HONOR Magic5 Lite

HONOR Magic5 Lite sa od dnešného dňa predáva na Slovensku

Batéria, ktorá vydrží pokojne aj celý víkend, skutočne veľký displej a bezdrôtové slúchadlá HONOR Earbuds 2 Lite ako bonus zadarmo, to všetko ponúka HONOR Magic5 Lite.

[Bratislava – 1. Marca 2023] – Super odolný a super tenký mobil, ktorý vydrží bez nabitia až 3 dni, HONOR Magic5 Lite, sa od dnešného dňa predáva na Slovensku. Rekordnú výdrž potvrdil aj prestížny rebríček DxOMark, ktorý HONOR Magic5 Lite vyhodnotil ako telefón s najlepšou batériou na svete. Model má zároveň ultra štíhle telo, ktorému dominuje na prednej strane úchvatný, zaoblený 120Hz OLED displej[1]. Najnovší člen HONOR Magic Series na slovenský trh vstupuje iba dva dni po premiére na barcelonskom veľtrhu MWC za skvelú cenu 379€, navyše s bezdrôtovými slúchadlami HONOR Earbuds 2 Lite zadarmo ako darček!

HONOR Magic5 Lite

Dlhá výdrž v kompaktnom tele

HONOR Magic5 Lite je model, ktorý svojho majiteľa nenechá v štichu. Ponúka batériu s rekordnou výdržou, čo potvrdili aj renomované laboratóriá DxOMark, ktoré ho vyhodnotili ako najlepšie na svete, čo sa týka výdrže. Model tak vystúpil na 1. miesto v rebríčku a získal rekordných 152 bodov. Zároveň sa vývojárom spoločnosti HONOR podarilo batériu s kapacitou 5 100 mAh[2] zmenšiť a telefón tak dosahuje hrúbku iba 7,9 mm[3] a nízku hmotnosť 175 g[4].

Z praktického hľadiska model HONOR Magic5 Lite vydrží napríklad až 29 hodín streamovania YouTube Music, 24 hodín streamovania YouTube, 19 hodín prezerania TikToku, 21 hodín sledovania sociálnych sietí či 11 hodín hrania hier[5]. To všetko na jedno nabitie – ideálne pre všetkých, ktorí chcú byť po celý deň aktívni a neriešiť batériu. Okrem samotnej batérie boduje HONOR Magic5 Lite aj 40W rýchlonabíjaním, vďaka ktorému zvládne za 30 minút nabíjania 12,5 hodín streamovania videí[6].

Skvelý displej pre prácu aj zábavu

Zaoblený OLED displej, ktorý zaujme na prvý pohľad, ponúka pri veľkosti 6,67 palcov[7] s rozlíšením 2400×1080 pixelov[8] a možnosťou zobraziť až 1,07 miliardy farieb neuveriteľnú mieru detailov. Nielen hráči tak ocenia svižnú odozvu displeja. Vďaka obnovovacej frekvencii až 120 Hz[9] a zaznamenávaniu dotykov s frekvenciou 300 Hz[10] reaguje na podnety používateľa takmer okamžite.

Ultratenké rámy a odolné zaoblené temperované sklo zaisťujú 93%[11] pomer displeja k telu, ktorý okamžite upúta pozornosť. Navyše, vďaka umelej inteligencii HONOR Magic5 Lite spozná, kedy ho držíte len v jednej ruke, a zabráni problémom, ktoré obvykle vznikajú pri nechcených dotykoch.

HONOR Magic5 Lite

Tri výkonné kamery

Rozloženie fotoaparátov na zadnej strane HONOR Magic5 Lite nadväzuje na dnes už ikonický Matrix Star Ring design, ktorý jednotlivé snímače usadzuje do prstenca, ktorý navyše ponúka extra priestor pre kreativitu uprostred. Milovníci fotografie na prstenci nájdu tri výkonné fotoaparáty – hlavný 64MPx ultra ostrý fotoaparát[12], 5MPx širokouhlý snímač a 2MPx makro senzor.

Bezproblémový mobilný zážitok s HONOR RAM Turbo

HONOR Magic5 ponúka silný výkon ako pre prácu, tak aj pre zábavu vďaka najnovšiemu mobilnému čipsetu Qualcomm® Snapdragon® 695 5G. HONOR RAM Turbo posúva užívateľský zážitok ešte ďalej. Telefónu umožňuje využiť časť úložiska ako RAM a tým udržať viac aplikácií v aktívnom stave[13] pre efektívnejší multitasking.

Užívateľské prostredie Magic UI 6.1 založené na Androide 12 obsahuje technológiu Anti-aging Engine, ktorá minimalizuje degradáciu výkonu časom a zaisťuje tak konzistentný výkon. HONOR Magic5 Lite tiež ponúka funkcie HONOR Share[14] a Multi-screen Collaboration[15], ktoré umožňujú rýchle prenosy súborov a efektívne zdieľanie medzi rôznymi zariadeniami HONOR vrátane telefónov, notebookov a tabletov, čím zaisťujú bezkonkurenčnú produktivitu.

HONOR Magic5 Lite

Cena a dostupnosť

Model HONOR Magic5 Lite je od 1. marca na Slovensku dostupný v troch farebných variantoch[16]: Emerald Green, Titanium Silver a Midnight Black za atraktívnu cenu 379€. Každý nový majiteľ telefónu dostane pri zakúpení modelu u overených predajcov aj slúchadlá HONOR Earbuds 2 ako darček zadarmo.

[1] Pretože displej má zaoblené rohy, meria sa diagonálne ako štandardný obdĺžnik, ktorý má uhlopriečku 6,67 palca (skutočná plocha je o niečo menšia).
[2] Typická hodnota. Menovitá kapacita nevymeniteľnej batérie je 5 000 mAh.
[3] Dáta z laboratórií HONOR.
[4] Dáta z laboratórií HONOR. Celková hmotnosť zahŕňa aj batériu. Skutočná hmotnosť sa môže líšiť v závislosti od konfigurácie produktu, výrobného procesu a metodológie merania.
[5] Dáta z laboratórií HONOR. Konkrétne časy sa môžu mierne líšiť v závislosti od aktivít používateľa a konkrétnych scenárov.
[6] Dáta z laboratórií HONOR. Konkrétne časy sa môžu mierne líšiť v závislosti od aktivít používateľa a konkrétnych scenárov.
[7] Pretože displej má zaoblené rohy, meria sa diagonálne ako štandardný obdĺžnik, ktorý má uhlopriečku 6,67 palca (skutočná plocha je o niečo menšia).
[8] Rozlíšenie sa meria ako štandardný obdĺžnik. Keďže sú rohy displeja zaoblené, skutočné rozlíšenie je o niečo menšie.
[9] Obnovovacia frekvencia obrazovky sa môže v rôznych aplikáciách líšiť.
[10] Frekvencia zaznamenávania dotykov obrazovky sa môže v rôznych aplikáciách líšiť.
[11] Dáta z laboratórií HONOR.
[12] Hlavný zadný fotoaparát má rozlíšenie 64 MPx. Skutočné rozlíšenie sa môže líšiť v závislosti od zvoleného fotografického režimu.
[13] Dáta z laboratórií HONOR.
[14] Táto funkcia je k dispozícii iba na notebookoch HONOR MagicBook s PC Manager verziou 16.0 a vyššej a smartfónoch a tabletoch HONOR s Magic UI verziou 6.0 a vyššej.
[15] Táto funkcia je k dispozícii iba na kompatibilných notebookoch a tabletoch HONOR MagicBook. Overte si prosím, aké notebooky a tablety sa u vás predávajú. Túto funkciu umožňujú iba niektoré typy súborov a mobilné aplikácie.
[16] Dostupnosť cenových variantov sa môže v jednotlivých regiónoch a na rôznych trhoch líšiť.

ZDIEĽAŤ