VIPER 4 BLACKOUT MEMORY Gaming
Vysokorýchlostné 16 GB sady (2 x 8 GB) sú dostupné v rýchlostiach 4133 MHz, 4266 MHz, a 4400 MHz, aby vyhovovali potrebám všetkých počítačových nadšencov.

Spoločnosť Viper Gaming by Patriot predstavuje nové vysokorýchlostné 16 GB sady pamätí VIPER 4 BLACKOUT PERFORMANCE MEMORY. Tie sú dostupné v rýchlostiach od 4133 MHz až do 4400 MHz. Moduly sú navrhnuté tak, aby maximalizovali potenciál počítačových systémov, vrátane hardvérov pre náročné hranie a spracovávanie videa.

VIPER 4 BLACKOUT MEMORY Gaming

Pamäť VIPER 4 BLACKOUT MEMORY je medzi nadšencami do zostavovania počítačov známa vďaka svojej dôveryhodnosti, čo sa týka zvýšenia celkového výkonu systémov a zároveň ju dopĺňa štýlovým rozdeľovačom tepla. Tieto 16 GB vysokorýchlostné sady sú dostupné v rýchlostiach od 4133 MHz do 4400 MHz a postavené tak, aby ponúkali  extrémne rýchlu pamäťovú sadu DDR4 DRAM s výnimočnou stabilitou a kompatibilitou naprieč najnovšími platformami Intel a AMD Ryzen. Sú tiež vyrobené z prísne testovaných pamäťových čipov a 10-vrstvovej čiernej dosky plošných spojov na zaistenie najvyššej možnej kvality.

VIPER 4 BLACKOUT MEMORY Gaming

Každý modul je zabalený do vojenského hliníkového rozdeľovača tepla s vyspelou sadou chladiacich rebier, aby sa optimalizoval jeho tepelný výkon a účinnosť.

„Nároční hráči a nadšenci do pretaktovania nás motivovali k tomu, aby sme ešte vylepšili našu oceňovanú pamäť VIPER 4 BLACKOUT PERFORMANCE MEMORY a o novú sadu s vyššou frekvenciou už dnes prejavujú svoj záujem. Vždy sme verili, že na výkone a rýchlosti záleží len vtedy, pokiaľ ich dokážete postaviť na stabilite a spoľahlivosti,” hovorí Roger Shinmoto, viceprezident spoločnosti Viper Gaming by Patriot.

VIPER 4 BLACKOUT MEMORY Gaming

 

Na produkty sa vzťahuje obmedzená doživotná záruka.

Hlavné funkcie:    

  • Séria: VIPER 4 BLACKOUT
  • Edícia: Black Sides / Black Top
  • Kapacita: 16 GB (2 x 8 GB)
  • Kompatibilita: Testované na najnovších základných doskách Intel a AMD
  • Funkcia pretaktovania: Podpora XMP 2.0 pre automatické pretaktovanie
  • Hliníkový rozdeľovač tepla na rýchlejší odvod tepla a chladnejšiu prevádzku
  • Obmedzená doživotná záruka
ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here