Trust_YVI_FX_Wireless

Praha 23. 8. 2018 – Spoločnosť Trust, výrobca širokého spektra príslušenstva pre digitálne zariadenia, uvádza na trh kompaktnú bezdrôtovú myš YVI FX a netradičné ergonomické myši Verto s vertikálnym dizajnom.

Trust YVI FX

Optická myš kompaktných rozmerov 95 x 57 x 40 mm symetrického tvaru pre pravákov i ľavákov je ponúkaná  v čiernom, tyrkysovo modrom, ružovom a bielom variante a s povrchom, ktorý pokrývajú geometrické tvary rôznych farieb.

Trust_YVI_FX_Wireless_BlackPo oboch bokoch myši sú gumové plochy pre pevný úchop, zakončené na jednom z cípov krátkou líniou, kde sa automaticky striedajú farby podsvietenia. Okrem štandardných sú k dispozícii tlačidlá na nastavenie rozlíšenia 800, 1400 a 1600 DPI pod kolieskom na vrchnej strane a na vypnutie/zapnutie na spodku.
Myš je napájaná jednou tužkovou batériou so životnosťou až pol roka. Vedľa nej sa nachádza priestor  na  uskladnenie bezdrôtového prijímača, ktorý zaisťuje funkčnosť do vzdialenosti 8 m na frekvencii 2,4 GHz.

Trust YVI FX je k dispozícii v uvedených farbách za odporúčanú koncovú cenu 299 Kč s DPH v Českej republike a 11,99 eur s DPH na Slovensku.

Trust Verto

Netradičný ergonomický tvar myši posadený do vertikálnej polohy bol vytvorený za účelom maximálneho pohodlia ruky a zápästia. Myš určená pravákom ponúka klasické pravé a ľavé tlačidlo vrátane kolieska po pravej hornej strane, tlačidlo na zmenu DPI na samom vrchole a dve tlačidlá známe ako Back & Next na pohyb v prehliadači na ľavej strane pri palci. Uloženie palca je riešené ohnutým tvarom a pohodlnou pogumovanou časťou, ktorá je vpredu zakončená podsvietenou líniou.

Verto je k dispozícii v dvoch variantoch  – klasickom káblovom a bezdrôtovom. Káblová verzia ponúka rozlíšenie snímača 1000, respektíve 1600 DPI. Bezdrôtový typ napájaný jednou tužkovou batériou funguje na vzdialenosť až 10 m a jeho rozlíšenie je možné nastaviť na hodnoty 800, 1200 a 1600 DPI.

Káblová verzia Trust Verto je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 329 Kč s DPH v Českej republike a 12,99 eur s DPH na Slovensku.

Bezdrôtový variant Trust Verto Wireless je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 429 Kč s DPH v Českej republike a 16,99 eur s DPH na Slovensku.

Tlačová správa