WH-CH520
Circumaurálne bezdrôtové slúchadlá WH-CH720N a supraaurálne bezdrôtové slúchadlá WH-CH520
  • Vďaka technológii dvojitého snímača hluku (Dual Noise Sensor) a integrovanému procesoru V1 spoločnosti Sony, ktorý bol navrhnutý pre oceňovaný model WH-1000XM5, si môžete s modelom WH-CH720N vychutnať celodenné pohodlie bez okolitého hluku
  • Batéria modelu WH-CH520 zabezpečí až 50-hodinovou výdrž na ešte dlhšie počúvanie

Spoločnosť Sony predstavila dvojicu nových slúchadiel – WH-CH720N a WH-CH520 – ktoré dávajú hudobným nadšencom možnosť výberu medzi bezdrôtovými circumaurálnymi a supraaurálnymi slúchadlami vybavenými oceňovanou audio technológiou Sony.

Bezdrôtové circumaurálne slúchadlá WH-CH720N sú vybavené technológiou Dual Noise Sensor a čipom Sony Integrated Processor V1, ktoré zabezpečujú potlačenie okolitého hluku. Ľahká konštrukcia a až 35-hodinová [1] výdrž batérie vám navyše umožní počúvať hudbu dlhšie bez toho, aby vás rušil okolitý hluk.

Bezdrôtové supraaurálne slúchadlá WH-CH520 poskytujú až 50-hodinovú výdrž batérie, celodenné pohodlie a vylepšenú kvalitu hovorov, takže splní vaše každodenné požiadavky. Aby slúchadlá ladili s vašim štýlom, môžete si vybrať zo štyroch farieb – čiernej, modrej, bielej a béžovej.

Oba modely sú tiež vybavené technológiou Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), ktorá produkuje vysoko kvalitný zvuk presne podľa pôvodných predstáv umelca, a pripojením Multipoint na jednoduché prepojenie medzi viacerými zariadeniami.

Celodenný komfort bez hluku

Či už vás čaká dlhý let, alebo odpočívate v kaviarni, circumaurálne slúchadlá WH-CH720N poskytujú vďaka čipu Integrated Processor V1 a technológii Dual Noise Sensor pokročilý systém potlačenia okolitého hluku od spoločnosti Sony, takže si môžete vychutnať viac hudby a menej hluku z okolia.

Integrovaný procesor V1 pomáha eliminovať zvuky z okolia a vďaka nízkemu oneskoreniu pri spracovaní je potlačenie hluku účinnejšie ako kedykoľvek predtým. Slúchadlá WH-CH720N sú tiež vybavené dvomi mikrofónmi v každom náušníku, ktoré spolu s technológiou Dual Noise Sensor zachytávajú okolitý zvuk. Vďaka tomu môžete blokovať vonkajší hluk všade, kam sa vydáte, a jediné čo budete počuť bude hudba.

Keď ste v pohybe, môžete si navyše pomocou aplikácie Sony | Headphones Connect nastaviť 20 rôznych úrovní okolitého zvuku.

Užite si pohodlie, nech už počúvate akokoľvek dlho

So slúchadlami WH-CH720N si nikdy nebudete musieť oddýchnuť od svojej obľúbenej hudby. Tieto circumaurálne slúchadlá sú ergonomicky navrhnuté tak, aby boli pohodlné aj pri dlhšom nosení. S hmotnosťou iba 192 g sú WH-CH720N najľahšími bezdrôtovými slúchadlami cez hlavu s potlačením šumu od spoločnosti Sony. Pohodlné materiály zo syntetickej kože a uretánovej peny v kombinácii s optimálnou štruktúrou a rozmermi náušníkov zabezpečujú výnimočný komfort pri nosení. Vďaka výdrži batérie až 35 hodín so zapnutým potlačením okolitého hluku budete mať dostatok energie na počúvanie celý deň aj celú noc.

Model WH-CH520 bol starostlivo navrhnutý s ohľadom na každodenné použitie. Vďaka výdrži batérie až 50 hodín môžete byť neustále na príjme celé dni. Môžete tak počúvať svoju obľúbenú hudbu bez obáv z vybitia batérie. Slúchadlá na uši sú navyše vybavené nastaviteľným hlavovým mostom s čalúnením, mäkkými náušníkmi a ľahkou konštrukciou. Môžete si ich nastaviť tak, aby vám dokonale padli a zostať v pohodlí dlhšiu dobu.

Vynikajúci zvuk pre každú skladbu

Vychutnajte si prirodzené vokály, krištáľovo čistý a vyvážený zvuk pri modeloch WH-CH720N a WH-CH520 vďaka Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), ktorý vytvára vysoko kvalitný zvuk presne podľa zámeru umelca. Pri komprimovaní stráca pôvodná nahrávka vysokofrekvenčné prvky, ktoré skladbe dodávajú detaily a bohatosť. Technológia Digital Sound Enhancement Engine spoločnosti Sony ich obnovuje a vytvára vysoko kvalitný zvuk, ktorý sa blíži pôvodnej nahrávke.

Integrovaný procesor V1, ktorým je model WH-CH720N vybavený, taktiež zabezpečuje autentické počúvanie vďaka reprodukcii detailov hudby s minimálnym skreslením. Vyladenie zvuku je zámerne navrhnuté tak, aby bolo vyvážené od nízkych po vysoké frekvencie s prirodzenými a čistými vokálmi.

Či už počúvate elektrizujúci pop alebo basový rap, slúchadlá WH-CH720N a WH-CH520 vám umožnia prispôsobiť si zvuk pomocou ekvalizéra v aplikácii Sony | Headphones Connect. Môžete si vybrať z rôznych nastavení, aby kvalita zvuku zodpovedala počúvanému hudobnému žánru, alebo si dokonca vytvoriť a uložiť vlastné nastavenia.

WH-CH720N
WH-CH720N

Krištáľovo čisté konverzácie

Vďaka vylepšeným technologickým funkciám modelu WH-CH720N si môžete užívať ešte kvalitnejšie hovory. Mikrofóny s lúčovitým tvarom a technológiou presného snímania hlasu sú chytro umiestnené tak, aby váš hlas zachytili v rôznych prostrediach jasnejšie a presnejšie. Novo vyvinutá redukcia šumu vetra okolo mikrofónov obmedzuje hluk na pozadí, takže hovory a hudba sú čisté a nerušené.

Či už sa pripájate k online výučbe alebo pracovnej schôdzke, slúchadlá WH-CH520 umožňujú jednoduché handsfree volania a skvelú kvalitu hovoru. Hovory jednoducho prijmete jedným stlačením tlačidla na náušníku, takže nemusíte vyťahovať telefón z vrecka. Vstavené vysoko kvalitné mikrofóny a spracovanie potlačenia okolitého hluku zabezpečujú, že slúchadlá WH-CH520 počas hovorov zbierajú zvuk a pootláčajú okolitý hluk. Tým pádom môžete viesť čisté hovory aj v hlučnom prostredí.

Modely WH-CH720N i WH-CH520 sú vybavené Multipoint pripojením, ľahkým ovládaním pomocou tlačidiel a možnosťou ovládania hlasom [2]. A pretože pripojenie je vďaka funkciám Swift Pair a Fast Pair jednoduché, sú tieto slúchadlá ideálne na každodenné použitie.

Navrhnuté s ohľadom na udržateľnosť

Spoločnosť Sony navrhla tieto slúchadlá s ohľadom na životné prostredie. Obal slúchadiel WH-CH720N a WH-CH520 neobsahuje žiadny plast [3].Je navrhnutý na základe princípov dizajnu s nízkou toxicitou a v súlade s ekologickým plánom spoločnosti Sony „Road to Zero“. Oboje slúchadlá tiež využívajú[4].

Ceny a dostupnosť

Model WH-CH720N bude k dispozícii v čiernej, modrej a bielej farbe a bude v predaji v priebehu marca 2023 za odporúčanú maloobchodnú cenu 119 EUR.

Model WH-CH520 bude k dispozícii v čiernej, modrej, bielej a béžovej farbe a bude v predaji  v priebehu marca 2023 za odporúčanú maloobchodnú cenu 59 EUR.

[1] Pri pripojení cez Bluetooth® je výdrž batérie až 35 hodín pri prehrávaní hudby, pri vypnutom DSEE a nastavení kodeku AAC, a až 35 hodín pri komunikácii. Upozorňujeme, že doba používania môže byť kratšia v závislosti od kodeku a podmienok používania.
[2] Hlasový asistent modelu WH-CH720N umožňuje využiť hands-free asistenciu jednoduchým vyslovením „Ok Google“ alebo „Alexa“. WH-CH520 podporuje hlasové ovládanie – stlačením tlačidla prehrávania/volania získate asistenciu od Google alebo Siri.
[3] Náterové a lepiace materiály neboli použité. To sa môže líšiť v závislosti od regiónu.
[4] V niekoľkých častiach tela slúchadiel je použitý recyklovaný plast, ktorý sa môže meniť.

ZDIEĽAŤ