Vespa

Legenda. Mýtus. Ikona. Dedičstvo a avantgarda, dlhoročná tradícia a moderné majstrovstvá sa elegantne snúbia v limitovanej edícii Vespa 946 Dragon a exkluzívnej bunde Dragon Varsity. Vespa, nadčasová ikona talianskeho životného štýlu a slobodného ducha, zahajuje novú éru uvedením exkluzívnej limitovanej edície Vespa 946 Dragon a zladenej bundy na počesť Roku draka.

Na oslavách nového lunárneho roku 24. januára v Hong Kongu sa Vespa prezentovala svojím osobitým talianskym šarmom, ku ktorému pridala silu draka – mytologického stvorenia, ktoré má bezkonkurenčnú silu a je považované za znamenie prosperity.

Vespa 946 v exkluzívnej zberateľskej edícii Dragon, ktorá stelesňuje divokého ducha skútra, je prevedená v zlatom odtieni. Model je k dispozícii v limitovanom počte 1 888 kusov a zdobí ho žiarivý motív smaragdovo-zeleného draka, ktorý sa vinie okolo kapotáže.

Vespa 946 Dragon s odvážnym dizajnom je ručne vyrobená v Taliansku a využíva najmodernejšie technológie. Predstavuje spojenie kultúr, inovácií a sofistikovanosti, a vyžaruje z nej energia a sila.

Vespa

Ako ďalšiu pripomienku nového lunárneho roku Vespa predstavuje novinku zo svojej módnej kolekcie. Exkluzívna bunda Dragon Varsity odkazuje na legendárne meno ikonického skútra a odráža jeho charakteristickú kombináciu štýlu a histórie.

Úpletová vlnená bunda s rukávmi z jemnej kože nappa vychádza z dizajnu modelu Vespa 946 Dragon a zdobí ju motív draka v smaragdovo-zelenej farbe spolu s potlačami a výšivkami na ľavom vrecku a chrbte. Na prednej časti bundy je ikonický monogram V (ako Vespa) doplnený starodávnym čínskym príslovím.

Exkluzívna bunda z prvotriednych materiálov sa vyznačuje luxusnými detailmi, a odráža odvážneho ducha, ktorý je tak zásadný pre Rok draka.

ZDIEĽAŤ