Brother

Brother vyvíja a prináša riešenia pre značenie už vyše 30 rokov. Ponúka široké spektrum produktov pre rôzne prevádzkové prostredie a požiadavky. Na výber je aj množstvo rôznych typov originálnych médií na tlač, od papierových roliek po trvácne laminované štítky.

Brother PT-H110 popisovač, tlačiareň štítkov, do 12 mm 
Brother PT-H110 popisovač, tlačiareň štítkov, do 12 mm

Využiť ho môžete v kanceláriách, skladoch a všade tam, kde je vyžadované rýchle označovanie a evidencia.
Môžete ním vytvárať bezpečnostné štítky, menovky, štítky na zakladače, adresné a prepravné štítky či štítky na CD a DVD médiá.

Prenosný ručný popisovač PT – E110VP balený v praktickom kufríku je vhodný najmä pre prácu v sklade alebo priamo v teréne.
Brother PT – E110VP prenosný ručný popisovač 
Brother PT - E110VP prenosný ručný popisovač
  • kompatibilné s páskami do šírky 12 mm
  • 200 symbolov vrátane elektrikárskych, AV a Datacom
  • funkčné tlačidlá
  • manuálny odstrih pásky
  • balenie obsahuje: AC adaptér, 9 mm páska, prenosný kufrík
Brother PTP300BT, tlačiareň štítkov
Brother PTP300BT, tlačiareň štítkov Vaše domáce alebo kancelárske značenie nebolo nikdy jednoduchšie alebo profesionálnejšie.
Elegantná a kompaktná tlačiareň etikiet, ktorá pomocou bluetooth umožňuje tlačiť štítky priamo z Brother aplikácie vďaka vášmu smartfónu, takže si môžete vytlačiť štítok takmer kdekoľvek.
Brother VC – 500 W, zink tlačiareň foto farebných štítkov
Brother VC - 500 W, zink tlačiareň foto farebných štítkov 

Prvá kompaktná tlačiareň VC – 500 W plne farebných štítkov od Brother je skutočne revolučným produktom na trhu tlačiarní kancelárskych štítkov.
Prvýkrát môžete tlačiť štítky s ľubovoľnou potrebnou farebnou kombináciou, ideálne pre farebné kódovacie súbory, dokumenty a archívne priečinky.
Ponúka tlač plnofarebných štítkov vo fotokvalite, ako firemné logá alebo fotografie zamestnancov a návštevníkov do bezpečnostných preukazov či ID kariet.

Brother QL800, termo tlačiareň štítkov
Brother QL800, termo tlačiareň štítkov Profesionálna tlačiareň QL – 800 na papierové samolepiace štítky je ideálnou voľbou pre pracovníkov, ktorí potrebujú spoľahlivú a rýchlu tlačiareň adresných štítkov na kancelársku prácu.
ZDIEĽAŤ