iPhone11 Swappie

Spoločnosť Swappie je známa predajom repasovaných mobilných telefónov iPhone, ktoré prechádzajú dôkladnou kontrolou pred predajom novému zákazníkovi. Nám do redakcie techvia.sk prišiel telefón iPhone 11, verzia 64 GB, aby sme sa na vlastné oči presvedčili, aký mobilný telefón sa dostane k zákazníkom.

iPhone11 Swappie

iPhone11 Swappie

Obsah balenia

Mobilný telefón iPhone 11 prichádza objednávateľovi zabalený v krabičke s logom Swappie. Po otvorení sa v balení nachádza mobilný telefón, napájací kábel, ihla na vloženie SIM karty a pár pribalených letákov.

iPhone11 Swappie

Dizajn

Po dizajnovej či konštrukčnej stránke je smartfón iPhone 11 nepochybne zaujímavý. V tomto prípade nás však v redakcii skôr zaujímalo opotrebenie produktu z predchádzajúceho používania.

mobilný telefón iPhone11

Na iPhone 11 sme sa rozhodli podrobne pozrieť z každej strany. Otáčame telefón, prehliadame každú časť kúsok po kúsku. Bočné strany, rohy či zadná strana sú na prvý pohľad bez viditeľných škrabancov. Na pohľad vyzerá zariadenie akoby ho nikto nepoužíval. Pozeráme sa na displej, ani na ňom nie je badať žiadne škrabance. Môžeme tak povedať, že sa jedná o mobilný telefón, ktorý je vizuálne vo veľmi dobrom stave.

mobilný telefón iPhone11

Softvér & Hardvér

iPhone 11

Teraz prejdeme k testu z hľadiska softvéru a hardvéru. iPhone 11 zapneme, všetko nastavenie prebieha štandardne, klasicky podľa inštrukcií výrobcu. Smartfón po spustení začal pracovať s operačným systémom 14.7.7. V nastavení v sekcii aktualizácie sa nachádzala aktualizácia na nový operačný systém15.0.2. Samozrejme sme tuto možnosť vyskúšali. Chvíľu trvalo, kým prebehla aktualizácia a reštartovanie, avšak bez problémov a všetko funguje ako má.

Fotoaparát

smartfón iPhone11

Zadný fotoaparát

Zadný fotoaparát tvoria dve 12Mpx šošovky, ktorými nasnímate klasické a širokouhlé fotografie. Parametre prvého snímača sú 12 Mpx, f/1.8, 26 mm (wide), 1/2.55″, 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS. Druhá širokouhlá šošovka má parametre 12 Mpx, f/2.4, 120˚, 13 mm (ultrawide), 1/3.6″. Video nasnímané hlavným fotoaparátom môže mať rozlíšenie až 4K pri snímkovej frekvencii 24/30/60 fps. Kvalitu fotografií aj pri zhoršených svetelných podmienkach si môžete pozrieť v galérii.

Selfie fotoaparát

selfie fotoaparát smartfón iPhone11

Predná selfie kamera sa skladá z jednej šošovky, ktorej parametre sú 12 Mpx, f/2.2, 23 mm (wide), 1/3.6″. V prípade potreby nasnímať video je možné použiť rozlíšenie až 4K@24/30/60fps alebo  1080p@30/60/120fps, gyro-EIS.

selfie fotografia nasnímaná smartfónom iPhone 11

Nabíjanie & Batéria

zdravie batérie iPhone 11

iPhone 11, ktorý si môžete zaobstarať od spoločnosti Swappie v balení nemá nabíjačku. Nájdete tam kábel, ktorým si viete nabiť 3110 mAh batériu. Výdrž plne nabitej batérie nám stačila na denné používanie od rána do večera. V nastavení si viete pozrieť zdravie batérie. V našom prípade mal iPhone 11 maximálnu kapacitu batérie na úrovni 93%.

nabíjanie iPhone 11

Záver

iPhone 11  od spoločnosti Swappie je dobrá voľba pre toho, kto rozmýšľa nad telefónom „z druhej ruky“. Keď si objednáte a zakúpite telefón iPhone od Swappie, toto zariadenie je skontrolované a v konečnom dôsledku vám Swappie ponúka na produkt 12-mesačnú záruku. V ponuke je množstvo modelov v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach ROM pamäte. Cena zariadenia sa odvíja od vybraného modelu, ale aj od stavu, aký zákazník požaduje od mobilného telefónu iPhone. Stav mobilu je rozdelený do troch kategórií: prijateľný, veľmi dobrý a ako nový. iPhone 11, ktorý sme obdržali do redakcie na test bol v stave ako nový. Počas používania pracoval a fungoval iPhone 11 bez problémov.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here