovať s grafikou NVIDIA® GeForce najnovšej generácie je Yoga AIO 9i dostatočne výkonný na to, aby ľahko zvládol grafický dizajn alebo náročné úpravy fotografií/videí či hranie. Tento počítač, zvyšujúci kreativitu a spoluprácu, ponúka aj štyri reproduktory Harman Kardon®, priestorový zvuk Dolby Atmos a integrovanú 5Mpx infračervenú (IR) webkameru so vstavanou elektrickou krytkou na ochranu súkromia a funkciami inteligentného prihlásenia.

Tento stolový počítač je premyslene navrhnutý v minimalistickom štýle. Podporuje správu viacerých zariadení, vďaka čomu môžu používatelia pripojiť a nabíjať notebook a zariadenia typu AIO prostredníctvom plne funkčného kábla USB typu C® a ovládať ich pomocou jedinej klávesnice a myši. S ohľadom na životné prostredie je zariadenie vyrobené zo 75 % z recyklovaného hliníka v stredovom ráme panela a zo 65 % z recyklovaného plastu ABS v hornom a spodnom kryte dedikovanej klávesnice. Podporuje tiež viacero hlasových asistentov pre efektívny zážitok z ovládania hlasom.

Koncept projektu Chronos od spoločnosti Lenovo: Virtuálna sloboda

Virtuálna sloboda

Podniky a spotrebitelia čoraz častejšie hľadajú pútavejšie a interaktívnejšie spôsoby, ako zlepšiť svoj hybridný životný štýl prostredníctvom nových a dynamických zážitkov. Možnosť spolupracovať, spájať sa a dosahovať tieto zážitky vo virtuálnom aj fyzickom svete je preto v súčasnosti príťažlivejšia ako kedykoľvek predtým. Inšpirovaná víziou poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých, skoncipovala spoločnosť Lenovo riešenie zmiešanej reality, ktoré by spotrebiteľom ponúklo úplne nové a zjednodušené, zmiešané virtuálne a fyzické skúsenosti.

Koncept Project Chronos od spoločnosti Lenovo, vytvorený ako domáce počítačové zariadenie pre technicky zdatných tvorcov, ponúka zážitok riadený pohybom celého tela, ktorý umožňuje spotrebiteľom a tvorcom virtuálne ovládať svojho avatara bez potreby použitia virtuálnych okuliarov a akéhokoľvek nositeľného zariadenia na snímanie pohybu (mocap). Namiesto toho sa pohyb používateľa zachytáva prostredníctvom pokročilej hĺbkovej kamery, ktorá v reálnom čase kopíruje jeho akcie v 3D vykreslenom virtuálnom prostredí2 a zobrazuje ho na monitore v domácnosti s portom DP alebo HDMI™, ako je televízor alebo veľká obrazovka počítača. Po vytvorení svojho avatara ho používateľ môže ovládať len pomocou svojich gest, pohybov, držania tela a dokonca aj výrazov tváre a vidieť ho vykresleného na obrazovke takmer v reálnom čase.

Stvorený pre domácnosť

Hardvér pozostáva z elegantnej a moderne vyzerajúcej hostiteľskej počítačovej stanice, ktorú možno namontovať na stenu alebo umiestniť na povrch priamo pod alebo nad kompatibilný televízor alebo monitor3 (predáva sa samostatne). Integrovaná hĺbková kamera RGB a inovatívna výpočtová architektúra sú optimalizované na nízku latenciu, aby umožnili rýchle a presné snímanie pohybu celého tela. V rámci ochrany súkromia možno kameru otočiť nadol, aby ste mali väčší pokoj, keď je vypnutá a nepoužíva sa.

Projekt Chronos ponúka novú úroveň slobody pre tých, ktorí často navštevujú virtuálne priestory, alebo tých, ktorí sa chcú pomocou technológií zapojiť do komunikácie s ostatnými. Ľudia môžu napríklad ľahšie vytvárať obsah vo virtuálnych svetoch alebo sa stať VTuberom s realistickým avatarom bez toho, aby museli nosiť mocap zariadenie alebo virtuálne okuliare. Fitness tréner môže na diaľku a virtuálne cvičiť spolu s klientom a ukázať mu správnu formu a techniky pohybu. Človek sa tiež môže premeniť na akýkoľvek typ virtuálnej postavy a spojiť sa s novými priateľmi vo virtuálnom svete bez ohľadu na fyzickú vzdialenosť, čas a prostredie. Herný zážitok môže byť ešte viac pohlcujúci a interaktívny vďaka jasne viditeľnej mimike a pohybom, ktoré možno interpretovať takmer v reálnom čase.

Oficiálny názov produktu bude odhalený spolu s uvedením jeho kompletného hardvéru a možností. Spoločnosť Lenovo spolupracuje s vývojármi a partnermi v oblasti obsahu a služieb, aby rozšírila tento prosperujúci ekosystém a uviedla na trh riešenie, ktoré môže poskytnúť virtuálnu slobodu presahujúcu predstavivosť.

Lenovo Tab Extreme: väčší, lepší a viac všetkého

Lenovo Tab Extreme

Spoločnosť Lenovo prelomila hranice toho, čo sa považuje za prémiový tablet, a predstavila svoj doteraz najväčší a najvýkonnejší tablet, 14,5-palcový Lenovo Tab Extreme. Toto zariadenie presahuje očakávania a prináša viac všetkého, a to vďaka žiadaným funkciám a premysleným inováciám, ktoré zvyšujú úroveň zábavy a produktivity.

Radosť v extréme 

Vďaka displeju OLED s rozlíšením 3K, farebným gamutom DCI-P3 a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz môže tento tablet slúžiť ako súkromné domáce kino prakticky v ktorejkoľvek miestnosti v dome. Neuveriteľný kontrastný pomer 1M:1 ponúka extrémny rozsah jasu, ktorý verne kopíruje to, čo by človek videl v reálnom živote. Pokiaľ ide o zvuk, Dolby Atmos a pôsobivá súprava ôsmich vysoko výkonných 4-kanálových reproduktorov JBL® rovnomerne rozdelených medzi woofery a výškové reproduktory vytvárajú dynamický a priestorový zvukový zážitok. Kľúčové hardvérové komponenty tohto obrovského tabletu dopĺňajú výkonný osemjadrový procesor MediaTek® Dimensity 9000 a celodenná výdrž batérie až 12 hodín4. Skutočný úžas však vzbudzuje účelný dizajn, ktorý sa za ním skrýva.

displej OLED

Premyslená inovácia

S nárastom hybridného životného štýlu sa úloha tabletu zmenila z čisto zábavného streamovania na druhé zariadenie na domáce alebo vzdialené použitie, ktoré umožňuje rýchly prechod od zábavy k produktivite a späť. Preto bol Lenovo Tab Extreme vytvorený tak, aby sa prispôsoboval potrebám dnešných moderných používateľov. Jeho stojan s dvoma režimami sa napríklad magneticky pripevňuje k zariadeniu a umožňuje používateľom umiestniť ho horizontálne alebo vertikálne tak, aby sa prispôsobil smeru, ktorý v danom okamihu potrebujú. Skutočná inovácia sa však skrýva v klávesnici s dvoma pántmi (na niektorých trhoch sa predáva samostatne), na ktorú možno tablet pripevniť a následne nakloniť tak, aby používateľovi vyhovoval čo najviac. V ňom sa tablet prakticky vznáša, čím napodobňuje polohu sedenia ako pri tradičnom notebooku alebo stolnom počítači s pripojenou podsvietenou klávesnicou, zatiaľ čo hlavný pánt stojana vytvára v zatvorenom stave jedinečný ochranný úložný priestor pre priložené pero Lenovo Precision Pen 3.

Lenovo Tab Extreme

Inteligentné funkcie sa nachádzajú vo všetkých častiach tohto zariadenia, vrátane technológie adaptívneho snímania zvuku a obrazu, ktorá automaticky udržiava kameru zameranú na používateľa počas videohovorov, aj keď sa pohybuje na stoličke. 4 vstavané mikrofóny využívajú technológiu “narrow beaming” tzn. vďaka úzkemu záberu týchto mikrofónov snímajú zvuk v okruhu 50 centimetrov od používateľa a filtrujú okolitý ruch. Keď je v miestnosti viacero účastníkov hovoru, je možné zapnúť 360-stupňový režim snímania hlasu, aby bolo počuť všetkých. Pre optimalizáciu komfortu sledovania upravuje displej tabletu s certifikáciou TÜV Rheinland automaticky farbu na obrazovke podľa okolitého svetla a teploty farieb. Šasi Lenovo Tab Extreme, navrhnuté s ohľadom na životné prostredie, je vyrobené zo 100% recyklovaného hliníka a jeho obal je úplne bez plastov.

Priestor a príležitosť urobiť viac

Lenovo Smart Paper : Zvyšuje kúzlo zapisovania poznámok

Lenovo Smart Paper

Zapisovanie poznámok je pre mnohých nevyhnutnosťou, ale v našom modernom životnom štýle, kde sa uprednostňuje cestovanie naľahko je hromadenie ťažkého papieru je vo viacerých aspektoch nepraktické. Napriek tomu existujú profesie a študenti, ktorí uprednostňujú prirodzené a intuitívne písanie rukou pred písaním na stroji. S cieľom vytvoriť nový, ale známy zážitok pre plodných pisateľov poznámok, spoločnosť Lenovo predstavila Lenovo Smart Paper, ktorý je inovatívnym vstupom do oblasti digitálnych poznámkových blokov. Lenovo Smart Paper je tenký 10,3-palcový antireflexný dotykový displej E-Ink, ktorý je umiestnený v ľahkom celokovovom puzdre, ktoré určite uvoľní miesto v batohu a navyše sa ľahko drží a prenáša. Tento digitálny poznámkový blok využíva zázraky technológie E-Ink a poskytuje používateľom pocit pera na papieri, na ktorý sú zvyknutí, spolu s inteligentnými funkciami, ktoré optimalizujú ich produktivitu nečakaným spôsobom.

Lenovo Smart Paper

Jedno pero, ktoré vládne všetkým

Súčasťou zariadenia je aktívne inteligentné pero stylus bez batérie, ktoré možno ľahko uložiť do puzdra. Toto inteligentné pero ku zariadeniu Lenovo Smart Paper netreba vôbec nabíjať a je vybavené plsteným hrotom a latenciou až 23 milisekúnd, takže veľmi verne reprodukuje pocit písania zo skutočným perom. S jedným dotykovým perom si používatelia môžu vybrať z deviatich rôznych nastavení pera – vrátane guľôčkového pera, ceruzky (drevenej a mechanickej), fixky a dokonca aj kaligrafie – takže nemusia hľadať tú správnu písaciu pomôcku. So 4 096 úrovňami citlivosti na tlak a detekciou náklonu v pere, plus 74 šablón poznámkových blokov na výber (napríklad riadkovaný/čiarový, graf, prázdny papier a dokonca aj hudobný rukopis), používatelia môžu jednoducho písať, kresliť, skicovať, tieňovať a ilustrovať. s obrovskou precíznosťou.

Inteligentnejšie písanie poznámok pre všetkých

Okrem toho, že tento digitálny poznámkový blok ponúka pocit a presnosť písania ako na skutočnom papieri, poskytuje aj novú úroveň pohodlia, akú dokáže poskytnúť len inteligentná, prepojená technológia. Vďaka dvom integrovaným mikrofónom sa Lenovo Smart Paper dokáže premeniť na digitálny diktafón, ktorý používateľom umožňuje zvukovo nahrávať stretnutie alebo prednášku v triede a zároveň si robiť poznámky. Ak si nemôžu spomenúť na slovný kontext týkajúci sa poznámky, ktorú si urobili počas jednej z týchto zaznamenaných schôdzí, môžu jednoducho vybrať konkrétny text, ktorý napísali, a vypočuť si krátke prehrávanie toho, čo bolo v danom okamihu povedané, alebo si môžu celú zaznamenanú prednášku vypočuť znova.

Vďaka 50 GB úložného priestoru, čo je dostatok miesta na uloženie viac ako 50 000 stránok poznámok, môžu používatelia poznámky jednoducho odstraňovať a presúvať a zároveň ich organizovať do priečinkov. Už nemusíte prehadzovať stránky, aby ste našli niečo, čo bolo napísané pred niekoľkými mesiacmi; namiesto toho možno v priebehu niekoľkých sekúnd vyhľadávať kľúčové slová v tisícoch ručne písaných poznámok a rukopis možno ľahko previesť na text. Vďaka prístupu k viac ako dvom miliónom kníh na stránke eBooks.com13 môžu používatelia rýchlo vyhľadávať kľúčové slová aj v digitálnych knihách a článkoch, ktoré majú uložené v zariadení. Pomocou aplikácie Lenovo Smart Paper majú používatelia prístup k svojim poznámkam a knihám odkiaľkoľvek a synchronizáciou v cloude môžu zálohovať svoje súbory, ktoré možno synchronizovať v rôznych zariadeniach so systémom Android, iOS a Windows. Pomocou aplikácie môžu používatelia tiež prepisovať zvukové záznamy a prekladať text do rôznych jazykov.

Výkon najnovšej generácie: Nový Yoga Slim 6i a vylepšené notebooky Yoga 9i (14”, 8) a Yoga 6 (13”, 8)

Nový Yoga Slim 6i (14″, 8) ponúka tým, ktorí hľadajú inšpiráciu, vynikajúco navrhnuté prenosné a zároveň výkonné zariadenie. Tento tenký, ľahký a atraktívny notebook umožňuje používateľom ľahko pracovať a vytvárať obsah na cestách aj doma. Notebook Yoga Slim 6i, postavený na platforme Intel Evo je navrhnutý tak, aby používateľom poskytoval bezproblémové komunikačné zážitky. Je vyrobený za použitia pevných, celokovových hliníkových materiálov, má tenké, ale vysoko odolné šasi a vyvýšený výrez pre kameru na jednoduché otváranie. Vďaka až 14-palcovému displeju OLED s technológiou Dolby Vision ponúka Yoga Slim 6i vizuálne uspokojivý zážitok. S väčším pomerom strán 16:10 a voliteľnej podpore dotykového ovládania je kreatívna práca, ako napríklad ľahká úprava videa alebo fotografií, čoraz intuitívnejšia. Yoga Slim 6i je poháňaný najnovšími procesormi Intel Core až 13. generácie a poskytuje používateľom aj vylepšený zážitok z videokonferencií s funkciami potlačenia šumu, a rozmazania pozadia pre profesionálnejšie prostredie.

Spoločnosť Lenovo tiež predstavila vylepšený model Yoga 9i (14″, 8), ktorý je vybavený mobilnými procesormi Intel Core až 13. generácie, čím poskytuje ešte pôsobivejší výkon na zvýšenie všestrannosti a produktivity. Aj najnovší notebook Yoga 6 (13″, 8) dostal vyšší výkon s najnovšími procesormi AMD Ryzen™ radu 7000 a vylepšenú batériu, aby zvládol dlhšiu prácu na diaľku.

Podporné služby a softvér

Okrem týchto prémiových hardvérových možností ponúka spoločnosť Lenovo celý rad služieb v oblasti zdravia, podpory a ochrany zariadení, ktoré pomáhajú udržiavať produkty v špičkovej kondícii a v lepšom zabezpečení, ako napríklad najnovší cloudový bezpečnostný softvér Lenovo Smart Lock. Pre zvýšenie úrovne pohodlia pri podpore dnes predstavených notebookov zahŕňa služba Lenovo Premium Care Plus mnohé zo svojich služieb do jedného riešenia. Táto komplexná služba zahŕňa pokročilú hardvérovú a softvérovú podporu, ochranu pred náhodným poškodením, predĺženú záruku na batériu, služby Lenovo Migration Assistant a Lenovo Smart Performance – autodiagnostickú kontrolu stavu systému, ktorú nájdete v rámci Lenovo Vantage.

,,Dnešní spotrebitelia vedú všestranný život a ešte viac sa spoliehajú na technológie, ktoré im umožňujú navrhovať, vyvíjať a vytvárať vlastný obsah. Nové portfólio Yoga sme navrhli tak, aby sme dnešným spotrebiteľom umožnili dosahovať ich budúce ciele. Tento duch stelesňuje nový Yoga Book 9i, prvý notebook na svete v plnej veľkosti s dvoma obrazovkami OLED, ktorý je odpoveďou na dopyt našich zákazníkov po všestrannosti, mobilite a výkone,“ povedal Jun OuYang, viceprezident spotrebiteľského segmentu, Intelligent Devices Group, Lenovo.

,,Keďže ľudia čoraz viac využívajú svoj hybridný životný štýl, hľadajú nové, pohodlnejšie a efektívnejšie spôsoby, ako robiť veci,“ povedal Johnson Jia, senior viceprezident globálneho inovačného centra Intelligent Devices Group spoločnosti Lenovo. ,,S prémiovými spotrebiteľskými produktmi, ktoré sme dnes predstavili, spoločnosť Lenovo prijala túto výzvu a predstavila inovácie navrhnuté s cieľom riešiť moderné potreby súčasnosti a umožniť ľuďom užívať si inteligentnejší svet.“

Ceny a dostupnosť
  • Yoga Book 9i (13”, 8) bude dostupný od júla 2023 s očakávanou počiatočnou cenou od 2199 €.
  • Yoga AIO 9i (32”, 8) bude dostupný od mája 2023. Cena bude zverejnená.
  • Lenovo Tab Extreme bude dostupný začiatkom mája 2023. Cena bude zverejnená.
  • Lenovo Smart Paper bude dostupný od marca 2023. Cena bude zverejnená.
  • Yoga Slim 6i (14”, 8) bude dostupný od apríla 2023 s očakávanou počiatočnou cenou od 999 €.
  • Vylepšený Yoga 9i (14”, 8) bude dostupný od januára 2023 s očakávanou počiatočnou cenou od 1999 €.
  • Vylepšený Yoga 6 (13”, 8) bude dostupný od marca 2023 s očakávanou počiatočnou cenou od 999 €.

Kľúčové špecifikácie

Yoga Book 9i

Procesory 13th Gen Intel Core i7-U15
Operačný systém Windows 11 Home
Windows 11 Pro
Grafika Intel Iris® Xe
Pamäť LPDDR5X 16G
Úložisko PCle SSD Gen4: 512G/1T
Displej 13.3” 2.8K, 400 nitov, OLED/DCI-P3 100%, 60Hz, 16:10
4-stranný úzky rámik (91% AAR) HDR, PureSight, Dolby Vision
Audio 2 x 2W
2 x 1W
Bowers & Wilkins reproduktory
Dolby Atmos
Kamera FHD IR+RGB (5M USB)
Webkamera s fyzickým krytom
Batéria 80WHr
Mobile Mark 2018: až do 7.3 hodín
Prehrávanie videa: až do 10 hodín (Dvojitá obrazovka na 150 nitov), až do 14 hodín (Jedna obrazovka)
Rozmery (mm) 299.1 x 203.9 x 15.95
(inches) 11.78 x 8.03 x 0.63
Váha 1.38kg
Pánt 360°
Farby Tidal Teal
Porty 3 x USB Type-C (všetky plne funkčné and Thunderbolt™4.0)
Bezdrátovosť Wi-Fi 6E
HW Support Bluetooth 5.2
OS Just support Bluetooth 5.1
Softvér Windows Hello
Cortana
Multi-point touch
Lenovo Vantage
Microsoft Office 365
Amazon Alexa

 

Yoga AIO 9i (32”, 8)

Procesory 13th Gen Intel Core i9-13900H
13th Gen Intel Core i7-13700H
Operačný systém Windows 11 Home
Windows 11 Pro
Grafika NVIDIA GeForce Next-Gen Laptop GPU
Pamäť LPDDR5: 16 GB / 32 GB
Úložisko12 SSD PCIe: 512 GB / 1 TB
Displej 31.5” UHD (3840×2160) IPS, 3-stranový úzky rámik, 16:9, 100% sRGB, HDR600
Audio 2 x 2W Tweeter, 2 x 5W Woofer by Harman Kardon, Dolby Atmos
Kamera Zabudovaná 5Mpx IR Kamera (Duálne Mikrofónové pole, FF)
Rozmery (mm): 724.04 x 253.02 x 538.1
(inches): 28.50 x 9.96 x 21.19
Váha Začína od 8.17 kg (18.01 lbs)
Farba19 Storm Grey
Porty 1 x USB 4.0 USB Type-C
1 x USB 3.2 plne funkčný vnútorný USB Type-C
2 x USB 3.2
HDMI-Out (2.1)
Sluchadlá & Mikrofón kombo
Power DC-In
Power Button
Wireless Wi-Fi 6E 802.11ax
Bluetooth 5.2 Combo s Wi-Fi kartou
Softvér Lenovo Vantage
Microsoft Office 365
Amazon Alexa
Cortana

  

Project Chronos

Procesory 13. generácia Intel Core procesorov
Operačný systém Windows 10
Pamäť Až do 32GB
Úložisko Až do 512GB SSD
Audio 2 x 6W reproduktory
Kamera RGB Kamera s ToF
Rozmery 284 x 275 x 60.6 mm
Váha 3540g
Farby Cloud Grey
Porty 2 x USB3.2
2 x RJ45 (Giga)
1 x DC Jack
3 x DP
4 x mini DP
Wireless Wi-Fi 6E
Bluetooth 5.0
Softvér Chronos (vyvinuté spoločnosťou Lenovo)

 

Lenovo Tab Extreme

Procesory MediaTek Dimensity 9000 Octa-core procesor, 1x X2 at 3.05GHz + 3xA710 at 2.85 GHz + 4xA510 at 1.8 GHz
Operačný systém Uvedené s Android 13. Používatelia môžu očakávať tri aktualizácie operačného systému a štyri roky bezpečnostných záplat.
Pamäť 12GB RAM + 256GB ROM
Displej 14.5” OLED Displej s ambivalentnými farbami 3000 x 1876, DCI-P3 cinema, až do120Hz obnovovacej frekvencie. Podpora pre Dolby Vision a HDR10+
Audio Lenovo Premium Audio System s Octa JBL reproduktormi and Dolby Atmos
Kamery Predná: 13Mpx s RGB senzorom ultra-wide FOV
Zadná: 13Mpx AF (f/2.4) + 5MP FF (f2.2)
Batéria 12300mAh (typická hodnota), až do12 hodín Prehrávanie videa,
68W nabíjací adaptér
Senzory RGB senzor (vrátane svetelného senzora), ToF, Gyroscope, E-compass, Hall sensor, Snímač odtlačkov prstov na tlačidle napájania
Rozmery 327.8 x 210.8 x 5.85mm (Kamera 7.15mm)
Váha ~740g (~1.63 lbs.) iba tablet
Farby Storm Grey
Porty USB Type-C 3.2 Gen 1 (charging / DP-out / reverse charging / audio)
USB Type-C 2.0 (charging / DP-in / reverse charging / audio)
MicroSD slot
Wireless Wi-Fi 6E
Bluetooth 5.3
Softvér Lenovo Freestyle
Lenovo Vantage
Clip Studio Paint
WPS Office
Google Kids Space
Netflix
Entertainment Space
Nebo
Files
Myscript Calculator
Kompatibilné príslušenstvo / Doplnky Lenovo Precision Pen 3
Lenovo Tab Extreme Keyboard (na niektorých trhoch sa predáva samostatne)
Lenovo Tab Extreme Folio Case (na niektorých trhoch sa predáva samostatne)

 

Lenovo Smart Paper

Procesory RockChip RK3566
4x 1.8 GHz
Operačný systém Android AOSP 11.0
Pamäť 4GB+64GB
Displej 10.3” E-Ink Displej, 1872 x 1404 rozlíšenie, 227ppi
Predné svetlo Duálna Farba predného svetla
24 levelov jasu (automatické nastavenie obrazovky)24 nastaviteľných teplotných tónov
Mikrofón Duálny mikrofón
Sensor Accelerometer (G) Sensor, Ambient L-sensor, Hall Sensor
Batéria 3550mAh (Typ.)
Čas čítania: viac ako 7000 strán na jedno nabitie
Čas na písanie poznámok: 170 strán poznámok na jedno nabitie
Rozmery 195mm x 226mm x 5.5mm
Váha ~408g (~0.9 lbs.)
Farby Storm Grey
Porty USB Type-C 2.0
Bezdrátovosť Wi-Fi
Bluetooth 5.2 podpora BLE
Softvér Email
Calendar
Clock
Calculator
ebooks.com app
Kompatibilné príslušenstvo Lenovo Smart Paper pen
Lenovo Smart Paper folio case

 

Yoga 9i (14”, 8) Refresh

Procesory 13th Gen Intel Core i7-P28
Operačný systém Windows 11 Home
Windows 11 Pro
Grafika Intel Iris® Xe
Pamäť LPDDR5 16G; 5200MHz
Úložisko PCle SSD Gen 4 M.2  512GB/ 1 TB
Displej 14” 4K OLED (3840*2400) IPS, 400 nits, 100% DCI-P3, 60Hz, 16:10 (WQUXGA) VESA Certified Displej HDR True Black 500, Dolby Vision, Dotyková obrazovka, PureSight
14” 2.8 OLED (2880*1800) IPS, 400 nitov, 100% DCI-P3, 60Hz, 16:10 (WQHD+), VESA Certified Displej HDR True Black 500. Dolby Vision, Dotyková obrazovka, PureSight
Audio Bowers & Wilkins 2.2ch reproduktory
Systém štyroch reproduktorov (2 x Tweeter + 2 x Woofer)
Kamera FHD 2M + IR Hybrid, Kryt kamery,
Rozlíšenie 2.0M
Snímková frekvencia: 30fps Max
Batéria 75WHr, MobileMark 2018
OLED SKU: 10.5 hodín
OLED SKU: 14 hodín
Rozmery (mm) 318 x 230 x (T2) 15.25 (T4) 16.5
(inches) 12.52 x 9.06 x (T2) 0.60 (T4) 0.65
Váha Začína od 1.4kg
Farby Storm Grey, Oatmeal
Porty Ľavá strana:
2 x USB Type-C (Thunderbolt 4.0/DisplayPort™/Power Delivery/USB 3.24 plne funkčný)
1 x USB Type-A Gen 3.24
Pravá strana:
1 x USB Type-C (USB 3.24 plne funkčný)
1 x Audio Combo Jack
1 x Power Button
Wireless WiFi 6E
Bluetooth 5.2
Softvér Windows Hello
Cortana
Multi-point Touch
Lenovo Vantage
Microsoft Office 365
Amazon Alexa
Kompatibilné príslušenstvo / Doplnky Sleeve In Box
Precision Pen 2
CO2 Offset Service (voliteľné)
USB Type-C Adaptér (3 in 1 dongle, VGA/HDMI/USB-A  voliteľné)

 

Yoga 6 (13”, 8) Refresh

Procesory AMD Ryzen 7 7730U (2.0GHz/8 Cores/16M Cache)
AMD Ryzen 5 7530U (2.0GHz/6 Cores/16M Cache)
Operačný systém Windows 11
Grafika AMD Radeon™ Grafika
Pamäť LPDDR4x Dvojkanálový; 4266 MHz, 8GB/16 GB
Úložisko 256 GB/512 GB/1 TB TLC PCle
M:2 SSD 2242
Displej 13.3” FHD+ (1920×1200) IPS, 300 nitov, 100% sRGB, 60Hz, 16:10 (WUXGA) Dotyková obrazovka, 4-stranný úzky rámik(>90% AAR), Dolby Vision
Audio 2 x 2W Predné reproduktory
Dolby Atmos
Kamera 1080p FHD IR Hybridná Webkamera s fyzickým krytom webkamery
Batéria (59 WHr, 4 cell)
MobileMark 2018: až do 12.5 hodín na 200 nitoch
Prehrávanie videa: až do 17.0 hodín na 150 nitoch
Rozmery Fabric Edition:
(mm) 304 x 218 x hrúbka 17.36
(inches) 11.96” x 8.58” x hrúbka 0.68”
Metal Edition:
(mm) 304 x 218 x hrúbka 17.45
(inches) 11.96” x 8.58” x hrúbka 0.69”
Váha Fabric Edition: Začína od 1.39kg (3.06lbs)
Metal Edition: Začína od 1.37kg (3.02lbs)
Farby Dark Teal
Porty Ľavý: 2 x USB Type-C (PD/DP/USB 3.2 Gen 1)
Pravý: 2 x USB-A (USB 3.2 Gen 1)
Ľavý: 1 x Audio Jack
Ľavý: 1 x HDMI (HDMI 2.0, general type)
Pravý: 1 x Čítačka MicroSD kariet (UHS-1 (104) PCIE Gen1)
Wireless WiFi 6, 2 x 2 AX
Bluetooth 5.2
Softvér Windows Hello
Cortana
Multi-point Touch
Lenovo Vantage
Microsoft Office 365
Amazon Alexa
Kompatibilné príslušenstvo / Doplnky Čítačka odtlačkov prstov
Active Pen (Base Pen 3.0)
CO2 Offset Service (voliteľné)

 

Yoga Slim 6i

(V USA známe ako Lenovo Slim 7 (14”, 8) )

Procesory Intel Core i7-1280P 1.8G/14C/24M
Intel Core i5-1240P 1.7G/12C/12M
Operačný systém Windows 11
Grafika Intel Iris Xe
Pamäť LPDDR5: 8Gl/ 16G Dvojkanálový
Úložisko PCIE M.2: 512GB / 1TB
Displej 14” 2.8K (2880×1800) LCD IPS, 400 nitov, 100% sRGB, 120Hz, 16:10, Dolby Vision, OGS Touch and Bezel
14” 2.2K (2240×1400) LCD IPS, 300 nitov, 100% sRGB, 60Hz, 16:10, Dolby Vision, Bezel.
14” WUXGA (1920×1200) LCD OLED, 400 nitov, 100% DCI-P3, 60Hz, 16:10 Dolby Vision, Bezel
Audio 2x2W Reproduktory
Dolby Atmos Spatial Audio
Kamera FHD Webkamera, IR Kamera, Kryt webkamery
Batéria 60 WHr
65 WHr (EVO)Sl
Rozmery (mm) 312 x 221 x hrúbka 14.9
(inches) 12.28 x 8.7 x hrúbka 0.59
Váha Začína od 1.39kg
Pánt 180°
Farby Storm Grey, Misty Grey
Porty Ľavý: 2x Thunderbolt 4.0 (PD 3.0/DP 1.4)
1 x  HDMI( HDMI 2.0 general type)
Pravý: 1 x USB3.2 Gen1 Type-A
1 x Audio combo Jack
Wireless WiFi 6
WiFi 6E (EVO)
Bluetooth 5.1
Softvér Windows Hello
Cortana
Kompatibilné príslušenstvo / Doplnky

 

CO2 Offset Service ( voliteľné)
Certifikácie Eyesafe, TÜV Rheinland Low Blue Light certifikácia
MIL-STD 810H

 

Yoga Slim 7i Carbon (13”, 8) Refresh

Procesory Intel Core i7-1280P 1.8G/14C/24M
Intel Core i5-1240P 1.7G/12C/12M
Operačný systém Windows 11
Grafika Intel Iris Xe
Pamäť 8G LPDDR5-5200  Dvojkanálový
16G LPDDR5-5200 Dvojkanálový
Úložisko 512GB/1 TB PCle M.2 SSD
Displej 13.3” 2560×1600 16:10 PureSight IPS, Jas 400 nitov, 90Hz, Dolby Vision
Audio 2x2W Harman reproduktory, Dolby Atmos
Kamera & Mikrofón HD IR Kamera s duálnym mikrofónom
Time-of-Flight senzor, Farebný snímač okolitého svetla
Elektronický kryt webkamery
Batéria 1080P DAC Sluchadlá do uší 9.7 hodín   /   Min 8.8 hodín   /   až do 10.3 hodín
1080P reproduktory 13.7hrs   /   Min 12.2hrs   /   až do 14.6 hodín
MM2018: Typical 9.6 hodín   /   Min 9.3 hodín   /   až do 10 hodín
Rozmery (mm) 300.1 x 206 x 14.8
Váha Bezdotyková verzia: Začína od <960g
Dotyková verzia: Začína od 990g
Farby Moon White,Storm Grey
Porty 1 x Thunderbolt 4.0
1 x USB Type-C 3.2 Gen2 (with PD3.0/DP1.4/podpora type c Sluchadlá)
Wireless WiFi 6E
Bluetooth 5.1
Softvér Windows Hello
Cortana
ZDIEĽAŤ