LG QNED Mini LED TV
S takmer 30 tisícmi miniatúrnymi LED, vynikajúcou úrovňou maximálneho jasu a ultra-vysokým kontrastom zvyšuje LG štandard LCD televízora

Bratislava, 31. december 2020 — LG Electronics (LG) predstavuje na virtuálnom veľtrhu CES® 2021 svoje úplne prvé QNED Mini LED televízory, ako špičku produktového radu prémiových LCD televízií LG na rok 2021. Najnovšie televízory LG predstavujú obrovský skok v kvalite obrazu LCD TV. Vďaka technológiám quantum dot a NanoCell s Mini LED ako zdrojom svetla sú hodnoty jasu a kontrastu omnoho lepšie než u konvenčných LCD televízorov. Produktový rad pre rok 2021 zahŕňa 10 nových modelov s rozlíšením 4K a 8K, ktoré pokrývajú širokú škálu veľkostí obrazoviek s uhlopriečkou až 86 palcov.

S OLED ako vrcholom ponuky televízorov LG s technológiou samosvietiacich pixelov a nezávislým ovládaním stmievania ponúka príchod QNED Mini LED televízorov LG spotrebiteľom zaujímavú možnosť voľby. Vďaka novej štruktúre panelov vylepšenej o pokročilé podsvietenie Mini LED od LG poskytujú tieto televízory skutočne pohlcujúci zážitok zo sledovania v oblasti LCD. Ako prvé televízory, kombinujúce technológie quantum dot a NanoCell v jednom produkte, produkujú LG QNED televízie neuveriteľne presné farby, zatiaľ čo pokročilé LED podsvietenie ponúka lepší kontrast a hlbšiu čiernu pre výnimočné živé a realistické zobrazenie. A s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz poskytujú tieto televízory plynulejšie a prirodzenejšie zobrazenie pohybu.

Inovatívne podsvietenie Mini LED od LG zahŕňa až takmer 30 000 malých LED, ktoré produkujú neuveriteľný špičkový jas a kontrastný pomer 1 000 000 : 1 v spojení s takmer 2 500 zónami podsvietenia a pokročilou technológiou lokálneho stmievania.* Výsledkom je skvelá kvalita HDR obrazu, s vynikajúcim kontrastom a zobrazením čiernej farby, široký farebný gamut a neuveriteľná presnosť farieb. U úžasne živého zobrazenia, ktoré ako by prekračovalo hranice obrazovky a vstupovalo do priestoru používateľa, nie je ťažké pochopiť, prečo je LG QNED Mini LED novým LCD televízorom, ktorý sa bezpochyby presadí.

„Náš nový rad QNED predstavuje možnosť prémiovej domácej zábavy, ktorá rozširuje a vylepšuje priestor LCD TV a dáva spotrebiteľom ďalšiu úžasnú možnosť sledovania obrazu,“ povedal Nam Ho-jun, senior viceprezident výskumu a vývoja spoločnosti LG Home Entertainment. „Tieto televízory prinášajú zážitok, ktorý ich odlišuje od ostatných LCD televízorov a vypovedá o našom záväzku k inováciám a znova posúva štandard vpred.“

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here