Smart hodinky sú čoraz populárnejšie a neustále prekvapujú inovatívnymi funkciami a krásnym dizajnom. Zväčša však ponúkajú toľko možností a funkcií, že to môže zo začiatku ľahko zmiasť aj zbehlejších používateľov. Napríklad Huawei nedávno uviedol na trh model Watch GT 3 Pro v dvoch verziách – 43 mm keramickej edícii a 46 mm titánovej edícii. Predstavujeme krátky návod s piatimi jednoduchými krokmi, ktoré by mal urobiť každý, kto si nedávno zadovážil smart hodinky od tohto výrobcu.

Nakonfigurujte si ich s telefónom a užívajte si všetky funkcie naplno

Ak chcete naplno využívať funkcie smart hodiniek, je potrebné ich najprv spárovať s telefónom. Stiahnite si aplikáciu Huawei Health (ak ste používateľom smartfónu Huawei, aplikácia už bude vo vašom telefóne, ale uistite sa, že máte najnovšiu verziu). Na spárovanie hodiniek s aplikáciou naskenujte QR kód viditeľný na displeji hodiniek alebo pridajte hodinky manuálne. Ďalej potvrďte proces konfigurácie v telefóne. Zobrazí sa niekoľko akceptačných formulárov týkajúcich sa napríklad zdieľania lokality, ktorá je potrebná pre funkcie GPS na hodinkách, alebo prístupu k telefónnemu zoznamu vášho smartfónu, potrebného na aktiváciu Bluetooth hovorov a správ na hodinkách.

HUAWEI WATCH GT3 PRO

Personalizujte si ich presne podľa seba

Aby boli vaše hodinky osobným asistentom presne podľa vašich individuálnych potrieb, môžete si ich personalizovať tak, aby ladili s vašim štýlom. Objavte tisíce ciferníkov, vrátane tých, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre váš model hodiniek. Vyberte si ten najlepší pre svoj každodenný štýl a neskôr ho zmeňte podľa nálady či outfitu. Ak chcete vyhľadať rôzne ciferníky, stačí otvoriť aplikáciu Huawei Health (Zdravie) a prejsť na „Zariadenia“, potom otvoriť knižnicu ciferníkov a prehľadávať ciferníky v rôznych dizajnoch. Hodinky si tiež môžete prispôsobiť podľa seba a zmenou vzhľadu hlavného menu z dlaždíc na zoznam, nastavením skratiek a najčastejšie používaných funkcií presne podľa vašich osobných potrieb.

Objavte informácie o svojom zdraví

Watch GT 3 Pro ponúkajú množstvo funkcií monitorovania zdravia, ku ktorým máte kedykoľvek prístup buď prostredníctvom hodiniek, alebo prostredníctvom aplikácie Huawei Health v smartfóne. Hodinky dokážu sledovať pulz a tep, merať SpO2 a krvný tlak, monitorovať mieru stresu a kvalitu spánku. Najnovšie Watch GT 3 Pro obsahujú aj vylepšené sledovanie menštruačného cyklu a meranie EKG, ktoré bude dostupné v najbližších mesiacoch. Každá funkcia zdravia je podporovaná technológiou Huawei TruSeen™ 5.0+, ktorá zaisťuje sledovanie parametrov s vedeckou presnosťou. Objavte všetky zdravotné funkcie a začnite pravidelne monitorovať svoje zdravie.

Otestujte športové vlastnosti

Nové smart hodinky môžu byť skvelým motivačným nakopnutím ako začať cvičiť alebo sa jednoducho viac hýbať. Preto jedna z prvých vecí, ktoré by ste mali po kúpe smart hodiniek urobiť, je otestovať ich športové funkcie. Môžete začať jednoducho, chôdzou. Hodinky budú počítať vaše kroky každý deň a pomôžu vám udržať telo v dobrej kondícii. Ak by ste si ich však radšej vyskúšali pri tvrdšom tréningu, Watch GT 3 Pro umožnia vybrať si z viac ako 100 športových disciplín. Nájdeš tu tie známe ako beh či cyklistika, ale aj tie menej známe, ako je freediving či bojové športy. Vyberte si svoju obľúbenú disciplínu alebo vyskúšajte niečo úplne nové.

smart hodinky HUAWEI WATCH GT3 PRO

Skontrolujte všetky parametre, naplánujte ďalšie aktivity a porovnávajte výsledky

Huawei Watch GT 3 Pro zhromažďujú veľké množstvo údajov z tréningov a pomáhajú pripraviť si personalizovaný plán na zlepšenie vytrvalosti. Nezabudnite si po tréningu skontrolovať tepovú frekvenciu, kalórie, tempo a ďalšie výsledky. Týždeň po týždni budete môcť vidieť, že váš športový výkon je stále lepší a lepší – pocit spokojnosti zaručený!

Aj keď sa množstvo funkcií tvojich nových smart hodiniek môže na prvý pohľad zdať ohromujúce, oplatí sa ich všetky otestovať, aby ste sa dozvedeli o všetkých ich možnostiach a schopnostiach. Odporúčame začať s najdôležitejšími zdravotnými funkciami a potom postupne objavovať, čo ešte toto malé, elegantné zariadenie ponúka.

Huawei Watch GT 3 Pro sú schopné pracovať samostatne, no vo väčšine prípadov budú spárované so smartfónom. Smart hodinky sa dajú ľahko prepojiť a synchronizovať s každým smartfónom, bez ohľadu na to, či zariadenie beží na systéme Android alebo iOS.

ZDIEĽAŤ