SteelSeries_QcK+_PUBG_Edition

Chicago 21. 8. 2018 – Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných periférií, predstavila na veľtrhu Gamescom 2018 limitovanú edíciu periférií v štýle Playerunknown’s Battlegrounds.

Medzi vybranými produktmi sa nachádza headset Arctis 5, klávesnica Apex M750 TKL, myš Rival 300 a podložky QcK+ s exkluzívnymi motívmi tejto populárnej battle royal hry.

„Príležitosť spolupracovať s PUBG tímom, hráčmi a fanúšikmi bola skvelou skúsenosťou,“ povedal Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO a dodáva: „Sme nadšení, že sme mohli motívy sveta PUBG preniesť na naše produkty, a tým, že môžeme vyzbrojiť hráčov štylizovaným vybavením.“

Spolupráca SteelSeries a PUBG bola oznámená už skôr  v tomto roku vrátane uvedenia špeciálnej PUBG edície QcK+ podložiek pod myši.

„Naši fanúšikovia a hráči sú jednými z najvášnivejších v hernej komunite,“ povedal Changhan Kim, CEO PUBG Corp, a dodáva: „Už od počiatku sme vedeli, že SteelSeries bude dokonalým partnerom na výrobu špičkových periférií, prezentujúcich skvelý herný zážitok a vyobrazujúcich srdce PUBG.“

SteelSeries spolupracuje s PUBG taktiež na integrácii systému GameSense. Technológia dostupná v softvéri  SteelSeries Engine umožňuje hráčom nastaviť podsvietenie meniace sa v závislosti na herných udalostiach ako je miera života, počet nábojov v zbrani apod.

SteelSeries Arctis 5 PUBG Edition

SteelSeries_Arctis5_PUBG_EditionOceňovaný herný headset bol upravený v duchu hry PUBG. Logo hry je umiestnené na flexibilnej čelenke a dizajn „Winner, Winner, Chicken Dinner“ na náušníkoch. Model Arctis 5 ponúka USB pripojenie, 7.1 kanálový zvuk, kvalitný ClearCast mikrofón a RGB podsvietenie. Ponúkaný bude za doporučenú koncovú cenu 139,99 eur s DPH.

SteelSeries Apex M750 TKL PUBG Edition

SteelSeries_Apex_M750TKL_PUBG_EditionKlávesnica s redukovaným počtom tlačidiel bola navrhnutá najmä  pre profesionálnych hráčov a všetkých užívateľov, ktorí potrebujú dostatok priestoru pre neobmedzený, rýchly a precízny pohyb myši. PUBG verzia ponúka niekoľko upravených ikon namiesto tradičného označenia tlačidiel. Herný kríž WASD bol ozvláštnený striebornými tlačidlami so šípkami, escape nahradila ikonická helma a namiesto čísel 1-5 sú ikony zbraní. Apex M750 TKL disponuje RGB podsvietením, pevnou hliníkovou konštrukciou s vlastnými QX2 mechanickými lineárnymi spínačmi. Dostupná bude za 149,99 eur s DPH.

SteelSeries Rival 310 PUBG Edition

SteelSeries_Rival310_PUBG_EditionMyš Rival 310 s kvalitným senzorom TrueMove3 prináša presnosť a rýchlosť snímania pre hráčov strieľačiek  a nie inak je tomu pri PUBG verzii. Na modrom podklade je vyobrazené podsvietené logo hry a typický predmet z hry, tzv. AirDrop. SteelSeries Rival 310 bude dostupná za 79,99 eur s DPH.

SteelSeries QcK+ PUBG Edition

SteelSeries_QcK+_PUBG_Edition

Na hladký povrch PUBG edície tejto populárnej podložky pod myš bola premietnutá hlavná postava hry v pozadí s dvoma mapami Erangel a Miramar. Podložky s rozmermi 450 x 400 x 4 mm majú nekĺzavú spodnú stranu a budú dostupné za 24,99 eur s DPH.

Tlačová správa