SteelSeries Arctis 9
Headset Arctis 9 prináša bezdrôtové pripojenie s nízkou odozvou na PC a PlayStation. K prenosu slúži 2,4GHz pripojenie a Bluetooth.

Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných a ešportových periférií, uvádza na trh headset Arctis 9. Nový model rozširuje bohato oceňovanú radu Arctis a prináša kvalitný zvukový výkon a duálne bezdrôtové pripojenie na počítače a konzoly PlayStation. Výrobca upozorňuje na kompatibilitu s PlayStation 5 v dobe jeho uvedenia na trh.

Headset kopíruje už zavedený design rodiny Arctis. Nechýba ani ikonická čelenka slúžiaca ako flexibilný hlavový most, ktorá umocňuje komfort samotných náušníkov z priedušnej Airweave tkaniny. Pevný kovový skelet zaisťuje odolnosť a stabilné nosenie na hlave.

Na jednom z náušníkov je umiestnené tiež ovládanie hlasitosti ChatMix upravujúce pomer hlasitosti medzi zvukmi z hry a komunikačnej aplikácie.

SteelSeries Arctis 9

SteelSeries Arctis 9 poskytuje preverené bezdrôtové 2,4GHz pripojenie s nízkou latenciou reprodukujúcou vysoko kvalitný zvuk. Nadväzuje na svojich rodinných príslušníkov Arctis Pro Wireless a Arctis 9X a podčiarkuje univerzálnosť tiež využitím Bluetooth pripojení. Užívateľovi tak umožňuje v jednom okamihu pripojiť headset k mobilným zariadeniam pre prijímanie hovorov, prehrávanie hudby a zároveň vnímať herné zvuky cez bezstratové 2,4GHz pripojenie.

Nový headset pokračuje v tradícii svojich predchodcov a ponúka Discordom certifikovaný mikrofón a kvalitný zvukový prednes. Bidirekcionálny ClearCast mikrofón ponúka čistý hlas bez rušivých elementov v pozadí, reprodukcia je naopak podporená technológiou DTS Headphone:X v2.0.

Batéria v headsete Arctis 9 umožní užívateľovi viac než 20 hodín aktívneho používania na jediné nabitie.

SteelSeries Arctis 9 je celosvetovo k dispozícii za 199,99 Eur s DPH vrátane dopravy prostredníctvom  https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-9.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here