Xiaomi Buds 3T Pro

Zvuk na štúdiovej úrovni vždy prináša bohaté detaily a minimalizované skreslenie. Xiaomi Buds 3T Pro predstavujú inovatívnu kombináciu hardvérových a softvérových pokrokov vrátane 10 mm dynamického meniča s dvojitým magnetom a povrchovou úpravou DLC, ako aj podpory zvukového kodeku LHDC 4.0.7

slúchadlá Xiaomi Buds 3T Pro

Xiaomi Buds 3T Pro navyše disponujú až 40dB hybridným aktívnym potlačením hluku.7 Používatelia si môžu vybrať z troch režimov ANC alebo zvoliť adaptívny režim, ktorý umožní slúchadlám automaticky sa prispôsobiť na základe úrovne okolitého hluku.7 Vďaka režimu Transparency môžu používatelia zostať v obraze o svojom okolí aj na cestách.7

Úplne nová funkcia Dimensional audio novej generácie vytvára 360-stupňovú zvukovú kulisu a reprodukuje zvukový zážitok podobný tomu v kine. Keď je nastavený režim sledovania pohybu hlavy, každý jednotlivý zvukový detail si zachová svoju polohu a vytvára verný 3D zážitok, keď poslucháči pohybujú hlavou.7 Vďaka pohodlnému a bezpečnému uchyteniu a možnosti pripojenia dvoch zariadení dokážu slúchadlá na jedno nabitie vydržať až 6 hodín prehrávania alebo 24 hodín s puzdrom.5

Xiaomi Buds 3T Pro

Od 31.3. bude možné Xiaomi Buds 3T Pro zakúpiť prostredníctvom oficiálnych predajných kanálov spoločnosti Xiaomi na Slovensku za cenu 145,90 EUR.

V zajatí hudby Xiaomi Buds 3

Spoločnosť Xiaomi tiež oznámila začiatok predaja svojich slúchadiel Xiaomi Buds 3. Xiaomi Buds 3 sú vybavené pokročilou hybridnou technológiou ANC a ponúkajú pohlcujúci zážitok   v rytme hudby.

Vďaka trom režimom ANC prinášajú Xiaomi Buds 3 používateľom až 40 dB potlačenia hluku, čím účinne redukujú hluky z okolia, či už pracujete, študujete alebo cestujete. Xiaomi Buds 3 vám tiež umožňujú ľahko počuť okolité zvuky vďaka režimu transparentnosti. Po prepnutí do režimu rozšíreného hlasu môžete počuť čisté ľudské hlasy a vychutnať si konverzáciu s ľuďmi vedľa vás bez toho, aby ste museli vyťahovať slúchadlá.

Xiaomi Buds 3

Slúchadlá Xiaomi Buds 3 sú skonštruované s dvojmagnetovým komponentom N52 a ľahkou cievkou, vďaka čomu poskytujú výnimočnú kvalitu zvuku. Vylepšená konštrukcia slúchadiel do uší prináša zvýšený zvukový zážitok pre hlboké basy s nízkym pásmom a celkovým harmonickým skreslením menším ako 0,07 percenta8, čo vám prináša kvalitu zvuku štúdiovej úrovne.

Vďaka možnosti pripojenia dvoch zariadení vám Xiaomi Buds 3 umožňujú jednoducho prepínať medzi sledovaním filmu na notebooku a zdvihnutím hovoru z telefónu. Vďaka podpore bezdrôtového nabíjania umožňujú Xiaomi Buds 3 až 7 hodín prehrávania na jedno nabitie a až 32 hodín celkového používania s puzdrom9.

Sú k dispozícii v lesklej bielej a karbónovej čiernej farbe a sú ergonomicky navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlné a bezpečné nosenie, zároveň sú chránené pred vašimi každodennými aktivitami vďaka odolnosti voči prachu a vode IP55.

slúchadlá Xiaomi Buds 3

Od 31.3. bude možné Xiaomi Buds 3 zakúpiť prostredníctvom oficiálnych predajných kanálov spoločnosti Xiaomi na Slovensku za cenu 99 EUR.

  1. Odolnosť voči vode 5ATM: Vyhnite sa saune, horúcej sprche a prudkým prúdom pri vodných športoch.
  2. Hladina potlačenia hluku 40 dB bola testovaná Národným metrologickým inštitútom v Číne. Funkcie nastavenia režimov ANC a Transparency, LHDC 4.0, Dimenzionálny zvuk, Immersive sound a Track head movement sú k dispozícii len na vybraných zariadeniach Xiaomi a Redmi.
  3. Údaje získané z interných testov vykonaných výrobcom, na požiadanie je možné poskytnúť úplnú správu z testov.
  4. Údaje získané z interných laboratórií, skutočná výdrž batérie sa môže v rôznych situáciách líšiť
ZDIEĽAŤ