slúchadlá SONY
  • Slúchadlá WF-C700N sú malé a ľahké, poskytujú pohodlie pri celodennom nosení a sú ideálne pre tých, ktorí si chcú zaobstarať svoj prvý pár skutočne bezdrôtových slúchadiel s potlačením okolitého hluku
  • Odstrihnite sa od svojho okolia vďaka potlačeniu okolitého hluku a vychutnajte si pohlcujúci hudobný zážitok
  • K dispozícii sú v čiernom, bielom, levanduľovom a šalviovo zelenom variante, vďaka tomu si môžete vybrať farbu presne podľa svojho štýlu
  • Spoločnosť Sony uvádza na trh aj model WH-1000XM5 vo farbe Midnight Blue – všetky skvelé funkcie potlačenia okolitého hluku kritikmi oceňovaného modelu WH-1000XM5 v štýlovej modrej farbe

Spoločnosť Sony uvedením nových skutočne bezdrôtových slúchadiel WF-C700N prináša ešte jednoduchší spôsob, ako si môžete užívať hudbu, nech už ste kdekoľvek.

Slúchadlá WF-C700N sú ideálne, ak chcete prejsť na skutočne bezdrôtové slúchadlá bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti pohodlia a stability, a zároveň si užívať pohlcujúcu kvalitu zvuku a potlačenie okolitého hluku.

SONY WF-C700N

Komfort a kvalita, ktorá sa zmestí do vrecka

Slúchadlá WF-C700N boli navrhnuté tak, aby boli pohodlné a dobre držali bez ohľadu na to, aké veľké sú vaše uši. Spoločnosť Sony navrhla slúchadlá WF-C700N na základe rozsiahlych údajov o tvare uší, ktoré zhromažďuje od uvedenia prvých slúchadiel do uší na svete v roku 1982, a tiež na základe vyhodnotenia citlivosti rôznych typov uší. Slúchadlá WF-C700N kombinujú tvar, ktorý dokonale zodpovedá ľudskému uchu, s ergonomickým dizajnom na stabilnejšie usadenie, takže môžete počúvať dlhšie bez toho, aby ste potrebovali prestávku.

Nabíjacie puzdro valcovitého tvaru je malé a jednoducho sa prenáša vo vrecku alebo taške, preto si slúchadlá môžete vziať kamkoľvek so sebou. Puzdro má geometricky vzorovanú textúru podporujúcu štýl, prémiový vzhľad a pocit.

Textúra, kvalita a farby modelu WF-C700N sú navrhnuté s ohľadom na váš štýl a pohodlie. Vďaka čiernej, bielej, levanduľovej a šalviovo zelenej farbe si môžete vybrať tú, ktorá sa vám bude najviac pozdávať.

SONY WF-C700N

Viac hudby, menej hluku z okolia

So slúchadlami WF-C700N budete len vy a hudba. Môžete eliminovať ruchy pomocou funkcie potlačenia okolitého hluku alebo použiť režim Ambient Sound, aby ste zostali v spojení so svojim okolím.

V režime Ambient Sound zachytávajú vstupné mikrofóny viac okolitého zvuku, takže si môžete vychutnať prirodzené počúvanie a zároveň zostať v spojení s okolím. Nastavenia si môžete prispôsobiť v aplikácii Sony | Headphones Connect alebo použiť nastavenie Focus on Voice a rozprávať sa bez toho, aby ste si museli zložiť slúchadlá. Môžete vstúpiť do kaviarne a ľahko a rýchlo si objednať, následne sa posadiť a vychutnať si obľúbenú zábavu už bez rušivých vplyvov.

Model WF-C700N je tiež vybavený funkciou Adaptive Sound Control, ktorá upravuje nastavenie okolitého zvuku v závislosti od toho, kde sa nachádzate a čo práve robíte. Rozpozná miesta, ktoré často navštevujete, ako je vaše pracovisko, posilňovňa alebo obľúbená kaviareň, a nastaví režimy zvuku tak, aby zodpovedali danej situácii. Vďaka tomu sa môžete plynule pohybovať vo svojom okolí a pritom si vychutnávať svojich obľúbených interpretov a zábavu.

slúchadlá WF-C700N

Budete počuť každý tón vo vysokej kvalite

Model WF-C700N prináša vysoko kvalitný zvuk vďaka technológii DSEE (Digital Sound Enhancement Engine). Navyše majú vďaka originálnemu 5 mm meniču slúchadlá Sony WF-C700N aj napriek svojim malým rozmerom silný zvuk, ktorý produkuje výrazné basy a úchvatne čisté vokály. Prinášajú tak to najlepšie z každého druhu zábavy alebo žánru, ktorý si vyberiete. Pomocou nastavenia ekvalizéra v aplikácii Sony | Headphones Connect môžete navyše upraviť hudbu podľa svojho vkusu.

Užite si bezproblémové počúvanie

Vďaka dlhej, až 15-hodinovej výdrži batérie [1], vodeodolnosti s krytím IPX4 [2] a chytrým funkciám sú plne bezdrôtové slúchadlá WF-C700N ako stvorené pre každodenný život.

Pre maximálne pohodlie sú slúchadlá WF-C700N vybavené funkciou Multipoint [3]. Tá umožňuje slúchadlá spárovať s dvomi zariadeniami Bluetooth® súčasne. Pri prichádzajúcom hovore tak slúchadlá poznajú, ktoré zariadenie vyzváňa a automaticky sa pripojí k tomu správnemu.

slúchadlá WF-C700N

Model WF-C700N poskytuje spoľahlivú kvalitu hovoru vďaka technológii Wind Noise Reduction Structure, ktorá zreteľne prenáša váš hlas aj počas veterného dňa.

Model WH-1000XM5 teraz vo farbe Midnight Blue

Od uvedenia modelu WH-1000XM5 na trh v roku 2022 získali tieto bezdrôtové slúchadlá rad ocenení a uznanie za špičkové potlačenie okolitého hluku [4] a vynikajúcu kvalitu zvuku. Spoločnosť Sony teraz ponúka všetky obľúbené technológie veľmi populárnych slúchadiel WH-1000XM5 v novej štýlovej farbe Midnight Blue, ktorá vám umožní ešte viac prispôsobiť zážitok z počúvania svojmu štýlu.

slúchadlá SONY WH-1000XM5

Navrhnuté s ohľadom na udržateľnosť

Spoločnosť Sony navrhla modely WF-C700N a WH-1000XM5 Midnight Blue nielen s ohľadom na dizajn, ale aj s ohľadom na udržateľnosť. Obalový materiál oboch modelov neobsahuje žiadny plast, a tým odráža záväzok spoločnosti Sony znižovať dopad svojich výrobkov a postupov na životné prostredie.

slúchadlá SONY WH-1000XM5

Ceny a dostupnosť

Model WF-C700N bude v predaji od apríla 2023 za cenu približne 119 €.

[1] Je nutné 1x nabíjanie s nabíjacím puzdrom. 7,5 h (slúchadlá) + 7,5 h (nabíjacie puzdro), celkom 15 h pri použití potlačenia okolitého hluku a pripojenia Bluetooth. 10 h (slúchadlá) + 10 h (nabíjacie puzdro), celkom 20 h pri použití pripojenia Bluetooth s vypnutým potlačením okolitého hluku. Doba používania sa môže líšiť od uvedenej doby v závislosti od nastavenia funkcií slúchadiel a podmienkach používania.
[2] Ochrana proti striekajúcej vode z akéhokoľvek uhla, s výnimkou zvukovej trubice (zvukového výstupu) slúchadiel. Nabíjacie puzdro nie je vodeodolné.
[3] Funkcia vyžaduje aktualizáciu firmwaru, k dispozícii bude v lete 2023.
[4] Od 1. januára 2022. Podľa prieskumu spoločnosti Sony Corporation, merané podľa smerníc JEITA na trhu s bezdrôtovými slúchadlami s hlavovým mostom a potlačením okolitého hluku.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here