Viveport Valve Index

HTC pokračuje v rozširovaní dostupnosti unikátnej predplatenej služby a všetkým vlastníkom nového headsetu od Valve rozdáva dva mesiace zadarmo.

Praha, 29. augusta 2019 – Spoločnosť HTC dnes oznámila zahájenie oficiálnej podpory VR headsetu Valve Index v službe Viveport Infinity. Majiteľov novinky navyše privíta darom vo forme dvoch mesiacov predplatného. Môžu si tak bezplatne vyskúšať všetky výhody služby Viveport Infinity vrátane platených titulov zadarmo, zliav na nákupy alebo bohatej ponuky prémiového video obsahu. Neobmedzený prístup k neustále rastúcej knižnici hier a aplikácií v programe predplatného je samozrejmosťou.

Dva mesiace predplatného zadarmo si v termíne od 1. do 30. septembra 2019 môžu aktivovať nielen noví zákazníci, ale i existujúci užívatelia headsetu Valve Index.

Neobmedzené výhody

Vďaka členstvu vo Viveport Infinity užívatelia virtuálnej reality ušetria desiatky eur pri objavovaní obľúbených hier, zážitkov a videí. Prvá skutočne neobmedzená služba pre VR je dostupná za 14,99 € mesačne. Ročné predplatné s cenovkou 114 € tak zaistí ešte výraznejšie úspory. Fanúšikovia virtuálnej reality získajú prístup ku stovkám VR aplikácií, medzi ktorými nechýbajú hity ako Ninja Legends, Fisherman’s Tale, Apex Construct, Fujii, Gun Club, Angry Birds VR a I Expect You To Die. Každý mesiac navyše pribúdajú nové tituly, a tak nikdy nechýba zaujímavý obsah na objavovanie.

Viveport Infinity umožňuje fanúšikom virtuálnej reality za nízky mesačný poplatok prístup k najširšej ponuke VR hier a aplikácií v histórii,“ povedal prezident obchodu Viveport Rikard Steiber a doplnil: „Za jediný rok sme dosiahli veľký posun v našej snahe stať sa službou, ktorá si nevyberá konkrétny hardvér. Predplatné je teraz dostupné na platformách VIVE, Oculus Rift, Windows Mixed Reality i Valve Index.“

Tlačová správa