Dobrou správou je, že pri predobjednaní vybraných tohtoročných televízorov Neo QLED a OLED automaticky získate ako bonus projektor The Freestyle.

Ale neoplatí sa rozmýšľať dlho, pretože akcia platí vo vybraných kamenných a internetových obchodoch od 6. marca do 9. apríla 2023 alebo do vypredania zásob.

Bratislava, 6. marca 2023 – Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak pripravila akciu pre každého, kto si od pondelka 6. marca do nedele 9. apríla predobjedná vybrané tohtoročné modely televízorov Neo QLED a OLED od Samsungu a tak získa ako bonus v cene televízora mobilný projektor The Freestyle v hodnote 819 eur. Akcia sa vzťahuje na všetky modely Neo QLED 8K, Neo QLED 4K a OLED modelových radov 2023 od uhlopriečky 55“ vyššie. Napríklad pri kúpe Neo QLED televízora QE55QN85CATXXH vyjde celková cena aj s bonusom vo forme The Freestyle na 50 % hodnoty odporúčanej maloobchodnej ceny.

„Tohtoročné modely Neo QLED a OLED naplno využívajú výkon umelej inteligencie. Neo QLED 8K s 64 neurálnymi sieťami zobrazia všetky detaily, bez ohľadu na vstupný signál. Neo QLED 4 sú vybavené špičkovou funkciou Auto HDR Remastering, ktorá dokáže vďaka umelej inteligencii v reálnom čase prevádzať scény a efekty vo vysielaní so štandardným dynamickým rozsahom (SDR) na vysoký dynamický rozsah (HDR). Vďaka tomu je pôvodný SDR obsah jasnejší a živší a dokonale vtiahne divákov do deja,“ opisuje Michal Forejt, riaditeľ divízie spotrebnej elektroniky v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Pri modeloch OLED, ktoré sme uviedli v minulom roku, tento rok prichádzame okrem uhlopriečok 55“ a 65“ aj s ultra veľkým prevedením 77“,“ dodáva.

Aké technologické vybavenie ponúka najnovší rad OLED televízorov?

Technológia Quantum Dot, garantujúca zobrazenie presných a neskreslených farieb (certifikácia Pantone), nechýba ani v najnovšom rade OLED televízorov. Maximálnu kontrolu podsvietenia a kontrastu majú na starosti samosvietiace pixely. OLED televízory od Samsungu disponujú  obnovovacou frekvenciou 144 Hz a môžu sa pochváliť, že ako vôbec prvé získali certifikáciu AMD FreeSync Premium Pro, zaručujúcu dokonalý herný zážitok na OLED obrazovke.

SAMSUNG TV Neo QLED a OLED

Ako môžete využiť bonus v podobe The Freestyle?

V prípade mobilného projektora The Freestyle sa jedná o najnovší produkt lifestylového radu televízorov a projektorov od Samsungu. Je to prenosný, výkonný a prekvapivo jednoduchý projektor, umožňujúci premietať video obsah, ale rovnako dobre poslúži aj na svetelné efekty ako dizajnová lampa či dokonca ako smart televízor, keďže je vybavený operačným systémom Tizen ako všetky smart televízory od Samsungu. The Freestyle môžete využiť takmer kdekoľvek, funguje v rámci napojenia do elektrickej siete, ako aj na špeciálne dobíjacie batérie. Vďaka mobilnému projektoru The Freestyle  sa vám podarí vytvoriť obraz s úžasnou uhlopriečkou až 100“ na akýkoľvek rovný povrch. A to už znie lákavo, však?

A kde presne na vás čaká akcia spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak?

Predpredaj vybraných televízorov Neo QLED a OLED tohtoročných modelových radov s bonusom vo forme mobilného projektora The Freestyle prebieha v značkových predajniach Samsung, v e-shope samsung.sk, v obchodných sieťach Nay, Planeo, Datart, Euronics, Andrea Shop, Play a v internetových obchodoch Alza.sk a Mall.sk.

ZDIEĽAŤ