SteelSeries_Sensei Ten

Praha 1. 10. 2019 – Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných periférií, uvádza na trh Sensei Ten. Nová herná myš so senzorom TrueMove Pro nadväzuje na originálny ikonický a hojne využívaný model Sensei.

SteelSeries_Sensei Ten

Názov Sensei Ten je odvodený od japonského slova „nebeský“. Myš nesúca toto označenie spolu s dedičstvom si naďalej zachováva ikonický tvar, ale prináša niekoľko vylepšení vo vnútri.

Legenda pokročila

Viac než 10 rokov definovala SteelSeries Sensei trh myší na súťažné hranie vďaka typickému vzhľadu a funkciám. Symetrický tvar bol napodobňovaný, ale žiadnej inej myši sa nepodarilo dosiahnuť pôvodného vzoru Sensei, ktorý milovali stovky tisíc hráčov. Model Sensei Ten revitalizuje známy tvar a pridáva celkom nový senzor TrueMove Pro vhodný pre eSport.

SteelSeries_Sensei Ten

„Pôvodný Sensei je najobľúbenejšou myšou v histórii počítačového hrania, a preto sme venovali mnoho času intenzívnej expertíze, aby sme zachovali jej originálny tvar pre ďalších hráčov,“ hovorí Brian Luu, produktový manažér SteelSeries, a dodáva: „Náš tím odviedol fantastickú prácu, zostali verní dizajnu Sensei, zatiaľ čo vylepšili jej výkon v prospech aktuálnych požiadaviek profesionálnych hráčov elektronického športu.“

TrueMove Pro senzor

TrueMove Pro senzor je najnovším optickým senzorom vyvinutým v spolupráci SteelSeries s renomovaným výrobcom PixArt, ktorý ľahko prekonáva konkurenčné senzory na akomkoľvek povrchu. Ponúka sledovanie pohybu 1 k 1, 18 000 CPI a 450 IPS. Pokročilý senzor, respektíve vylepšenie sledovania pohybu, stabilizuje myš pri nerovných pohyboch, čo eliminuje falošnú registráciu pohybu pri náklone a otočení. TrueMove Pro kombinuje dlhoročné skúsenosti spoločnosti PixArt v oblasti vývoja senzorov a záväzok SteelSeries poskytovať najlepšie sledovanie pohybu, čo robí z TrueMove Pro najvýkonnejší senzor na akomkoľvek povrchu.

SteelSeries_Sensei Ten

„Rovnako ako väčšina hráčov, i ja som vyskúšal počas svojej kariéry mnoho myší. Potom som našiel dokonalú Sensei,“ hovorí Sébastien „Ceb“ Debs z tímu OG, ktorý sa stal historicky prvým tímom, ktorý vyhral turnaj The International dvakrát po sebe. V oboch prípadoch využíval „Ceb“ služieb modelu Sensei.

Univerzálny symetrický tvar myši s 8 tlačidlami je vhodný pre pravákov i ľavákov s rôznym štýlom držania. K dispozícii je tiež pamäť umožňujúca hráčom uložiť si nastavenie a prenášať ho medzi zariadeniami. Ergonomický dizajn dopĺňajú mechanické spínače so životnosťou 60 miliónov kliknutí a dvojzónové RGB podsvietenie.

SteelSeries_Sensei Ten

Tlačová správa