Viveport Infinity

Predplatné vo výške 14,99 € sprístupní užívateľom viac než 600 titulov už 2.4.2019. Spoločnosť navyše zvyšuje podiel vývojárov na tržbách zo 70 na 80 %.

Praha, 14. marca 2019 – Spoločnosť HTC dnes oznámila dátum spustenia očakávanej služby Viveport Infinity. Tá bude dostupná za cenu 14,99 € mesačne. Užívatelia, ktorí si zvolia ročné predplatné zaplatia len 114 €. Za spomínanú cenu získajú nadšenci virtuálnej reality možnosť neobmedzene využívať viac než 600 aplikácií a hier. Nechýbajú medzi nimi Angry Birds VR, okúzľujúce maľovanie v aplikácii Tilt Brush, ani nová stratégia od Vertigo Games Skyworld.

Na neobmedzenú virtuálnu realitu sa môžu tešiť i súčasní predplatitelia služby Viveport Subscription. Tým budú 2.4.2019 zrušené súčasné obmedzenia bez toho, aby museli čokoľvek doplácať. Aktuálna cena pre nich bude zachovaná až do konca roku 2019. Noví užívatelia môžu zahájiť 14-denné skúšobné obdobie zadarmo už teraz a následne ušetriť.

„Vytvorili sme nový model distribúcie VR obsahu, ktorý užívateľom dáva možnosť neustáleho objavovania nových zážitkov bez toho, aby si museli jednotlivé tituly zakúpiť.” povedal prezident obchodu Viveport Richard Steiber. „Veríme, že výhodný a pohodlný prístup k obsahu fanúšikovia ocenia. Teší nás taktiež  rastúci záujem, vďaka ktorému môžeme vývojárom ponúknuť široké publikum a teraz i vyšší podiel na tržbách.“

Viveport Infinity bude dostupný užívateľom zariadení Vive a Oculus Rift. Prístupný bude i pre majiteľov nezávislých headsetov využívajúcich platformy Vive Wave ako je Vive Focus Plus, Shadow VR, alebo Pico Neo. Tí si budú môcť užívať kompatibilných titulov bez obmedzení i na cestách.

Zvýhodnenie pre predplatiteľov

Okrem širokého portfólia aplikácií a hier sa môžu predplatitelia tešiť i na bohaté bonusy. Každý mesiac napríklad získajú 10% zľavu na nákup akejkoľvek hry z obchodu Viveport. Chýbať nebudú ani víkendové zľavy a špeciálne ponuky platených titulov zadarmo. Pri príležitosti spustenia Viveport Infinity si HTC pripravilo taktiež zľavu na viac než 100 titulov v obchode Viveport, ktoré budú v platnosti od 2.4.2019 do 7.4.2019.

Viveport Infinity nadchne i vývojárov

Z nezávislosti služby na konkrétnom HW budú profitovať i vývojári, ktorým umožní osloviť viac užívateľov. Nárast audiencie zaistí i fakt, že sa fanúšikovia nebudú musieť pri výbere titulov obmedzovať. Spoločnosť HTC navyše oznámila, že od 1.4.2019 navýši vývojárom podiel z tržieb zo 70 na 80 %.

„Vďaka Viveport Subscription sa nám podarilo zvýšiť množstvo hráčov a vytvoriť okolo The Wizards aktívnu komunitu,“ hovorí vedúci marketingu a distribúcie Carbon Studio Paweł Gajda. „Viveport Subscription sa stalo významným zdrojom našich príjmov a nemôžeme sa dočkať prepojenia  s ďalšími hráčmi, ktorí prídu prostredníctvom Viveport Infinity.“

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here