Prirodzený vývoj a aktívna iniciatíva hráčov prináša vylepšenie hojne oceňovaných herných headsetov

Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných, ešportových a konzolových periférií, uvádza na trh modely Arctis 7+ a Arctis 7P+. Bezdrôtové herné headsety stavajú na hojne oceňovaných predchodcoch z populárnej rady Arctis a ďalej rozvíjajú prielomovú technológiu, ktorá zmenila štandardy vnímania zvuku z hry na počítačoch i na konzolách novej generácie.

Najnovšie modely SteelSeries Arctis 7+ a Arctis 7P+ prinášajú funkcie, ktoré si vyžiadali sami hráči. SteelSeries vypočula ich požiadavky a predĺžila výdrž batérie na viac než 30 hodín a zároveň pridala funkciu rýchleho nabíjania, kde len 15 minút znamená 3 hodiny hrania. Po novom je možné headset pripojiť cez USB-C a hrať a nabíjať zároveň na väčšine platforiem.

SteelSeries Arctis 7+ Wireless

SteelSeries Arctis 7+ Wireless

Slúchadlá navrhnuté pre multiplatformovú kompatibilitu s rôznymi systémami ako sú počítače, PlayStation, Mac, Android, Switch a Oculus Quest 2. Využívajú bezstratový bezdrôtový prenos zvuku cez 2,4 GHz sieť a to s veľmi nízkou latenciou, kedy na spojenie je využívaný kompaktný USB-C adaptér. Hráčov udrží v hre 30-hodinová výdrž batérie a ľahké ovládanie priamo na náušníkoch vrátane funkcie ChatMix na úpravu pomeru hlasitosti hry vs. komunikačnej aplikácie.

Slúchadlá vlastnia pevný oceľový rám a flexibilný elastický hlavový most podobný páske na lyžiarskych okuliaroch pre maximálny komfort i pri dlhých herných seansách. K dispozícii je hráčom tiež výsuvný ClearCast mikrofón s certifikáciou Discord, ktorý využíva obojstranné charakteristiky na potlačenie okolitého hluku a čistotu hlasu. Je vybavený LED indikáciou stlmenia.

SteelSeries Arctis 7P+ Wireless

Headset vyhotovený špeciálne pre špičkový 3D zvuk na PlayStation 5 a PlayStation 4 pri zachovaní kompatibility i s ďalšími systémami, ako súčasne uvedený model Arctis 7+. Ku všetkým jeho vlastnostiam pridáva tiež tzv. funkciu „sidetone“,  teda možnosť odposluchu vlastného hlasu z mikrofónu v slúchadlách.

SteelSeries Arctis 7P+ Wireless

Aplikácia Sonar

Pri príležitosti uvedenia bezdrôtových headsetov predstavuje SteelSeries predbežnú verziu aplikácie Sonar. Úplne nový zvukový softvér na detailné nastavenie zvuku na počítačoch ponúka nastavenie ChatMixu, 7.1 virtuálneho priestorového zvuku či ďalších funkcií, ktoré budú oficiálne predstavené spolu s aplikáciou v roku 2022.

Aplikácia Sonar sa stane súčasťou ekosystému SteelSeries GG, kde je možné nájsť napr. „Moments“ umožňujúci nahrávať, upravovať a zdieľať najlepšie momenty z hry na rôznych sociálnych sieťach a tiež dobre známu „Engine“ aplikáciu na správu všetkých SteelSeries periférií.

Dostupnosť

SteelSeries Arctis 7+ Wireless v čiernej verzii je teraz celosvetovo k dispozícii za 199,99 eur vrátane dopravy prostredníctvom webu SteelSeries.com alebo u vybraných lokálnych predajcov.

SteelSeries Arctis 7P+ Wireless v čiernom a bielom variante je teraz celosvetovo k dispozícii za 199,99 eur vrátane dopravy prostredníctvom webu SteelSeries.com alebo u vybraných lokálnych predajcov.

ZDIEĽAŤ