Synology® RackStation RS1221+&RS1221RP

Servery s vysokým výkonom navrhnuté pre užívateľov, ktorí potrebujú ušetriť miesto

Bratislava, Slovensko – 14. január 2021 – Spoločnosť Synology® Inc. dnes predstavila zariadenia RackStation RS1221+ a RS1221RP+ (rozdielom je redundantné napájanie), 8-šachtové rackové servery veľkosti 2U navrhnuté pre vysoký výkon v malom priestore.

“Jednotky RackStation RS1221+ RP+ sú navrhnuté pre sektor malých firiem a sú skutočne fyzicky malé,“ povedal Michael Wang, produktový manažér Synology. „Tieto jednotky sú nie len obrovským krokom vpred v oblasti výkonu, ale tento výkon navyše sústredia do jednotiek veľkosti 2U. A firmám, ktoré vyžadujú vyššiu dostupnosť ponúkame aj verziu RP+ naviac s duálnym zdrojom napájania zabezpečujúc redundanciu a vyššiu spoľahlivosť.“

Synology® RackStation RS1221RP+

Vstup do nového sveta

Zariadenia RS1221+ a RS1221RP+ predstavujú prvý rad zariadení RackStation na báze procesoru AMD Ryzen V1500B. V porovnaní so svojimi prechodcami ponúkajú 3,6-krát vyšší výpočtový výkon, 3,8-krát vyššiu hodnotu náhodného čítania 108 000 IOPS a 2,3-krát vyšší výkon sekvenčného zápisu 1147 MB/s. To znamená rýchlejší výkon pri úlohách správy a zálohovania dát. Taktiež to umožňuje firmám zvyšovať počet súbežne pracujúcich používateľov spolu s vysokým výstupným výkonom.

Kompaktné servery pre nasadenie v miestach s nedostatkom priestoru

Vďaka šírke 306,6 mm a hĺbke 407,5 mm (vrátane predných úchytov servera) zaberajú zariadenia RS1221+ a RS1221RP menej ako polovičnú hĺbku štandardných rackových zariadení 2U a sú teda ideálne pre menšie rackové kryty, ako sú rackové skrine na stenách či dvojstĺpové racky (iba zariadenie RS1221+), v ktorých je málo miesta.

Prispôsobiteľné a spĺňajúce požiadavky firiem

Štandardne obsahujú obe jednotky 4 GB pamäť typu DDR4 ECC, ktorú je možné rozšíriť až na 32 GB. Pomocou slotu PCIe 3.0 je možné prostredníctvom kompatibilnej sieťovej karty uskutočniť jednoduchý upgrade na 10GbE alebo je možné pomocou kariet Synology M.2 a radu diskov SSD Synology SVN3000 pridať superrýchlu medzipamäť NVMe. Jednotky je možné taktiež pomocou rozširovacej jednotky RX418 a kompatibilných diskov rozšíriť až na 12 šachiet na disky. Firmám požadujúcim rozšírenú podporu je možné 3-ročnú obmedzenú záruku predĺžiť na 5-ročnú.

Synology® RackStation RS1221RP+

Jednoduchá správa a ochrana dát

Zjednotený operačný systém spoločnosti Synology – Synology Diskstation Manager (DSM) – zjednodušuje obtiažne a časovo náročné procesy správy dát a súčasne používateľom dáva rozsiahlu kontrolu pri dôležitých rozhodnutiach. Umožňuje zálohovať infraštruktúru IT pomocou súpravy Synology Active Backup Suite a ponúka hostovanie lokálneho privátneho cloudu vďaka službe Synology Drive, virtuálnych počítačov pomocou aplikácie Virtual Machine Manager, emailových serverov pomocou služby MailPlus a ďalšie služby SaaS.

Dostupnosť

Zariadenia RS1221+ a RS1221RP+ môžete zakúpiť už dnes u predajcov Synology po celom svete.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here