Interaktívnej expozícii dominujú veľkoformátové Mini LED QLED televízory pre globálny trh, herné monitory, mobilné zariadenia a inteligentné domáce spotrebiče, ale taktiež odhodlanie k trvalej udržateľnosti

Hong Kong / Las Vegas / Bratislava, január, 2023 – Značka TCL, jeden z dominantných hráčov na globálnom trhu televízorov a popredná spoločnosť v oblasti spotrebnej elektroniky, chce ako účastník veľtrhu CES 2023 aj naďalej inšpirovať k jedinečnosti (Inspire Greatness), a to nielen v rámci svojej expozície na 1 600 m2 výstavnej plochy v americkom Las Vegas. Návštevníci tu môžu zažiť technológie TCL a ucelený produktový rad doslova z prvej ruky.

Výstavné expozície značky TCL sú vždy tou najlepšou príležitosťou, ako sa zoznámiť s pokračujúcim odhodlaním tejto spoločnosti dosahovať ďalších a ďalších inovácií. Na veľtrhu CES 2023 je možné vidieť rad veľkoformátových televízorov Mini LED QLED a najnovšie oceňované soundbary, ktoré prinášajú kvalitu veľkého kina pre kino domáce. Rastúca dostupnosť siete 5G je na veľtrhu CES potvrdená najnovšími mobilnými telefónmi TCL. Nechýba ani rozšírená realita (AR) a produkty na individuálne sledovanie obsahu vo veľkom formáte.  Prvýkrát sa budú môcť návštevníci veľtrhu CES 2023 dozvedieť viac o aktivitách spoločnosti TCL podporujúcich trvalú udržateľnosť v rámci projektu TCL Green.

TCL MiniLED

Pohlcujúci zážitok z domáceho kina

Neuveriteľný, pohlcujúci zážitok z domáceho kina TCL predstavený na veľtrhu CES 2023 je výsledkom pokračujúceho rozvoja technológie Mini LED. V rámci expozície je aj vlajková loď z radu televízorov TCL Mini LED vo veľkosti 98 palcov pre to najlepšie zobrazenie digitálneho obsahu. Veľkoformátové obrazovky s technológiou Mini LED sa budú presadzovať pri všetkých prémiových modeloch televízorov TCL. Obrazovky Mini LED s minimálne 2 000 stmievajúcimi zónami prinášajú vysoký kontrast a až 2 000 nitov pri maximálnom jase. Algoritmus ovládania podsvietenia TCL napomáha zobraziť každý detail vo svetlých aj tmavých záberoch.

V sekcii domáceho kina v rámci expozície sú taktiež k videniu televízory TCL QLED vo formátoch od 75 do 98 palcov s technológiou lokálneho stmievania a s ohromujúcim kontrastom. Hráči hier ocenia televízory s nízkou latenciou a optimalizáciou pre hranie na úrovni novej generácie. Pre všetkých návštevníkov sú potom určené oceňované soundbary RAY•DANZ Dolby Atmos.

Inteligentný životný štýl prepojeného domova

V sekcii inteligentný životný štýl môžu návštevníci objaviť technológiu klimatizácie FreshIN AC pre 2023, ktorá predstavuje vlastný systém FreshIN Plus, ktorý pomáha transportovať čerstvý vzduch z vonkajšieho prostredia do domácnosti. Vylepšená technológia FreshIN je viac intuitívna, vstavené senzory monitorujú kvalitu vzduchu a na ovládacom paneli sa zobrazujú výsledky a hodnoty v reálnom čase. Výkonný motor zlepšuje úroveň kyslíka a vlhkosti a má výkon 60 kubických metrov za hodinu.

V priebehu veľtrhu CES 2023 je taktiež predstavený nový rad smartfónov TCL 40   vrátane TCL 40 R 5G, TCL 40 SE a TCL 408. Jednotlivé zariadenia využívajú pri displejoch vylepšenú technológiu NXTVISION, majú vysokokapacitné batérie a 50mpx kameru podporujúcu umelú inteligenciu pre nekonečnú zábavu cez deň aj v noci. S víziou dostupnosti sietí 5G má model TCL 40 R 5G vysokovýkonný 7nm 5G procesor pro ultrarýchle prenosy dát za dostupnú cenu. Model TCL 40 SE je ideálny na dlhé cesty a dochádzanie, má 6,75 palcov veľký displej a duálne stereo reproduktory pre pohlcujúci obraz a zvuk. Displej má obnovovaciu frekvenciu 90 Hz pre plynulé zobrazenie.

K videniu je taktiež vylepšená technológia NXTPAPER, napríklad pri predstavenom tablete TCL NXTPAPER 12 Pro, ktorá prináša o 100 % vyšší jas v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Technológia zabezpečuje vysokú ostrosť zobrazenia a naďalej eliminuje škodlivé modré svetlo. Tablet v spojení s perom TCL E-Pen potom prináša jedinečný pocit písania a kreslenia, ale taktiež čítania, porovnateľný s tradičným papierom.

ZDIEĽAŤ