SteelSeries Arctis1 Wireless

Po prvýkrát bol odhalený ako súčasť limitovanej edície produktov s motívmi Cyberpunk. Nový headset stavia na základoch uznávaného modelu Arctis 1 Wireless a pridáva podporu bezdrôtového pripojenia pre Xbox v rámci USB-C adaptéra.

Chicago, 19. 5. 2020 – Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných a esportových periférií, uvádza na trh Arctis 1 Wireless for Xbox. Multiplatformný herný headset s unikátnym USB-C adaptérom bude tiež plne kompatibilný s Xbox Series X.

SteelSeries Arctis1 Wireless

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je bezdrôtový headset 4 v 1 zakladajúci sa na pôvodnom modeli Arctis 1 Wireless s USB-C pripojením. Nový adaptér umožňuje prepnutie na podporu Xbox pripojenia, resp. ďalších platforiem s USB-C konektorom. Využíva overenú bezstratovú 2,4GHz technológiu prenosu s ultra nízkou odozvou. Je možné ho pripojiť ku konzolám Xbox, PS4, Nintendo Switch, k počítaču i zariadeniam s operačným systémom Android. K dispozícii je tiež klasický 3,5mm jack konektor.

Elegantný, nízkoprofilový design a odnímateľný mikrofón robia z headsetu Arctis 1 Wireless tiež štýlové slúchadlá na cesty, zatiaľ čo si zachovávajú rovnako výkonné meniče ako oceňovaný model Arctis 9X. Kvalitný ClearCast mikrofón na prirodzený a čistý zvuk je vybavený i redukciou okolitého hluku. Na rozdiel od modelov Arctis 3, 5, 7 a 9X nie je zaťahovací, ale kompletne odnímateľný.

Headset Arctis 1 Wireless for Xbox sa vzdáva ikonickej flexibilnej čelenky v prospech nízkoprofilového riešenia. Naopak zostávajú pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konštrukcia slúžiaca ako slider na nastavenie veľkosti hlavového mostu.

SteelSeries Arctis1 Wireless

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je teraz k dispozícii za 119,99 Eur s DPH vrátane prepravy prostredníctvom www.SteelSeries.com.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here