GENESIS TORON 531

Stereo slúchadlá pre náročných hráčov

Atraktívny dizajn nových herných slúchadiel GENESIS Toron 531 prináša širšie možnosti využitia, než sa očakáva od bežného herného príslušenstva. Slúchadlá sú ľahké (240 g) a pohodlné a sú ideálne nielen na virtuálne počítačové bojiská, ale zaručujú aj vysokú kvalitu a používateľský komfort pri počúvaní hudby alebo sledovaní filmov. Toron 531 je súčasťou nového radu Toron spoločnosti Genesis, ktorý je určený skúseným hráčom. Slúchadlá sú navrhnuté s dôrazom na každý detail a poskytujú vynikajúcu kvalitu zvuku a presné nahrávanie hlasu prostredníctvom zabudovaného mikrofónu.

Prekvapujúci zvuk

Slúchadlá GENESIS Toron 531 sa vyznačujú dynamickým stereofónnym zvukom s charakteristikou ľahkého „véčka“. Vďaka jemným exponovaným tónom sú kroky nepriateľa a ďalšie zvuky na virtuálnom bojisku zreteľne počuteľné, čo všetkým hráčom poskytuje výhodu vzácnych zlomkov sekúnd na rýchle reakcie. Päťdesiatmilimetrové meniče schopné reprodukovať frekvencie od 20 do 20 000 Hz ponúkajú detailnejší a vyváženejší zvuk bez prehnaných basov. Slúchadlá sú vybavené dvoma sadami vymeniteľných vankúšikov (látkové a hybridné), ktoré umožňujú prispôsobiť zvuk a ergonómiu individuálnym preferenciám. Okrem toho sú slúchadlá Toron 531 vďaka svojim všestranným zvukovým vlastnostiam ideálne nielen na hranie hier, ale aj na počúvanie hudby a sledovanie filmov.

GENESIS TORON 531

Pohodlie a väčšie sústredenie na hru

Slúchadlá sú vybavené pohodlnými textilnými vankúšmi s pamäťovou penou, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru vašej hlavy. Súčasťou balenia sú aj ďalšie vymeniteľné hybridné vankúšiky, ktoré kombinujú najlepšie vlastnosti náušníkov podobných koži (tlmenie zvuku) a textilných vankúšikov (maximálny komfort pri kontakte s pokožkou). Ľahký, stupňovito nastaviteľný hlavový most slúchadiel GENESIS Toron 531 je z vnútornej strany polstrovaný mäkkým materiálom, ktorý poskytuje pohodlie aj odolnosť. Uzavretá circumaurálna konštrukcia náhlavnej súpravy účinne izoluje okolitý hluk, čo umožňuje plné sústredenie na virtuálne hranie hier alebo počúvanie zvukového sprievodu videa.

Efektívne pripojenie a komunikácia

Náhlavná súprava GENESIS Toron 531 využíva citlivý kondenzátorový mikrofón s frekvenčnou odozvou 100 – 10000 Hz. Vysoká frekvencia odpojenia basov znižuje ozvenu, ktorá by mohla rušiť tímovú komunikáciu a online rozhovory. Mikrofón možno ľahko nastaviť podľa vlastných preferencií pomocou flexibilného ohybného ramena, stlmiť jediným pohybom pomocou ovládania na kábli alebo v prípade potreby úplne odpojiť.

Náhlavná súprava je vybavená 3,5 mm štvorpólovým konektorom (TRRS) s dĺžkou 100 cm. Okrem toho je súčasťou balenia predĺženie kábla (150 cm) s rozbočovačom pre dva 3-pólové (TRS) konektory. Toron 531 je teda multiplatformové zariadenie, ktoré možno jednoducho pripojiť k počítaču, konzole, smartfónu a akémukoľvek inému zariadeniu vybavenému 3,5 mm jack konektorom.

Nová éra v spoločnosti GENESIS

Slúchadlá GENESIS Toron 531 sú k dispozícii v čiernej farbe. Atraktívny dizajn kovových nástavcov náušníkov pokračuje v novej pištoľovej farbe, ktorá bude v budúcnosti ladiť s ďalšími produktmi GENESIS určenými pre pokročilých hráčov. Spolu so slúchadlami Toron 531 sú príjemným doplnkom aj náušníky Toron EP01 a Toron EP02, ktoré sú kompatibilné s celým radom modelov s uzavretými slúchadlami.

Cena a dostupnosť

Stereo slúchadlá Genesis Toron 531 sú dostupné prostredníctvom vybraných predajcov a predajcov za odporúčanú cenu 49 EUR.

GENESIS TORON 531

Technické údaje

Komunikácia: káblové pripojenie
Konektory: 1× Mini Jack 3,5 mm, 2× Mini Jack 3,5 mm
Typ slúchadiel: Stereo cez uši
Konštrukcia slúchadiel: Uzavretá zadná časť
Skladacie: Nie
Mikrofón: Áno
Ovládanie hlasitosti: Integrovaný kábel
Redukcia šumu: Zvukový kábel s mikrofónom: Pasívne
Impedancia: 32 Ohm
Frekvenčná odozva slúchadiel: 20 – 20 000 Hz
Maximálny vstupný výkon: 20 mW
Hladina akustického tlaku: 100 dB
Typ meniča: Dynamický
Priemer meniča: 50 mm
Upevnenie mikrofónu: Upevnenie mikrofónu: Odnímateľný
Vypnutie mikrofónu: Zníženie hlasitosti: Zníženie hlasitosti mikrofónu: Zníženie hlasitosti mikrofónu: Na kábli
Citlivosť mikrofónu: -42 dB
Frekvenčná odozva mikrofónu: 100 – 10 000 Hz
Funkcie diaľkového ovládania: Ovládanie hlasitosti, zapnutie/vypnutie mikrofónu
Odpojiteľný kábel: Áno
Dĺžka kábla: 100 cm
Oplet kábla: Nylonové opletenie
Kábel s 3,5 mm konektorom quad jack (TRRS)
Prídavný predĺžený (1,5 m) dvojpólový kábel (TRS)
Rozdeľovač minijack
Farba: Čierna
Platforma: Android, Asus Rog Ally, XBOX One, Microsoft XBOX One S, Microsoft XBOX One X, Microsoft XBOX Series S, Microsoft XBOX Series X, PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, Steam Deck

ZDIEĽAŤ