Tp-Link Deco X50-PoE

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje ďalší meshový systém pre domácnosti. Tentokrát poteší zákazníkov, ktorí sa chcú vyhnúť zbytočným káblom a adaptérom po celom dome. Novinka Deco X50-PoE je totiž navrhnutá na použitie jediného ethernetového kábla na prenos dát i napájania. O perfektné pripojenie pomocou Wi-Fi 6 sa potom postarajú samostatné jednotky, ktoré dostanú signál aj do inak ťažko dostupných miest.

Jednoduché riešenie pre celú rodinu

Novinka Deco X50-PoE vyzbrojená technológiou Wi-Fi 6 poskytuje bezdrôtovú rýchlosť až 3 Gb/s, čo umožní všetkým pripojeným používateľom pohodlne streamovať videá v najvyššej kvalite, hrať online hry aj sťahovať veľké súbory. To všetko súčasne.

S 2,5 gigabitovým ethernetovým portom poskytuje Deco X50-PoE výnimočný multigigabitový výkon, ktorý ocenia aj nároční používatelia. Zariadenie navyše disponuje ďalším gigabitovým portom, pričom oba spomínané porty podporujú PoE napájanie.

TP-Link modelom Deco X50-PoE prichystal skutočne precízne riešenie pre celú domácnosť. Zariadenie podporuje jednosmerné napájanie pre flexibilné siete, pričom sieťový adaptér je súčasťou balenia.

Tp-Link Deco X50-PoE

Inštalácia takmer kamkoľvek, jednoduché nastavenie

Flexibilná inštalácia jednotiek umožňuje širokú škálu ich rozmiestnenia a vytvorenia dokonalej a jednotnej domácej siete. Užívatelia, ktorých môže byť až 150, sa môžu ľubovoľne pohybovať po dome a ich zariadenie sa v tichosti pripojí vždy k meshovej jednotke s najsilnejším signálom, pričom nie je potrebné manuálne meniť sieť ani heslo. Jednotky Deco X50-PoE je možné položiť na stôl, pripevniť na stenu alebo ich dokonca nainštalovať na strop. Podarený kompaktný dizajn zariadenia zároveň skvele zapadne do každej domácnosti, šetrí miesto a poskytuje úplnú online slobodu.

Dve spolupracujúce jednotky vytvárajú sieť, ktorá pokryje až 420 m², tri jednotky dosiahnu až na 600 m², pričom pre väčšiu plochu je možné dokupovať ďalšie vysielače. Všetky jednotky Deco sú totiž kompatibilné. Sieť zároveň môžete spravovať cez mobilnú aplikáciu Deco. Tá je dostupná v češtine aj slovenčine a s jej pomocou užívatelia bez problémov zvládnu nastavenie krok za krokom bez odborných znalostí.

Tp-Link Deco X50-PoE

Bezpečnosť na prvom mieste

Štandardom modelov od TP-Link je silná úroveň zabezpečenia prostredníctvom technológie TP-Link HomeShield. Tá prináša vyspelé funkcie na ochranu siete a internetu vecí. K tým patrí ochrana siete, rodičovská kontrola či technológia QoS (Quality of Service).

Kľúčové vlastnosti Deco X50-PoE:

  • AX3000 dvojpásmový Wi-Fi – 2402 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2,4 GHz)
  • Flexibilná inštalácia (stôl, stena, strop)
  • Podpora technológie PoE
  • Spätná kompatibilita so všetkými generáciami Wi-Fi
  • Plynulé prepínanie mezi jednotkami pri pohybe pripojeného zariadenia
  • Káblová sieť Multi-Gig 2,5 Gbps – 1x port 2,5 Gb/s + 1x Gigabit port
  • Perfektné zabezpečenie siete prostredníctvom technológie TP-Link HomeShield
  • Jednoduché nastavenie
ZDIEĽAŤ