SteelSeries Arctis 1 Wireless

Praha 11. 9. 2019 – Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných periférií, uvádza na trh Arctis 1 Wireless. Svetovo prvý herný headset s USB-C pre bezdrôtový prenos naprieč štyrmi odlišnými systémami.

Najnovší prírastok rodiny Arctis ponúka zoštíhlený dizajn podobne ako model Arctis 1, ale konektivitu zaisťuje malý USB-C adaptér s nízkou odozvou a bezdrôtovým pripojením.

SteelSeries Arctis 1 Wireless

Hranie doma i na cestách

SteelSeries Arctis 1 Wireless je headset 4 v 1 využívajúci 2,4GHz bezdrôtovú technológiu. Cez malý USB-C dongle je ho možné pripojiť k počítaču, konzolám Nintendo Switch, PS4 a zariadeniam s operačným systémom Android. K dispozícii je tiež klasický 3,5mm jack konektor umožňujúci pripojenie k ďalším zariadeniam ako je Xbox ovládač.

Elegantný, nízkoprofilový dizajn a odnímateľný mikrofón robia z headsetu Arctis 1 Wireless tiež  štýlové slúchadlá na cesty, zatiaľ čo si stále zachovávajú oceňovaný zvukový výkon. Využívajú kvalitný ClearCast mikrofón pre prirodzený a čistý zvuk a redukciu okolitého hluku. Na rozdiel od modelov Arctis 3, 5, 7 a 9X nie je zaťahovací, ale kompletne odnímateľný. Arctis 1 i bezdrôtový model Arctis 1 Wireless sa vzdávajú ikonickej flexibilnej čelenky v prospech nízkoprofilového riešenia. Naopak zostávajú pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konštrukcia slúžiaca ako slider na nastavenie veľkosti hlavového mostu.

SteelSeries Arctis 1 Wireless

„Neustávajúci rast popularity konzolového hrania a vznik nových trendov, napr. mobilného streamovania a hrania na Nintendo Switch, idú ruka v ruke so stále sa rozvíjajúcimi požiadavkami hráčov. Tým aktuálnym je bezdrôtové prevedenie,“ hovorí Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodáva: „Hráči chcú skutočný multiplatformný bezdrôtový headset, ktorý ľahko premení na slúchadlá  a to je presne to, s čím prichádzame. To, čo spĺňa model Arctis 1 Wireless.“

Headset SteelSeries Artis 1 Wireless je celosvetovo k dispozícii za 119,99 Eur s DPH napríklad prostredníctvom webu www.SteelSeries.com.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here