TCL MOVETIME Family Watch 2

Bratislava, 3. augusta 2022 – Spoločnosť TCL Communication uviedla na slovenský trh inteligentné hodinky TCL MOVETIME Family Watch 2. Hodinky určené pre deti vo veku 4 až 7 rokov dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju na smartfóne rodiča. Preto majú rodičia neustály prehľad o tom, kde sa ich dieťa nachádza. Novinka podporuje dátové pripojenie 4G, takže rodičia môžu byť so svojimi potomkami neustále v kontakte. To je možné vďaka videohovorom, obojsmerným telefonickým hovorom alebo zasielaniu správ. Hodinky možno pripojiť k akémukoľvek smartfónu so systémom Android alebo iOS prostredníctvom aplikácie TCL Connect. Okrem toho sú hodinky TCL MOVETIME Family Watch 2 vybavené funkciou SOS, ktorú môže dieťa použiť vždy, keď sa cíti ohrozené. Novinka sa na Slovensku predáva v modrej a ružovej farbe za 129 € vrátane DPH.

TCL MOVETIME Family Watch 2

Hlavnou výhodou tohto inteligentného zariadenia určeného špeciálne pre deti v predškolskom veku je neustále pripojenie k smartfónu rodiča. Dieťa môže s rodičom komunikovať na diaľku prostredníctvom videohovorov alebo poslať hlasovú či textovú správu. Na jednej strane má dieťa maximálnu mieru voľnosti, čo ho podnecuje k väčšej samostatnosti, ale na druhej strane rodičia majú neustály prehľad o jeho polohe.

Sledujte, komunikujte, zostaňte spolu

So smart hodinkami TCL MOVETIME Family Watch 2 môže rodič zostať v kontakte so svojím dieťaťom na diaľku. Sú vybavené 1,54-palcovým displejom, vstavaným fotoaparátom a mobilným pripojením 4G. Táto kombinácia vám umožňuje komunikovať prostredníctvom videohovorov. V prípade potreby sa vaše dieťa môže ľahko a rýchlo spojiť s rodičom a zdieľať svoje každodenné zážitky prostredníctvom volania, posielania a prijímania textových a hlasových správ, fotografií, videí alebo emotikonov, a to buď v bežnej, alebo skupinovej komunikácii.

Hodinky majú farebný dizajn vyrobený z odolných materiálov. Ponúkajú stupeň krytia IP65, ktorý zaručuje odolnosť voči prachu a striekajúcej vode. Gumový remienok sa dá v prípade potreby odpojiť a vymeniť. Okrem toho si deti môžu kedykoľvek ľahko prispôsobiť vzhľad ciferníka podľa svojich predstáv.

TCL MOVETIME Family Watch 2

Sledujte a prijímajte upozornenia na svojom smartfóne

Vďaka aplikácii TCL Connect v telefóne má rodič neustály prehľad o presnej polohe dieťaťa. Vylepšená funkcia určovania polohy lokalizuje dieťa rýchlo a s maximálnou presnosťou. Rodičia môžu pomocou aplikácie definovať na mape bezpečnú zónu pre svoje dieťa a ak ju dieťa opustí, aplikácia ich okamžite upozorní. Vďaka funkcii histórie polohy môže rodič sledovať, kde sa dieťa počas dňa nachádzalo. Teraz je možné aj zdieľať polohu na mape v reálnom čase.

Motivujte svoje dieťa k pohybu

Veďte svoje dieťa k aktívnemu životnému štýlu už od útleho veku pomocou krokomeru v hodinkách MOVETIME Family Watch 2, ktorý sleduje kroky, spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť.

Hodinky sú vybavené aj ďalšími funkciami, ktoré vašim deťom uľahčia deň. Nájdu tu budík alebo možnosť nastaviť si pripomienku, aby na niečo nezabudli.  K dispozícii je aj školský režim, aby ich pri učení nič nerozptyľovalo.

TCL MOVETIME Family Watch 2

Na správne fungovanie zariadenia stačí do hodiniek vložiť kartu nanoSIM s aktívnym dátovým a hlasovým plánom a deaktivovaným PIN kódom a pripojiť ich k smartfónu pomocou mobilnej aplikácie TCL Connect, ktorá je k dispozícii v obchodoch Google Play alebo App Store.

V bežnej prevádzke vydržia hodinky na jedno nabitie fungovať až dva dni a ich dobitie pomocou microUSB kábla je otázkou 120 minút. Hodinky a aplikácia komunikujú v slovenčine a podporujú mobilné siete 2G, 3G a 4G.

ZDIEĽAŤ