Canon Creative Park

Bezplatná mobilná aplikácia, kompatibilná s tlačiarňami Canon PIXMA, umožňuje používateľom sťahovať a tlačiť personalizované papierové výtvory priamo zo smartfónu

BRATISLAVA, 11. novembra 2019 – Popustite uzdu svojej fantázii vďaka novej aplikácii Creative Park. Na jednom mieste na vás čaká nekonečné množstvo vzorov na stiahnutie a vytlačenie stlačením jediného tlačidla. Bezplatná aplikácia (pre operačné systémy iOS a Android) ponúka stovky farebných a zábavných šablón, ktoré si môžete ľahko prispôsobiť svojmu vkusu priamo v smartfóne. Aplikácia Creative Park predstavuje evolúciu webovej platformy Creative Park, ktorá každoročne priláka vyše 10 miliónov návštevníkov z celého sveta.

Vianoce už klopú na dvere, a tak je ten pravý čas, aby si rodiny spoločne vyskúšali svoje tvorivé schopnosti s predpripravenými šablónami. Následné vytlačenie vytvorených umeleckých výtvorov je veľmi jednoduché vďaka kompatibilite s tlačiarňami Canon PIXMA. Medzi šablónami, ktoré aplikácia ponúka, si tú svoju nájde naozaj každý. Vyberať môžete z návrhov vianočných dekorácií, personalizovaných pohľadníc, kalendárov, obrazových rámčekov, modelov zvierat a 3D skladačiek. Aplikácia obsahuje aj výučbový obsah pre stimuláciu detí predškolského a mladšieho školského veku.

Vďaka jednoduchému ovládaniu predstavuje aplikácia Creative Park zábavný spôsob kreatívneho tvorenia pre celú rodinu. Aplikácia zároveň umožňuje jej používateľom, aby si svoje výtvory doplnili o vlastné texty alebo fotografie. Vytvorenie personalizovaných pozvánok na večierok alebo oslavu narodenín nebolo nikdy jednoduchšie.

Aplikácia Creative Park je k dispozícii v 15 jazykoch vrátane češtiny. Chcete sa pustiť do tvorenia? Najprv si stiahnite bezplatnú aplikáciu do svojho smartfónu, použite už existujúci alebo si vytvorte vlastný Canon ID a vyberajte si medzi návrhmi, ktoré si vytlačíte pomocou kompatibilnej tlačiarne Canon PIXMA.

Aplikácia Creative Park je voľne k stiahnutiu z App Store a Google Play a podporuje operačný systém iOS 11 a Android OS 5.0 alebo novší.

– Aplikácia pre operačný systém iOS: https://apps.apple.com/gb/app/creative-park/id1460764852
– Aplikácia pre operačný systém Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.canon.bsd.iphone.cp&hl=en
– Ďalšie motívy nájdete na webových stránkach Canon Creative Park: https://creativepark.canon/en/index.html?utm_source=newurl&utm_medium=rink&utm_campaign=redirect

Pre viac informácií navštívte: www.canon-europe.com/apps/creative-park/

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here