S novým telefónom vivo zažiješ leto plné nezabudnuteľných zážitkov, teraz za zvýhodnenú cenu

Vysvedčenie za dverami, a ty ešte stále nevieš, čo si zaň vypýtať? No predsa nový telefón, ktorý ti umožní zažiť leto plné zážitkov! A to najlepšie? Teraz ho môžeš mať ešte lacnejšie. Značka vivo prichádza so špeciálnou akciou až na tri svoje modely, vďaka čomu si so svojim novým dotykovým parťákom prázdniny užiješ naplno!

vivo Y21

Odštartuj leto plné zážitkov s novým smartfónom vivo

Ak ešte uvažuješ o tom, čo si vypýtať za vysvedčenie, zbystri pozornosť. Do 3. júla ti značka vivo ponúka špeciálnu akciu, ktorá zahŕňa až na tri populárne modely vivo, ktoré teraz kúpiš za zvýhodnené ceny. Vybrať si môžeš z troch modelov zo sérií V a Y,  vivo V23 5G, vivo Y33 a Y21.

Ak si potrpíš na krásny dizajn a dobré funkcie, ideálnou voľbou je nový vivo V23 5G v krásnej zlatistej farbe, ktorá pripomína západ slnka. Smartfón ti poskytne až 64 Mpx hlavný fotoaparát na zachytenie všetkých tvojich letných dobrodružstiev. Spomienky z dovolenky s ľahkosťou zachytí aj 50 Mpx fotoaparát Y33s, ktorý v spolupráci so spoľahlivým duom zadných fotoaparátov zachytia každý moment do detailov.

vivo Y33s

Ak si chceš dopriať veľa muziky za málo peňazí, môžeš sa spoľahnúť na vivo Y21, ktorý môžeš mať za menej ako 200 eur. Všetky tri modely navyše podporujú výnimočne rýchle nabíjanie FlashCharge, takže sa s ním môžeš zabávať od večernej párty až do skorého rána úplne bez prestávky. Vyber si ten, ktorý najviac vyhovuje tvojmu životnému štýlu a začni svoje leto naplno.

Prehľad modelov za zvýhodnenú cenu:

Model

Špeciálna cena v rámci akcie „End of school“

V23 469 eur
Y33s 219 eur
Y21 159 eur
ZDIEĽAŤ