TrueLife NannyCam R7 Dual Smart

Deti a obzvlášť bábätká vyžadujú pozornosť rodičov a tí im ju s radosťou poskytujú. Občas je ale potrebné odbehnúť a mať chvíľku pre seba či domácnosť, napríklad keď dieťatko spí. Presne to je okamih, kedy do služby nastupuje digitálna pestúnka TrueLife NannyCam R7 Dual Smart. Pomocníčka, vďaka ktorej máte prehľad o bábätku odkiaľkoľvek.

360° rotačnej pestúnke so širokouhlou šošovkou nič neunikne, vďaka funkcii TrueLife SmartTrack® automaticky sleduje pohyb a pokryje tak priestor celej izby. Dokonale čistý obraz v 2K potom prenesie na 5“ LCD displej rodičovskej jednotky, do telefónu alebo iného smart zariadenia. Pestúnka drží stálu stráž a ďalšia zo šikovných funkcií vás upozorní zakaždým, keď zariadenie zaregistruje pohyb, zvuk alebo zistí zmenu teploty či vlhkosti vzduchu v miestnosti. Upozornenie zašle aj vo chvíli, kedy deteguje plač. Svoje oko nespustí z dieťaťa ani v noci, akonáhle sa zotmie, aktivuje okamžite nočné videnie. Pestúnku využijete nielen pre deti, ale aj na kontrolu toho, čo stvárajú vaši domáci miláčikovia, keď nie ste doma.

TrueLife NannyCam R7 Dual Smart

Hneď ako prostredníctvom duálnej technológie spárujete pestúnku na rodičovskú jednotku a smart telefón, viete o všetkom. Do telefónu stačí stiahnuť aplikáciu TrueLife Smart, ktorá je k dispozícii kompletne v slovenskom jazyku, a všetko dianie máte ako na dlani odkiaľkoľvek. Účet je naviac možné zdieľať aj s ďalšími rodinnými príslušníkmi, ale naopak nezvaných pozorovateľov sa nie je potrebné obávať. Aplikáciu chráni päťvrstvová šifrovacia technológia, aby váš najväčší poklad bol naozaj úplne v bezpečí. O spací komfort bábätka sa potom postará nočná lampička s farebným podsvietením a niekoľkými efektmi, upokoja ho uspávanky, zvuk tlkotu srdca alebo vďaka možnosti obojsmernej komunikácie váš hlas.

Pestúnka je praktická aj svojím designom a tým, že ju ľahko prichytíte kamkoľvek prostredníctvom flexibilného univerzálneho prichytenia. Balenie obsahuje súpravu na prichytenie na stenu a je možné dokúpiť špeciálny držiak TrueLife NannyCam Holder na pripevnenie zariadenia napríklad k rámu postieľky. Ak potrebujete postrážiť viacero miest, je možné pripojiť ešte druhú kameru alebo dokonca k aplikácii až 16 kamier.

Rotačnú pestúnku TrueLife NannyCam R7 Dual Smart kúpite na www.truelife.eu/sk za 229,98 €.

ZDIEĽAŤ